wyszukiwanie zaawansowane
195 wyników w czasie 349 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nie byłbym zaskoczony gdyby tak było...

Krytykować i to bez argumentacji każdy potrafi, przecież każdy widzi na Radzie ktory z radnych ma klase, mówię o tych z opozycji z PiS to Iwaneczko a SLD Iwaniszyn, a tak pozatym .... ,to dobrze że PiS promuje Młodych, bo w SLD nie słyszałem, a raczej jest tak jak było..., wszak stary beton sie

Re: tak dla przypomnienia :)

zabierał głos dowolny mówca. Tak nie było tylko w tradycyjnie banderowskim Lwowie, ale także w Kijowie, którego centrum w pewnym momencie stało się trybuną promocji idei znanych do tej pory głównie z obecnej Ukrainy zachodniej. Później wielotysięczny już tłum skandował pokrewne hasła w morzu czarno

Re: tak powiedzieli w tvn-e i gościu ,chcąc być

Tak, ja też się przyłączam, mam duży biust, ale nie pokazałabym tym obleśnym fagasom, którzy ślinią się i chętnie rzuciliby mnie na łóżko i .... ale to niedorajdy, którzy nie potrafią znaleźć sobie dziewczyny, takie maminsynki. Myślą tylko fujarą, puste łby, a gdyby nieco pomyśleli, ale widocznie

Wybory miss mokrego podkoszulka w Ostrowie (początek wątku)

. Inne gazety pewnie na pierwszej stronie umieściłyby fotki z wyborów miss mokrego podkoszulka. Księże proboszczu z parafii, w której masz owieczki z Ostrowa, musisz potępić ten czyn na najbliższej mszy. Tak być nie może. Władza ma słuchać Kościoła, a nie publicznie pokazywać amoralność jako coś co

Zdjęcia:

Re: A jednak Matka Boska

Tak myślę, że gdyby odkupić od Polaków matkę, która takie cuda im zapewnia, to zwycięstwo nasze murowane. Dajcie namiary z kim gadać, z Józkiem da się to załatwić czy do Frania trzeba pisać? Pozdrowienia z bunkra.

Re: śmiertelnik na Olimpie a pacjent w szpitalu

Z tekstu wynika, że aspirujesz do miana " pisarki", ale tylko aspirujesz dużo koloryzujesz , próbujesz ubrać to w jakiś sensacyjno-tragiczne opowiadanie. Jak w Przemyślu jest żle to jedż to Rzeszowa, albo w cholerę... Gdyby tak było jak piszesz to byłyby podobne sygnały od innych popapranych jak Ty

Re: Pokaż swojego bohatera, a powiem ci kim jeste

bo wyobraźnia nawet największego artysty ma granice. Gdyby jakiś skruszony banderowiec i do tego genialny rysownik chciał to zrobić, to zapewne zbliżył by się do ideału na parę procent. Taką próbę podjęto w filmie "Droga Bez Powrotu 2". Na finał pokazano mini banderowca tak potwornie wstrętnego że

Re: Do V

Ciekawe gdyby nam odbiło tak jak banderowcom i postanowilibyśmy patriotycznie, przeznaczyć dla każdego upowca działkę 2x1m, to co oni na to. Aby to usprawiedliwić nazwalibyśmy każdą mendę banderowską okupantem i agresorem? Wszak nie są na swojej ziemi co zgodnie z mentalnością nacjonalisty powinno

Mniejsze stawki za odpady segregowane, a nadpłata? (początek wątku)

”Stwierdzenie nieważności wywiera skutek prawny z mocą ex tunc. Skutek ten oznacza, że dany akt jest nieważny od samego początku, a zatem uznawany jest za „niebyły” - tak jak gdyby nigdy nie został podjęty przez prawodawcę. W konsekwencji, o ile w przypadku stwierdzenia nieważności poszkodowanym

Re: Powstanie styczniowe a Watykan, co na to UM?

byli "dymani" jak nie przez władców to przez kler, który kazał im wierzyć w cuda. Gdzie w tym czasie był bóg, który ich tak kocha, bo to Polacy? Gdyby ktoś czuwał nad narodem nie byłoby rozbiorów, wojen, czasów komunizmu. Jeżeli ktoś wierzy że ktoś nam pomagał, to jest ślepy i głuchy. Mesjanizm należy

Re: A co w tej sprawie mają do powiedzenia przepi

przedni 1060 mm., fotel tylni 880 mm i tak się składa że volvo s80 ma dokładnie centymetr więcej w obu wymiarach, 1070 i 890. Gdyby na przykład stwierdzić że z tyłu ma być naprawdę dużo miejsca na nogi, na przykład 900mm to taka skoda superb by się łapała ale volvo już nie. no i skoda z silnikiem 2

Re: Matka Boska dorzuciła się do WOŚP

Cud to by był, gdyby korony poleciały od góry, a tak... Ot, grawitacja!

1 2 3 4 5 6