wyszukiwanie zaawansowane
162 wyników w czasie 310 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gondola bugaboo cameleon - tak na szybko

oczka zaświeciły, spodobał mu się, pozwolił kupić nowy, na którym wiem ze na bank strace. ;) A tak z innej beczki, widziałas zdjęcia z ogłoszenia mojego cama, na ile byś go wyceniła? Zakładając ze nie masz pojęcia ile zapłaciłam. ;) To pytanie też do innych dziewczyn, bo nie wiem czy po prostu ja

Re: TAKO City move, Roan Teo, a może jakiś inny .

myśleć ;)/prowadząc 4 nieskrętne i wielkie koła myśleć można mniej;)/ i b) teleskopowa rączka (trzeba się przymierzyć). Wózek podbijało by się znacznie łatwiej, gdyby zastosowano w nim rączkę łamaną (inny kąt) a tak, im mniejszy prowadzący, tym gorsze podbijanie i odwrotnie. Nie rozkłada się całkiem na

Re: Ok, a PP Pliko Mini?

No tak, daleko mam. Ale widziałam wczoraj w sklepie Bee i powiem Ci, że wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że kiepsko się podbija jak na wózek za taką cenę. Maclaren o niebo lepiej. Na razie zostaję więc przy Soli, a jako drugi wózek zakupię albo Maca albo Pliko Mini. -- http

Zdjęcia:

Re: bugaboo bee a bee plus

tak, ze zamontowac sie da, ale juz zlożyć z siedziskiem niekoniecznie... -- fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pd/fh/3tsh/OrAVCGg9bBFaTMaYzA.jpg Mój synek ssący;-)

Re: A wiecie, że Origami można już kupić w PL?

Aśka, dosłownie tonę... albo ja w tej ciąży taka bez sił jestem. Naprawdę kawał kloca. Ale gdyby nie musieć go nosić po schodach...oj, meczy mnie on od wczoraj :D ;)

Re: A gt zamienić na co??

budek w ogóle to i tak zawsze jeździmy z opuszczoną, więc jest ok. No ale maca xt dopiero co kupiłam i przynajmniej na razie chcę zostawić, speedi mam w kolorze papillon i do tego full zestaw z fotelikiem cabrio, gondolą, spiworkiem i torbą - wszystko kolor papillon, dlatego speedi pozbywać się nie

Re: Czy taki wózek w ogóle istnieje Pomóżcie, pro

zgubił, bo tym razem "poszedł" ten szary stoper, do blokady kółek. Po prostu pękł w takim miejscu, że kółko wypada. Chciałam wymienić część na tą z tego zapasowego stelkaża, a tu lipa. Osoba od której kupiłam, miała wcześniej identyczne uszkodzenie:( więc niestety musiała kupić zupeanie nowe kółko w

Re: A ile jest warte takie coś?

parasolką. Może jeszcze chce za tyle puscić. ;) allegro.pl/bugaboo-cameleon-1-generacji-super-zestaw-i3072494276.html Według was - że tak z ciekawosci spytam - warto?

Re: nie smiejcie sie ale korci mnie...

gdyby te bee plusy były tańsze to bym kupiła, a tak wolę chyba tego UJ. ;)

Re: nie smiejcie sie ale korci mnie...

ale on troche za kobylasty na wakacje (nie wiem, moze bede musiala po schodach znosic), i maca xt - byloby gites gdyby ten mac mial pelna raczke (moze jakas rurke dospawam;)) i tak kombinuje jak chlop pod gore.... A tak wogole to chce bee+ ale nawet uzywki (teraz chodza powyzej 1500zł) sa poza moim

Re: I ja się zdenerwowałam

a! I nie zapomnij dorzucić emocjonalnej frustratki do czarnej listy kupujacych ;) Tak na wypadek, gdyby kiedyś chciała coś u ciebie kupować. :P

1 2 3 4 5 6