wyszukiwanie zaawansowane
589 wyników w czasie 267 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Gdyby twojemu dziecku taki smarkacz wymachiwał

zbitym szkłem przed twarzą albo go okaleczył na całe życie to inaczej byś ćwierkał. Poza tym co to za osobliwa logika prowadząca do "regularnego tłuczenia"? Lania nie dostaje się bez powodu a na bandziorów wyrastają ci, których nie miał kto wyprowadzić do pionu kiedy nabroili.

Re: Gdyby twojemu dziecku taki smarkacz wymachiwa

głupoty waść prawisz. Chodziłem za komuny do podstawówki i takich gości to był pełen kibel na papierosku w przerwie - gity, sznyty, popularne, czternastoletni alkoholicy. a w 24 fala wieśnioków - jak podpadłeś to miałeś pól litra flegmy na plecach albo "kręcenie wora". Po prostu się o tym nie

A minister Tik Tak (początek wątku)

. wmeritum.pl/ekspansja-przemyslowa-polskiej-firmy/ --  www.facebook.com/photo.php?fbid=565254126891097&set=a.156465591103288.41397.103002223116292&type=1&theater Gdyby Kaczyński wyniósł dziecko z pożaru, oskarżono by go o pedofilię-Michał Kamiński europoseł 

Re: A minister Tik Tak

... --  www.facebook.com/photo.php?fbid=565254126891097&set=a.156465591103288.41397.103002223116292&type=1&theater Gdyby Kaczyński wyniósł dziecko z pożaru, oskarżono by go o pedofilię-Michał Kamiński europoseł 

Re: a tak konkretnie...

Gość portalu: konrad napisał(a): > Powiem więcej gdyby pies zesrał się strażnikowi miejskiemu na buta i ten > zechciał ukarać właściciela tylko od dobrej woli zależy czy KTOŚ zechciałby się do > psa przyznać czy wyprzeć i scedować go jako zadanie własne gminy. I od tego bym zaczął

Re: a tak konkretnie...

PEPE--oczywiście że dzisiaj nic od tego gnoja jak żeś go słusznie określił wyegzekwować się nie da. Powiem więcej gdyby pies zesrał się strażnikowi miejskiemu na buta i ten zechciał ukarać właściciela tylko od dobrej woli zależy czy KTOŚ zechciałby się do psa przyznać czy wyprzeć i scedować go

Zdjęcia:

A gdyby była nazwa U Pedałów

to pewnie zarzuconoby ex definitione homofobię. A tak ciemny lud łyka michnikowski światopgląd, bo nie ma własnego.

Re: A gdyby była nazwa U Pedałów

No nie wiem czy chciałbyś taką nazwe nadać swojej restauracji. A jakby nazwali U gayów to pewnie spotkałby ich ostracynm. Ludziom nie dogodzisz. Osobiście myśle, że nazwa świetna ... i z poczuciem humoru:)

Re: ..a tak PO za tym

--  www.facebook.com/photo.php?fbid=623318824373291&set=a.162736247098220.28958.100000855364470&type=1&theater Gdyby

..a tak PO za tym (początek wątku)

--  www.facebook.com/photo.php?fbid=623318824373291&set=a.162736247098220.28958.100000855364470&type=1&theater Gdyby

Re: A może by tak prom zamiast kładki?

Fajny pomysł, adekwatny do miejsca.W dodatku nawet gdyby przewoznik był na pensjii miasta, dużo tańszy niż most.

A może by tak prom zamiast kładki? (początek wątku)

Chodzi mi o przeprawę pieszo-rowerową powyżej rzeszowskiego zalewu. Jest postulat żeby zbudować tam kładkę, co oczywiście nie jest złym pomysłem. Ale sezonowy prom byłby o wiele tańszym rozwiązaniem, które można by znacznie szybciej zrealizować. Wystarczyłaby taka zwykła krypa, jaką kiedyś woziła

Re: A nie można tak zwyczajnie

recytowanie wierszyków przed swoimi kolegami i koleżankami. A gdyby nie ta wyjątkowość wszystkiego co robimy, to nie byłoby okazji do naszej uroczystości z okazji otwarcia mostu, otwarcia ulicy, fontanny, urzędu, itd. To tak jak w piosence "Dzikie biustonosze": "kolor kolor kolorowe są ulice kolor kolor

gdyby ci kierowcy ...

zbliżający się do miejsca oznaczonego znakiem D-6, D-6a albo D-6b jest obowiązany zmniejszyć prędkość tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszych lub rowerzystów znajdujących się w tych miejscach lub na nie wchodzących lub wjeżdżających." !!!!!!!

Re: Dąbrowskiego jak autostrada. Kierowcy szaleją

spadło. A może by tak powrócić do czasów socjalizmu i uczyć dzieci w szkołach podstaw ruchu drogowego ze szczególnym uwzględnieniem przechodzenia przez jezdnię? Gdyby ci piesi wykazali się odrobiną wyobraźni lub gdyby ich ktoś nauczył zasady ograniczonego zaufania i wbił do tępej głowy, że

Tak jak przewidywałem!. (początek wątku)

. www.rp.pl/artykul/99645,1067610-Platforma-ponizej-20-proc--poparcia.html --  www.facebook.com/photo.php?fbid=565254126891097&set=a.156465591103288.41397.103002223116292&type=1&theater Gdyby Kaczyński wyniósł dziecko z pożaru, oskarżono by go o pedofilię-Michał Kamiński europoseł 

Re: Tak jak przewidywałem!.

ktoś tam napisał No tak, "Sondaż przeprowadzony został 22 i 23 listopada, a więc już po ogłoszeniu zmian w rządzie, ale jeszcze przed sobotnią konwencją PO, na której premier Donald Tusk obiecywał podniesienie poziomu życia Polaków." Obiecał mówisz?!.I Ty wraz z 19% naiwniaków uwierzyłeś,ja Ci

Re: Gdyby jutro wybuchła wojna ...

, są obserwowane i klasyfikowane – nie da się ich ukryć tak po prostu. Jednak gdyby wrogowi udał się plan ataku z zaskoczenia, choćby podczas organizowanych ogromnych ćwiczeń wojskowych, to bylibyśmy w nie lada kłopocie, gdyż od razu musielibyśmy się cofać. To miałoby oczywiście swoje

1 2 3 4 5 6