wyszukiwanie zaawansowane
5 582 wyników w czasie 932 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak ...

SUSKI byl rodowitym Radomianinem. To ja miałbym na niego głosować. Opanuj się. Trzeba głosować na przyzwoitych ludzi i takich którzy coś zdziałają w Sejmie. Nie marionetki, które widać tylko na sejmowej liście płac. Nikt mnie nie zmusi też abym głosował na Pacholczakową, ktora zamienia stołk

A gdyby tak....

A gdyby tak teraz Kosztowniak przeszedł do PO to co by się działo w spółkach i UM?

Re: A gdyby tak....

Ręce precz od PIS naszej najukochańszej partii, piki i awangardy Radomia, PIS w Radomiu będzie na zawsze i i jeden dzień dłużej, bo PIS to my prawdziwi Polacy z 1000 letnim świadectwem o polskości i wszyscy słuchamy naszego najukochańszego Radyja a TVN to dziadostwo

Re: A gdyby tak,,,

i przyjechała pani minister i przekopała ma 1 m głęboko w ziemi i nic by nie znalazła. a okazałoby się, że ma do zaoferowania tylko kłamstwo i pana który nic dla Radomia nie zrobił. i co wtedy???.

Re: PIS Rzadzi tylko w Radomiu. Sejmiki dla PO-PS

panproblem napisał: > Nie jest to dobra wiadomość dla Kosztowniaka który nic nie zrobił dla Radomia. Kto z nim będzie chciał rozmawiać?< W tym prawdziwy problem, że nikt. Nawet gdyby Kosztowniaka nagle olśniło, nawet gdyby nagle zaczął robić dobrze, to i tak nikt nie będzie chciał

Zdjęcia:

A gdyby tak pieniadze z Oratorium....

dla publicznosci zostanie wykonana w Radomiu, ze nie zostanie to pominiete, bo w Kielcach juz bylo to po co drugi raz robic material o tym samym, jeszcze w jakims Radomiu... Oby tak nie bylo! Ja jestem wogole ciekaw, czy taki Warszawiak czy Lodzianin wiedzial, ze w Radomiu takowa premiera

Re: A gdyby tak pieniadze z Oratorium....

A już w środę nasza premiera!

A gdyby tak nie zapraszać Suskiego?

Cóż on takiego dla Radomia zrobił? Nic. Jest jeszcze gorszy niż Struzik. Niech opozycja zrobi spotkanie nad podziałami i nie zaprasza tych co chcą tylko coś ugrać politycznie na plecach biednego Radomia.

Re: A gdyby tak nie zapraszać Suskiego?

suski ma zadanie ZALATWIC NASZEGO PREZYDENTA,nie wierze by byl takim IDIOTA,jak sie zachowal TO PLAN ciekawe czy pis radomski sie podzieli ,na zwolennikow suskiego i KOSZTOWNIAKA ,a moze KOSZTOWNIAK WYSTARTUJE NIEZALEZNIE zpis nie ma SZANS !!!!!!!!!!!!!!!!!

A gdyby tak podmienić określenie osoby?

Taki szybki teścik na tolerancję z odrobiną manipulacji: "Przecież ci młodzi (np. Niemcy) nie ubliżali na gadu-gadu, tylko przerywali rozmowę. Polaków się boją, ale ich nie biją. Polakami się brzydzą, ale dopoki tego nie uzewnętrzniają to nie widzę problemu."

Re: A gdyby tak podmienić określenie osoby?

Powinniśmy być dumni z tak tolerancyjnej niemieckiej młodzieży?

a gdyby tak przy okazji uspokoic ruch?

za pare lat znowu beda remontowac zeby zrobic jeden pas, ech

A gdyby tak obciążyć dyrekcję MZDiK prywatnie

za przebudowę spapranego skrzyżowania Wierzbickiej, Toruńskiej i Wjazdowej ? Chyba dowodów niekompetencji zarządu tej instytucji jest dość na pare prokuratorskich zarzutów.

Re: A gdyby tak obciążyć dyrekcję MZDiK prywatnie

Najbardziej "paprze sprawy" ten kto płaci a nie potrafi sprawdzić za co płaci lub ma interes w zapłaceniu bez sprawdzania. POPWSZYCHNY BRAK PROFESJONALIZMU TO PRZODUJĄCA DOMENA RADOMIA. WSZYSTKO ZASTĘPUJĄ ZNAJOMOŚCI I UKŁADY.

A gdyby tak Wam nad glowa codziennie w nocy szural

i Was budzil? Prawo do wypoczynku ma kazdy. A rano trzeba wstac i isc do pracy (a propos zatyczek, ciekawe jak w zatyczkach uslyszec budzik?) Dogadac sie z sasiadka... Haha, zycze szczescia, kiedy nawet policji do domu nie wpuscila. Czasami sad to jedyne rozwiazanie (mimo, ze ostateczne).

Re: Starsza pani hałasuje, ale jest niewinna

A to ta policja sama się wg Ciebie wezwała, czy raczej ten durny pieniacz z dołu ją zawiadomił? Gdyby nie ten palant, to policja by nie zadziałała, czyli to jego wina, tak czy inaczej.

Re: A tak poważnie:

Gdyby głupota mogła latać liabaj fruwałaby jak gołębica

1 2 3 4 5 6