wyszukiwanie zaawansowane
245 wyników w czasie 688 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a jakby tak rewolucje?!?

tak siedzę i oglądam te nieszczęsne kanapy i widzę jak się mojemu mr. G gęba śmieje do narożników. naszła mą łepetynę pewna myśl tylko nie wiem czy to dobry pomysł. gdyby tak stare szafiszcze dać do przedpokoju zamiast tamtej znienawidzonej garderoby. w dziennym rozbudować bestę na całą

Re: BigMama powraca

A gdyby tak biurko było za kanapą koło szafy, w myśl zasady - stare do starego a tu zrobić może jakiś regał, ale z szybami? Pociagnać zabudowę do balokonu i wtedy bedzie tam miejsce na włóczki.

Re: A gdyby jednak sprzedać tę zawalidrogę

niennte, te wneki sa niestety za plytkie na wszystkie te meble, ktore proponujesz. one maja niewiele ponad 10cm glebokosci z tego co pamietam. kanapa zostala nabyta przed kupnem tego domu. troche w ramach "pierwsze mieszkanie dla wroga..." problem mam tez taki, ze chlop ja kocha miloscia

Re: A gdyby jednak sprzedać tę zawalidrogę

przechowywania, których Ci podobno bardzo brakuje. Pax i Besta mają 40 cm głębokości, więc zawsze coś. > problem mam tez taki, ze chlop ja kocha miloscia jakas szalona, i w ogole tylko skorzane kanapy mu pasuja, wiec w ogole nie wiem jak go urobie, zeby kupic cos innego, nawet jak fundusz juz bede

Re: A tak wyszło...(szydło z worka;)

Jesli kuchnia nie jest tak mala,zeby lodowka z piekanikiem musialy byc zamontowane jedno pod drugim to na pewno lepiej dla zywotnosci obydwu sprzetow, gdyby byly od siebie choc odrobine oddzielone. Druga sprawa,ze zamiana miejscem szuflad z piekarnikiem, w tym konkretnym przypadku, moim

Zdjęcia:

Re: A ja wiedziałam, że tak będzie... ;)

taki chodniczek przy duzej sofie. Nie pokazalam, bo nawet gdyby wszyscy przyklasneli, ja i tak bym go odeslala, to po co marnowac posty :D

Re: Oszalałam ??

Regał jest czadowy, skąd on? Jeśli zaś chodzi zasłony to brałabym, jeśli nie białe, to ciemnoszare (coś pomiędzy jasnoszarym a grafitem czy marengo) i na przelotkach. I gdyby jeszcze tak ta krowa na podłodze... ech byłoby wspaniale. No daj sie namówić ;), pomyśl,że i tak byłaby łatwiejsza w

Re: i tak i nie...

polskie realia sa inne, zupelnie inne gdyby to mieszkanie mialo sens funkcjonalny to by bylo inaczej zaplanowane deska podnoszona jako biurko dla dwojga naukowcow... ;) i dwie sypialnie z dwoma lazienkami to mowi samo za siebie widac ze ludzie nie radza sobie z 'przestrzenia' a doradca d

Re: bez krzeseł wyglada tak...

Ze Basia się cieszy, to fajnie i tego jej nie chcę zabierać. Dziwię się natomiast, że ta lampa, która w mojej opinii zdecydowanie źle tu wygląda, wzbudziła taki aplauz na forum. Podobnie zresztą jak lampa z rurek Rosiczki. I zastanawiam się, czy gdyby Basia tak samo cieszyła się nie z tej

myślę i myślę...

nad tym stołem... szukam, szperam i nic... i nerwa mam okrutnego, bo ileż można? Dziewczyny, a gdyby tak pójść w trochę innym kierunku i samemu sobie zmontować jakiś? mój m. mi dzisiaj poddał wieczorowo tę myśl... a mnie już od dawna podobają się takie, jak na załączonych fotkach... czy to

Re: na razie jest taki

4skandi napisała: > a tu w promocji lampa, którą proponowałaś jako pierwszą, z tym że szara > www.mesmetric.com/products/s-a-l-e/8671,chouchin Fantastyczna cena! Jedyny minus, to

Re: na razie jest taki

> > www.mesmetric.com/products/s-a-l-e/8671,chouchin > > Fantastyczna cena! > Jedyny minus, to że jest niezbyt duża. Nadawałaby się nad niewielki stół i > wtedy, gdyby w pokoju było jeszcze inne źródło dobrego światła. nadal wolę pomarańczową i zieloną ale szara też może być fajna :) tylko szkoda, że malutka

Re: lampa, a w zasadzie lampy

tak, labrador :) gdyby nie to, że jestem w ciąży pewnie miałby już kolegę lub koleżankę, choć pewnie innej rasy

Re: lampa, a w zasadzie lampy

To chyba zettel był właśnie... A gdyby tak jakieś DIY? Widziałam gdzieś-kiedyś... Z takich metalowych patyczaków z żabkami na końcach.... meimei napisała: > no dobra - Zettel odpada ze względu na cenę :((((((( a już ją tam zobaczyłam :( > lecę szukać, > co A-pola ma u siebie

Re: Kolorów cd.

-- CZADERSKA literka:)- M byłby bogaty, gdyby chciał tak zarobkować:) Gdyby co, to ja piszę się na A:) olaromanska.blox.pl/html

Re: Przedpokój Panczeza

A gdyby tę komódke na kolor jakiś? Nawet i biały... ale taki żółty, albo turkusik? --

Re: pokój córki ze skosami od początku

Hmmm a gdyby tak jako stolik nocny - podoba mi się ;-)

Re: dywan

W końcu to pokój dziecka :) W dodatku duży, a tam jest chyba z pięć żarówek, więc oświetliłby dobrze. Mnie się te pęczki klosików bardzo podobają, gdyby Anielka nie miała Kaskady, to namawiałabym ich na taką lampę :) -- Wielkość kanapy NIE JEST dla mnie miernikiem wartości człowieka. (by

1 2 3 4 5 6