wyszukiwanie zaawansowane
14 568 wyników w czasie 1 251 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak

Hm… A gdyby takie dictum wygłosił oficjalnie rosyjski odpowiednik szefa FBI… Cóż wonczas (u)czyniliby dzielni towarzysze typu Kowal pospołu z innymi Macierewiczami?

Re: A gdyby tak

mjot1 napisał: A gdyby takie dictum wygłosił oficjalnie rosyjski odpowiednik szefa FBI… Niewyobrażalne. Wrogowie Polaków nie obrażaja, robią to tylko nasi przyjaciele i sojusznicy.

A gdyby tak

A gdyby tak wygnać z Polski tego ministra? -- Jedzenie mięsa należy do największych okrucieństw, jakie można sobie wyobrazić. Z każdym dniem, coraz więcej ludzi rozumie, że przejście na weganizm jest krokiem niezbędnym. aby uratować naszą planetę, aby ocalić resztki ludzkiego honoru.

A gdyby tak..

... załatać dziury w tych C-130, wstawic do nich wygodne fotele i przekształcić w samoloty rządowo-prezydenckie? P.S. Okręty desantowe z Gdyni to nie były "wyroby stoczniopodobne", tylko podstawa radzieckiej floty. :) -- http://strikemaster.blog.interia.pl/ Strony kiltowe strikemastera http

Re: A gdyby tak..

"załatać dziury w tych C-130, wstawic do nich wygodne fotele i przekształcić w samoloty rządowo-prezydenckie?" jeżeli w tych samolotach wystepuje ryzyko awari podczas lotu - to jestem za!!

Zdjęcia:

A gdyby tak

A gdyby tak tego kierowcę zamknąć w samochodzie, w pełnym słońcu, bez wody i świeżego powietrza? Niechby tak poddusił się ociupinkę, może by trochę zmądrzał?

a gdyby tak.. (początek wątku)

do wyboru, do koloru.. -- bez bezsensu niczym sens jeszcze wciąż

Re: a gdyby tak..

Hesja miłość i nieznośny byt -- bez bezsensu niczym sens jeszcze wciąż

A gdyby tak..

stworzyć rząd alternatywny? Społeczny? I porządnie to zrobić? Zanim nas ogłupią do końca.. Tak sobie marzę... ;-(

Re: A gdyby tak..

nie wiem, doprawdy nie wiem, skąd tak ilość dupków dookoła...

A gdyby tak...

z Kwasniewskiego zrobic swietego. Najlepiej meczennika. I najlepiej przez rozwscieczony tlum. No i najlepiej na latarni! -- ... byla plama, nie ma bluzki - proszek byl od ruskich!

Re: A gdyby tak...

Pana M.? silesius.monachijski napisał: > szkoda latarni; kto szkode naprawi; juz i tak brakuje kasy na biezace remonty; > zerszta, kwaskowaty posiedzial juz 10 lat w palacu namiestnikowskim, wiec nieba > > mu juz nie trzeba; ale.....naprawde nie wiecie, kogo mialem

A gdyby tak...

http://www.bangitout.com/uploads/9diehard.jpg -- Gymba blank flek.

Re: A gdyby tak...

I podpis: Zapisz się do PO :D -- Taniec mam we krwi. Tylko krew do nóg nie dochodzi....

A gdyby tak....

nancyboy napisał: > "Linie lotnicze Nepal Airlines złożyły w ofierze bóstwu Bhairawie > Niebiańskiemu dwie kozy. Gdyby tak w kolejnym wcieleniu, piwi77 został kozą i gdyby tak żył w Nepalu i gdyby tak wpadł w oko celebrantom złożenia ofiar bóstwu.... to by dopiero była heca!

Re: A gdyby tak....

W następnym wcieleniu ja będę, w nagrodę za poczciwe życie, KOBIETĄ.

A gdyby tak bacę... (początek wątku)

Baca przywiązał psa i nie dał mu wody. Biedne zwierzę padło. A gdyby tak bacę przywiązać na Krupówkach w pełnym słońcu i nie dać mu pić

Re: A gdyby tak bacę...

Czego Misiu ,spodziewasz sie po weganskim oszolomie. Rzeczowej dyskusji? Przeciez juz ktos zauwazyl,a moze nawet to byles Ty, ze wege-oszolom jest jak golabek. Przyfrunie, sie zesra i zaraz odleci,zeby zesrac sie gdzies indziej :)

1 2 3 4 5 6