5 wyników w czasie 251 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Uważam, że to TEŻ ZNAK

zachowywać to Cie deprawują i stąd problemy między nami. Może nie zaczynaj dnia (po tej żałobie od Onetu i GW - to taka nieśmiała sugestia) Póki co, Panie Ecik, za to niesłychaną wrażliwość łamiącą wcześniejsze Pana poglądy - szacun. Nie każdy potrafi się przyznać do błędu. Ps. A z tyn

Re: kto zwycięży ksiądz czy wiara w boga ?

jest jak pisze powyżej. Myślicie że to Ojciec Święty po zasięgnięciu opinii Ojców Kościoła typu Św. Tomasz z Akwinu czy np. Św. Augustyn i natchniony Duchem Świętym roztrzyga co DOBRE a CO ZŁE . Tak myślicie zapewne Bracia Chrześcijanie ! Nie wstydźcie się przyznać. Ja też tak myślałem

Re: Kara Boża

wesprzeć ciepłym słowem.(...)” Jeżeli już tak piszesz to bądź konsekwentna: „Gość: znajoma 22.05.10, 20:36 Odpowiedz „Znam bliskich mi ludzi ,którzy drwili z Boga ,a teraz cierpią ich dzieci.” Piszesz że dużo powodzian to porządni chrześcijanie. Czy tacy jak to oto

Re: Kara Boża

kończy się korzystanie z najemników). Nie da się tego wytłumaczyć w kategoriach logicznych ! Na każdym etapie czy poziomie są jakieś Eciki których przekonać po prostu nie sposób!!!. Już Le Bon zauważył że cywilizacja tak jak ziarno – zakodowane jego wzrost, dojrzewanie śmierć (a gdzie

Zdjęcia:

Czcigodnemu Starcowi z Toronto w odpowiedzi

fatalne. Pomiędzy trzech zaborców! Gdyby stracić niepodległość na rzecz jednego państwa... nic nadzwyczajnego ... poczekać aż osłabnie i.. wiele narodów tak powstało... Odrodzić się z trzech zaborów - Starcze Nikito z Hospicjum Kanadyjskiego - - TO POTRAFI TYLKO NARÓD WIELKI! To