7 wyników w czasie 223 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Katastrofa lotnicza - Prezydent Kaczyński nie

Przeczytałam to nie przypadkiem tylko celowo.Przypadkiem 2 razy wysłałam podobną informację.Dlaczego czasem jesteś taki wulgarny?O Komorowskim też już poczytałam.Wszystko mi pasuje a gdyby mi nie pasowało to mam wiatrówkę i nawet umiem z niej strzelać(do tarczy).Pozdrawiam

Re: wierszyki And.

ŁADNIE! Myślałam, że czytam wierszyk Andrzeja. A to Racja taka mądra. Andrzejku, napisz coś ładnego o kobietach, tylko nie używaj takich słów, jak "zad". Racja, Andrzej tylko dla Rei"zrobi wszystko..." Pozdrowienia nie z Radomia... Do Andrzeja Nie szukaj sztachety i nie przeganiaj kobiety

Re: Makabryczne warunki na osiedlu 11 Listopada T

a gdyby tak każdy młody człowiek na chwilę odszedł od komputera i odśnieżył 1 m kw.chodnika i jeden stopień schodów i byłoby po problemie .Ja odsnieżałam posesję 1godz. do południa i 1 godz. po południu, jestem dotleniona i super się czuję .Pomyślcie o osobach starszych, które muszą brnąć w

Zdjęcia:

Re: Zwolnili nauczyciela z 4-ki

nieobecnych n-li( no ,chyba że 4 jest wyjatkiem-w taikm razie,,zwracam honor").A tak ,na marginesie ,nie wciskajcie ,,kitu" rodzicom,że nic takiego się nie stało i uczniowie na tej ,,aferze" nic nie stracą. Pozdrawiam szczególnie uczniów,którzy dzięki tej pani rozumieli matematykę.

Re: papierochy

Ja raz zapaliłam papierosa, bez filtra, w wakacje po 1 r.studiów i o mało co nie zemdlałam, kręciło mi się w głowie. Ten tabex to tabletki? Nie kupiłam w życiu papierosów,nawet gdyby mnie ktos poprosił to, bym nie kupiła. Miałam taką sytuację na promie, gdy wracałam z Niemiec. Młoda dziewczyna mnie

Re: pomoc dla dzieci

Powiem tylko tyle. Jestem bardzo przygnębiona. Wróciłam z Sokolnik. Idzie zima. W domu ,w którym byłam jest wszędzie cement(wylewki). Ludzie maja tylko łóżko i siedzą przygnębieni. Ubrania trzymają w stodole.Nie mają żadnych mebli. Ekipa remontowa maluje, a gdzie płytki, panelki? Prosili o jakąś

Re: oddam za darmo

do wydania- nie wiem , czy się na przyczepkę zmieszczą- jeszcze nie widziałam tych mebli. Mogą się jednak zniszczyć podczas transportu. Na tę chwilę bardzo przydałby się mały dywanik lub chodniczek dla Magdy oraz krzesełko do karmienia (Madziu, sory, że tak się wpierniczam- miałabyś lżej z synkiem