wyszukiwanie zaawansowane
87 wyników w czasie 9 217 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: sprawa o podwyższenie alimentów, a kurator ..

rozmawiac..... oj mialbysmy wogole sędzina tez ostra zasadnicza , ale niestety dla ojca młodej jemu nieprzychylna. dlaczego? No cóż..... jak ktos sie zachowuje w taki sposób jak on nie da sie tego podciągnac po fakt ze matka dziecka robi wszytsko aby ojciec dzieckoa byl wyłącznie płatnikiem a ojciec

Re: sprawa o podwyższenie alimentów, a kurator ..

wiki35 napisała: > tak tłumaczyła mi pani z biura obsługi interesanta, ale listopad/grudzień i kol > ejki przez okres urlopowy z lipcu/sierpniu? z tego co mi wiadomo w lipcu i sierpniu wogole nie ma rozpraw... >W 'naszym" sądzie rejonowym są dwa > wydziały rodzinne i

Re: kontakty a alimenty i cała reszta

anka_cyganka35 napisała: > hahah Altz boski jesteś. tak poszukaj swojemu byłemu pracy a moze idz sama na d > rugi etat bo on biedak jakos nie może. Dzieci zabiera - no to Ty już w ogóle zr > ezygnuj z kasy od niego! Nie napisałem o rezygnowaniu z płacenia alimentów. Matka płaci

Re: z ojcem czy bez ojca?

Szczerze, nie puściłabym dziecka, gdyby jego ojciec to tak zorganizował. Wyobraźcie sobie siebie na miejscu tego dziecka - on odstawiony na kolonie, a obok jego ojciec ma tylko dziecko swojej partnerki na co dzień, na cały dzień - tym dzieckiem się zajmuje, troszczy itp. Jak ma się czuć syn, gdy

Re: z ojcem czy bez ojca?

Tatusiu,który to napisałeś jeżeli się decydujesz na m-c wakacji z dzieckiem to tak zrób,nie wykorzystuj tego m-ca na załatwianie spraw bo masz na to cały rok.Matki robią to z dzieckiem na rękach i się nie żalą,na pewno mi to nie przeszkadzało.Jednak jak ojciec ma "górę forsy" i nie pracuje bo nie

Zdjęcia:

Re: Prezenty zamiast alimentów

więcej", > a nie zawsze to więcej jest możliwe, w tych czasach najczęściej nie jest możliw > e. a dziecko ma zyc a kredyt na raty? bo tatusiowi sie nei chce dac kasy... gdyby zyl z matka dziecka i dzieckiem pod jednym dachem jakos problemu by bie było z kasa a tak nagle jest problem dac

Re: Art. 209 KK, może da się coś zrobić???

? Jakich? > A gdyby tak wysyłać takich uchylających się od odpowiedzialności (czytaj: niepł > acących) np. do prac porządkowych w naszych miastach? Lepiej dać Tobie kase (alimenty), bedzie taniej

Re: Art. 209 KK, może da się coś zrobić???

, zebrać podpisy i do sejmu? A gdyby tak wysyłać takich uchylających się od odpowiedzialności (czytaj: niepłacących) np. do prac porządkowych w naszych miastach? 10, 15 lub 20 h tygodniowo na zamiataniu ulic. Zima idzie i każda para rąk będzie potrzebna do odśnieżania. Wiosną można kwiatki sadzić w

Re: nic nie doszło :(

a to ja tez tak miałam, a jak już sie dodzwoniłam na komórkę to pani powiedziała, ze mam zadzwonić za jakies tam czas. Telefon stacjonarny, ta pani mówi, ze nie odpowiada bo tam nikogo nie ma. Trochę mi się to nie podoba bo jak się daje taką ofertę to powninno sie kogoś posadzić przy telefonie

Re: Nowa samotna mama

A skąd ;) niedawno rozmawiałam z moim adwokatem, już po rozwodzie i oboje doszliśmy do wniosku, że najwspanialej by było, gdyby pan były mąż przygarnął sobie na stałe jakąś panią, bo wtedy impet jego dokuczania (grrruby eufemizm) poszedłby na nią. Trochę niefajnie tak źle życzyć Bogu ducha winnej

Re: Nazwisko po rozwodzie

Dzięki Koronko. Wiesz, jak to jest....dziś myśl o tym, że jeszcze z kimś mogłabym być wydaje się czystym science-fiction ;) Ale nawet gdyby...za mąż się już nie wybieram. No a na pewno nie zmieniłabym ponownie nazwiska. Mam już jakiś dorobek szkoleniowy, zawodowy, troszkę publikacji...i tak

Re: Sprawa o obniżenie alimentów. Pomocy.

Twój eks zarabia 1500-1900 zł, w tym ma 1000 alimentów i trzecie dziecko na utrzymaniu. Nie zdziwiłabym sie, gdyby sąd ten 1000 zł podzielił na 3, o ile nie udowodnisz, ze tak naprawdę eks zarabia więcej. Urodzenie trzeciego dziecka jak najbardziej jest powodem obniżenia alimentów i to nie "zła

Re: ograniczenie władzy rodzicielskiej

powiem ci tak moja córka ma 13 lat w pierwszych 5 latach lekarza zmieniłyśmy 8 razy. i potem jeszcze raz , az trafiłyśmy na naprawde super babke- pracuje w szpitalu dziecięcym. moze poszukaj kogos takiego.... a homeopatia, jest dla dzieci, ktore tylko troche choruje,a wogole to uodparnianie

Re: ograniczenie władzy rodzicielskiej

w szpitalu na oddziale zakażnym były takie parametry ze mozna sie za głowe złapać ze to dziecko jeszcze zyje.... i tak w kółko. Teraz tez starano sie nam wmówic ze młoda ma bialaczkę- napodstawie jednych tylko badań. Niestety do lekarzy trzeba podchodzić z dystansem i samemu trzeżwo myslec

1 2 3 4 5 6