wyszukiwanie zaawansowane
190 wyników w czasie 380 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Gdyby wybory parlamentarne odbywały się dziś.

No tak, przyjmuje głos za każdym kliknięcie. A 1 kliknięcie to 1%. Gratulacje:D

Re: Gdyby wybory parlamentarne odbywały się dziś.

Tak sobie to czytam i myślę kto takie bzdury upublicznia wystarczy wejść na tą stronę homo homini nikt nikomu nie dał praw do publikacji i weryfikacji sondaży -zresztą nie ma takich sondaży bo przeglądałem były ale to nie pod tym zapytaniem ludzi ,ktoś formułuje swoje dane na swój własny pożytek no

Re: A zapytam!

jestem pod wrażeniem, gdyby UM w Tarnobrzegu tak samo traktował wszystkich przedsiebiorców, to w tym mieście nie byłoby bezrobocia, ale jak ktoś nie jest znajomym królika to kilka lat czeka na zezwolenie... i nie wiadomo o co chodzi.

Re: a to histeria!!

Kultura dziennikarska - a co to takiego bo osobiście nie słyszałem o czymś takim. Dziennikarstwo to taki zawód gdzie kulturalni są bezrobotni. Gdyby M miał choć trochę klasy to nie ośmieszałby się takim oświadczeniem, chyba że szykuje się blokada innych mediów niż jedyne słuszne wychwalające

Zdjęcia:

Re: Jak oceniacie rozwój miasta Tbg-a w tej kaden

Mastalerz doskonale wiedział jak rządzić miastem,w jakim stanie zastanie je,gdyby wygrał wybory.Tak było w kampanii wyborczej i znacznie wcześniej,gdy pluł na wszystkich podczas sesjii Rady MiastaAktywnie też udzielał się na wszystkich forach internetowych,także na tym.Nagle,po wyborach,okazało się

Re: Kultura a la Lechowski

.Widocznie inaczej chlop nie potrafi.... Jeszcze raz skopiuje Twoj belkot.... Ty i Twoi ideologiczni koledzy z Nałęczem na czele zawsze będziecie twierdzić, że homoseksualizm trzeba promować, zamiast traktować jako odmienność. Czyż to aż tak gorsze od ru...ia kota? I postaraj sie cos przeczytac bo Twojego

Re: Zagrożenie duchowe

> W domu sie pewnie z tobą użerają Nie potrafisz się powstrzymać? Czemu ma taka uwaga służyć? >ja nic nie muszę, po prostu mogę cię ignorować co też czynię gdyby tak było, to bym tak często nie czytał w Twoich postach jakie brednie prezentuję, jak to się ze mna użerają, czy może

Re: A co tam w Małym Księciu?

Tak w razie czego, gdyby okazało się, że podniecacie się plotkami, radze przeczytać. Może jakiś anonimowy Ziutek na forum wędkarskim się nie przejmie, ale osoba publiczna być może;) W dniu 21.08.2013 r. Naczelny Sąd Administracyjny orzekając w sprawie sygn. akt I OSK 1666/12 stwierdził, że w

Re: Zapora na torach pod wiaduktem

A nie daj boże gdyby tak ktos wlazł pod pociąg. Oj wtedy bylby lament, czego nie zabezpiczono przejadu

Re: Czy jest jakaś wizja rozwoju Tarnobrzega ?

gdyby nie metoryt w Czelabińsku, a Tarnobrzegu wizja by była ale dla zbieraczy, a tak to nawet nie ma dla zbieraczy bo wszystko wyzbierane

Re: Boszcz Mastalerza i Nitkiewicza - totalna kla

Gdyby tak prezydent usiadł pomiędzy tymi biednymi z jednej strony a z drugiej biskup, porozmawiał i zapytał, jak im można pomóc, to nawet bym się wzruszyła. Czy tak było?

Re: Boszcz Mastalerza i Nitkiewicza - totalna kla

Jak pogoda spłatała figla przecież pada już od kilku dni. Gdyby Mastalerz miał tam kogoś rozgarniętego to ten powiedział by mu tak: sypie śnieg więc robimy tak przenosimy całość do lokalu zgarniamy dziennikarzy którzy przychodzą i robią reportaż o naszej dobroczynności i tak każdy się dowie o tym

Re: Sexi!

A gdyby tak zamiast oskarżeń o trollowanie spróbować ze dwa zdania merytorycznie? Np. o naruszeniu 8. przykazania. I roli fałszerstwa jako takiego w życiu prostego księdza.

1 2 3 4 5 6