wyszukiwanie zaawansowane
174 wyników w czasie 666 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: "Świat jest wielki,a zbawienie..." - pagawari

intensywną emocjonalną podróż - dzięki niej odkrył sedno spraw : wyborów rodziców, własnego pochodzenia i zrozumiał, ukształtował swoja tożsamość. być moze nie byłby w stanie dokonać tego na takim poziomie, tak głęboko, gdyby wszystko się ułozyło. jak u Goethego "jam jest częścią tej siły, która

"Świat jest wielki,a zbawienie..." - pagawarim ? ;

, ostatni akt możesz sam przejechać. A sam wraca pociągiem. I w takich warunkach scena powitania Aleksa z jego babcią zyskuje walor poruszający. I ta partia tryktraka, w której Aleks pokonuje niepokonanego dziadka, ku dziadkowej wielkiej radości i dumie. A dzieje się tak dlatego, że kostka rozpada się

Re: "William A mino to na wylot" dokument via Ku

jest 10 %, a reszta to jakieś dodatki i wypełniacze, tak jak w tych rzekomo "100 % naturalnych sokach owocowych" ;]

Re: "William A mino to na wylot" dokument via Ku

dzięki za link, jesteś nieoceniona oraz bezcenna :] a to ciekawe jest, istotnie. gośc pożył, mimo tej narkotykowej balangi. kiedyś czytałem, jak jeden ze Stonesów - a oni tez koksu róznorakiego nabrali co niemara - że "dawno by nie żyli, po takiej ilości narkotyków, gdyby nie fakt, że zawsze

Re: "Gra",finał "Californication", "Spacer po lin

No właśnie, chodzi o końcówkę. Tak jak napisałeś, trudno przewidzieć czyjeś samobójstwo. A gdyby bohater rzucił się z innego okna i zginął? Ale faktycznie, do tego momentu historia jest dosyć wiarygodnie przedstawiona.

Re: "W chmurach"

trochę później, kiedy widać było, że facet zaczyna się angażować. Nie było widać, że się zaczyna angażować do scecy, kiedy przerywa wykład ... > Czy miałabyś tak wyrozumiałe podejście, gdyby sytuacja była odwrotna? Czyli to > Alex się zakochuje, a Ryan jest niewiernym małżonkiem

Zdjęcia:

ps - scena z ciastkiem

Nie mogłam sie powstrzymać i nie poszukac :) www.youtube.com/watch?v=S8oCnc83E8Q na wypadek gdyby cos znowu było nie tak - można znaleść jako Once upon a time in America cake scene

Re: Kocham Kino "Hawana,miasto utracone" & "Katyń

filmowanie go z dalekiej perspektywy. gdyby naprawdę chciał się skupić na losach zwykłych ludzi, wkręćonych w magiel historii, nie przedstawiałby tak jednoznacznie postaci historycznych, nie uszlachetniał swojego bohatera, przypisałby i jemu jakieś grzeszki. A tak - wyszła wypowiedź ideologiczna, ukwieciona

Re: "HOuse" - start, "Bękarty wojny" - jeszcze 3

yes, to interesujące było, ta ilość języków przewidzianych przez scenariusz. a tak, prawda. "jesień z d,y średniowiecza", to przeróbka dokonana przez "Kiepskich", których, jak tylko mam okazję, oglądam z lubością, podziwiając mistrzostwo dialogów, nowatorstwo i odwagę języka, aktorską ułańską

BOrgiowie sez 2 odc 6

"...oby, próba zamachu ożywiłaby to smętne posiedzenie", tak brzmi pełna wersja :] A ksiądz degustator ma minę jakby żegnał się ze światem, no bo i w istocie każda próba papieskiego jedzenia może być ostatnia; taka saperska robota. I własnie tę posadę musi zdobyć kamikadze kadynała Della Rovere

Re: :)

maniaczytania napisała: I tak sobie mysle, ze niezle sie rezyser ustawil - kaz > dego, kto skrytykuje ten film nazwac moze homofobem, >a przeciez gdyby to byla h > istoria o chlopaku i dziewczynie - to malo komu by sie podobal - byl przerazliw > ie dlugi (cos kolo 3 godzin

Re: "Popiełuszko. Wolność jest w nas" - odc. 2

siostra_bronte napisał(a): > Przy okazji, od dawna nie cenię zbyt wysoko Oscarów. Jeżeli chodzi o kategorię filmu zagranicznego to często decyduje dobry marketing. Swoją drogą to byłyby niezły numer, gdyby "Wałęsa" dostał jednak nominację. Forumowicze mieliby niezły orzech do zgryzienia

Re: Californication sez 6 odc 4

wiesz, to tylko moja opinia, póki co. w wielu miejscach widziałem sądy przeciwne - nie zagłębiając się w szczegóły, co by nie wiedzieć zawczasu o czym sezon traktuje; że serial jest skończony, zjada własny ogon, i w zasadzie nadaje się do zakończenia. ba, sam tak myślałem po 4, a najpóźniej 5

Re: Pepsic

Pepsic, ale tak z ręką na sercu, nie wydaje Ci się dziwne, albo nie budzi twego sprzeciwu fakt, że Macierewicz wybrał do swojej komisji, do badania tak tragicznej katastrofy z udziałem najważniejszych osób w państwie, ludzi, owszem naukowców z tytułami, ale, którzy, co sami otwarcie przyznają (a

Re: Chincz, czy jak jej tam...

Mnie tam to, że jest ta pani jest paskudna nie pociesza. I właściwie nawet by mi nie przeszkadzało, gdyby ta pani nie była taka, jak ktoś celnie napisał "doskonale przezroczysta". Ona po prostu nic nie wnosi do tego programu. Dorota Wellman też nie jest pięknością, ale jakąś osobowość ma, a tutaj

Re: Moro

> nie wydaje mi się, żeby była aż tak sławna jak Anna Jantar, czy zapomniana przez > wszystkich Elżbieta Dmoch Zmartwię Cię - była od nich w swoim czasie znacznie sławniejsza i gdyby nie wypadek, a potem choroba, zrobiłaby prawdziwą karierę międzynarodową, w tym w tzw. świecie

Re: "Sala samobójców",będę się pultał i produkowa

wiesz, ja myślę, że istotny tutaj jest jego dramat, a nie on sam jako taki. :] nie sądzę. myślę, że reżyser specjalnie skomplikowal sytuację, żeby zmusić widza do wysiłku. gdyby pokazał biedną zagubioną dziewczynkę w okularach, która jest gnębiona przez rodziców pijaków, a w szkole dostaje

Re: "Sala samobójców",będę się pultał i produkowa

Mam wrażenie, że oglądaliśmy różne filmy :) Piszesz tak: "oni nie wiedzą czego on chce. to czego "on chce', to są ich pragnienia i plany wobec niego, a nie jego wybór." Ale przecież w ogóle nie widać, żeby Dominik miał jakieś pasje i zainteresowania. Poza słuchaniem muzyki i przesiadywaniem w

1 2 3 4 5 6