wyszukiwanie zaawansowane
272 wyników w czasie 880 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Gdyby państwo nie przeszkadzało, niepełnosprawnym

własnego mieszkania tak, by spełniało warunki stawiane przez urzędasów jest niemożliwe, to osoba ta żyje z zasiłków. Gdyby nie państwo, radziłaby sobie znacznie lepiej. -- Bolszewicy z PiS-u pozdrawiają towarzyszy z bratniej PO

Tak rozumuje śmieciowy pracodawca.

A ten drugi wciska "kit" gdyż pracuje w jednym kraju, a swoje zarobki porównuje do średniej w innym. Gdyby porównał się do Ugandy to mogłoby mu wyjść, że zarabia "100-krotnośłć średniej krajowej" lub lepiej.

Re: Tak, dokopmy mu!!

pracy za granica. Pisanie, ze osiagnelo sie sukces, bo bylo sie pracowitym a inni tez by mogli, ale byli na to za leniwi jest manipualcja. Gdyby kazdy byl tak samo ambitny, to bylaby wieksa konkurencja na rynku pracy. Pewnie ogolna sytuacja gospodarczy bylaby lepsza, ale nadal wiekszosc ludzi by pracy

Re: Ten list byłby sensowny ,gdyby

Moe, proszę, zapamiętają raz na zawsze: przecinki, kropki i inne znaki interpun > kcyjne stawiamy bezpośrednio po napisanym słowie. Dopiero później stosujemy spa > cję. To tak a propos Twoich wypocin.... A kto ci to powiedział , ze tak ma byc ... . :)

Re: Ten list byłby sensowny ,gdyby

Moe, proszę, zapamiętają raz na zawsze: przecinki, kropki i inne znaki interpunkcyjne stawiamy bezpośrednio po napisanym słowie. Dopiero później stosujemy spację. To tak a propos Twoich wypocin....

Zdjęcia:

Re: Papiery tak, teściowa nie :)

pracę do przodu. Bo ja nie muszę się dwoić podczas gdy ty się opie*dalasz :) Proste? Tutaj trzeba na chwilę wyłączyć polaczkowe myślenie i zaakceptować ten prosty fakt, że pracownicy mają się tak "dobrze" jak firma. Ja nie rozumiem dlaczego polaczki cały czas zakładają że każdy chce dla nich źle i

Re: Recepta na bezrobocie

Uczepiłeś się tych magistrów jaby krzywdę tobie robili, a prawda jest taka, że w polskich realiach jaka praca by nie była to 'papier musi być'. W dodatku szkoły nakręcają ludzi kształcąc 'przyszłe kadry menadżerskie' i tak to się kręci. Gdyby nie nadmierna regulacja zawodów to by wyglądało to

Re: "TAK" dla weksli pracowniczych

popis chamstwa. Ja cię nie obrażam! A w którym dokładnie słowie tak cię obraziłem? To że doradzam zgłębienie wiedzy jest dla ciebie chamstwem? Podtrzymuję tą radę :) PS gdyby Stany były takie "moje ulubione" to bym tam siedział - nikt mnie stamtąd nie wyrzucał. Faktem jest że pracodawca jest tam na

Re: "TAK" dla weksli pracowniczych

dziś stoi w centrum. > > Kolejny popis chamstwa. Ja cię nie obrażam! > A w którym dokładnie słowie tak cię obraziłem? Sugerując mi niewiedzę. Po raz kolejny. Choć chyba udowodniłem ci że jest to obelga. Zauważ że nie posunąłem się w stosunku do ciebie do argumentów ad personam

i jeszcze taki drobiazg...

w zasadzie powinno się porównywać mediany dochodu do dyspozycji a nie medianę wynagrodzeń - jeśli mamy 15% bezrobocie to w sposób znaczący wypacza to wynik (i wcale bym się nie zdziwił gdyby dolny kwartyl był w takim układzie zbliżony do 0, mediana na poziomie dochodów stażysty czyli 500

Re: Kto klamie?

ludzie z miernym wykształceniem i wiedzą, jest wieczny brak ludzi (->chętnych); robota chyba taka sobie; - w Polsce pchają się drzwiami i oknami, bo zarabia się kilka średnich krajowych; - w Rosji ludzie o idealnym wykształceniu pchają się do tego zawodu, a nawet na stanowiska niższe, firma

Re: zarobki szefa a moralność

Wybrałaś pieniądze zamiast satysfakcji z pracy w wyuczonym zawodzie i nie jesteś najwyraźniej szczęśliwa ze swoim wyborem, bo gdyby było inaczej nie musiałabyś sama siebie tak gorliwie przekonywać że każdy kto dokonał innego wyboru to frajer, który sam sobie jest winny. Pomyśl tylko czasem, że

Re: zarobki szefa a moralność

kwalifikacji, itd.). Gdyby 10 poprzednich powiedziało, że za 3500 przyjmą ofertę, to tej za 4000 by nie przyjęli. Tak działa rynek pracy. Problem (dla pracowników) pojawia się, gdy bezrobocie jest duże i to szukający pracy zaniżają swoje oczekiwania. Problem dla pracodawców pojawia się, gdy jest brak

A niech sobie zarabia ile chce!

Dopóki barany mu wierzą i chcą tyle płacić, niech płacą. Muszę oczywiście przyznać, że moja hojność zmalałaby radykalnie, gdyby na tak piękne zarobki szły również moje składki. Syty głodnego nie zrozumie.

A może ALK?

metodykach i koncentruje się na końcu na 1 - Prince2, SGH to samo, tyle że od początku do końca na 1 metodyce. ALK też na 1 metodyce, ale tak jak w SGH bardziej koncentrują się na ekonomii. ALK preferuje ogólnoświatową metodykę PMI od początku do końca. Po tym można zrobić certyfikację na CAMP'a i ma się

Polacy zabraliby politykom i księżom, a dali sp...

, odpowiedzialność, stresogenność, wysiłek fizyczny czy umysłowy, szkodliwość dla zdrowia i zagrożenie życia, gdyby było można zrobić to obiektywnie, to sprawa byłaby prosta. Niestety, tak nie jest!

Re: Polacy zabraliby politykom i księżom, a dali

Jak juz napisalem, chca zmniejszac te nierownosci kosztem innych ludzi. Ksiezom sami daja na tace. Politykow tez uwazam za przeplaconych ale ludzi od ponad 20 lat sami sobie wybieraja i nawet nie chce im sie podjac inicjatywy zeby wymusic na politykach zmiany, o ktorych tak chetnie fantazjuja w

1 2 3 4 5 6