wyszukiwanie zaawansowane
206 wyników w czasie 280 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie tak dawno

, czy po rozwodzie kochaja dzieci tak samo czy nie. A nawet gdyby tak nie bylo, to zapewnianie dzieci ze beda tak samo kochane uwazam za niezbedne, nawet gdyby to nie pokrywalo sie z prawda. Dziecko potrzebuje milosci i potrzebuje takich zapewnien.

Re: Łaskawie odblokowali:)

> Taka jakimi słowami się wypowiedziała Terlikowska Nie rozumiesz, o co mi idzie. Interpretacja wypowiedzi to nie jest jej bezrefleksyjne przyjęcie . Czyli jaki jest stosunek Terlikowskiej do dzieci rozwodników? Chce ich widzieć w otoczeniu Marysi czy nie? Jak zareagowałaby, gdyby

Re: Gdyby papież zadzwonił do mnie...

ja.nusz napisał: > Niemcy tylko trochę zniemczyli jego imię, żeby nikt go nie mylił z Beckenbauere > m. > A w Polsce mają taką dziwną manię spolszczania imion znanych ludzi - dziwi mnie > też np. taka niekonselwencja - Jerzy Waszyngton, ale Georg Bush, Franciszek Li

Re: Gdyby papież zadzwonił do mnie...

tylko trochę zniemczyli jego imię, żeby nikt go nie mylił z Beckenbauerem. A w Polsce mają taką dziwną manię spolszczania imion znanych ludzi - dziwi mnie też np. taka niekonselwencja - Jerzy Waszyngton, ale Georg Bush, Franciszek Liszt, ale Franz Beckenbauer.

Re: Tak trzymac!

ja.nusz napisał: > Zgadzam się, że nie nie należy robić wyjątków i w tym przypadku właśnie tak pos > tąpiono. Gdyby postapiono inaczej, to moznaby zarzucic kierownictwu basenu ze zlamalo regulamin. > Nie zauważyłem jednak, żeby ktoś z tego powodu robił jakiś specjalny raban

Zdjęcia:

Re: Gdyby ktos mial jeszcze watpliwosci o co chod

astra18 napisała: > Nawet gdyby tak było w przypadku Kaczyńskiego to za to nie idzie się za kratki, > co najwyżej dostaje czerwoną kartkę od wyborców. > I proszę cię, nie przeceniaj tak moich możliwości w wysyłaniu ludzi za kratki, > od tego są odpowiednie organa:) A

Re: Gdyby ktos mial jeszcze watpliwosci o co chod

maria421 napisała: > astra18 napisała: > > > Nawet gdyby tak było w przypadku Kaczyńskiego to za to nie idzie się za k > ratki, > > co najwyżej dostaje czerwoną kartkę od wyborców. > > I proszę cię, nie przeceniaj tak moich możliwości w wysyłaniu

Re: Taka jedna wiadomosc

. Byliby bożyszczami w PL gdyby pofatygowali się zaśpiewać po polsku. Niemen, Czerwone Gitary i Marylka Rodowicz jak jechali na występy do Związku lub NRD to śpiewali w ichnich językach i wszyscy ich kochali. W 1981 osobiście słyszałem Niemena w Hamburgu jak walił "Dziwny Jest Ten Swiat" po niemiecku na

Re: Próba uporządkowania faktów.

"kontrolowanie własnych publikacji z obawy przed negatywn > ą oceną otoczenia lub ingerencją władz" > sjp.pwn.pl/slownik/2447539/cenzura_wewn%C4%99trzna Nie myslalam ze jest to tak obce pojecie, ze

Re: a właśnie!

Czy taka forma profanacji zwlok w celach komercyjnych jest zgodna z prawem czy nie, moglby najlepiej osadzic sad gdyby ktos zaskarzyl autorow wystawy. Dozwolona jest donacja zwlok na potrzeby naukowe. Czyli po to, zeby studenci medycyny mieli sie na czym ksztalcic a badacze mogli prowadzic

Re: a właśnie!

abstrakcyjną. Wykorzystywanie legalnie pozyskanych zwłok do tych celów nie nosi najmniejszych oznak przestępstwa z cytowanego przez Ciebie wcześniej paragrafu - gdyby tak było, to wystawa nigdy nie zostałaby dopuszczona. Masz po prostu, jak wielu innych ludzi, opory moralno-relgijne do tej sprawy, ale

Re: A wódkę na święta

jureek napisał: > A to Cię zniemczyli, już nawet wódki nie pije tylko wino :) Gdyby mnie zniemczyli, to bym pila Schnaps zamiast wodki :) > A mój obiad wielkanocny nie będzie tak "halal", jak Twój, bo będzie wieprzowina > :) > Jura Moje jagnie nie jest halal bo nie

Re: Frondziarstwo a papież

a000000 napisała: . > A wiesz co jest najciekawsze? otóż większość muzułmańskich kobiet jest przekona > na o słuszności ich miejsca w szeregu... Gdyby było inaczej - już w pierwszym p > okoleniu dzieci byłyby wychowywane inaczej... a w drugim - zmienione prawo. Bo one maja tak

Re: A to dlaczego?

tego państwa, a nie pra > wo szariatu. Dla wielu muzulmanow to wcale nie jest sprawa oczywista. Gdyby to bylo sprawa oczywista, nie chcieliby wprowadzac szariatu. Poza tym Putin zapomina, że Rosja była i jest krajem wielonarodowy > m i te mniejszości to obywatele Rosji, którym należą

Re: A jednak jestem szczesliwy ,ze ........

rek888 napisał: > A ja nie rozumiem Twojej masochistycznej decyzji zycia w kraju mordercow Twoi > ch przodkow ! > Zaden z moich przodków nie zginął z ręki Niemców, ale po prawdzie sporo się przez nich nacierpieli. Ja jednak nigdy nie użalałem się z powodu mojego miejsca

1 2 3 4 5 6