wyszukiwanie zaawansowane
111 wyników w czasie 235 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gdyby..

Zgadzam się, powinno sie zacząć od księży. Powinni świecić przykładem. Powinni zachęcać do Boga a nie zniechęcać. I moim zdaniem większość tak robi, ale trzeba przyjść na mszę i zobaczyć tego księdza, a nie ulegać pokusie generalizacji grzechów księży opisanych i nagłośnionych przez media

Re: gdyby..

Co powiem Bogu w chwili smierci? przede wszystkim podziekuje za wszystko co od Niego w zyciu dostalam. Z kazde zycie ,ktore z Boza pomoca uratowac moglam.. a gdy sie ie udalo,podziekuje za to,ze byl podczas reanimacji, gdzie walczylam o czyjes zycie do konca, gdzie pomagal mi godzic sie z

taka prawda

nauczyć się kochać siebie i pomyśleć że tak jest lepiej i tak miało być.Bo przecież gdyby było wszystko dobrze, nie rozpadło by się prawda?

Re: Urok miłosny

tym nie mam kasy. I tu plus dla Lilith, która rozłożyła mi płatność na raty. Gdyby była naciągaczką, powiedziałaby "przyjdź jak uzbierasz albo coś w tym stylu". Spójrzcie logicznie na całą działalność p. Sabiny - ona jest tak przesiąknięta okultyzmem i duchowością magiczną, że nie sposób tego nie czuć

Re: Kobieta skorpion a sex bez miłości???

tak jak i ja może godzinami uprawiać sex, jest inteligentny, magnetyczny i stymyluje mój mózg rozmową na tematy głębokie i jeszcze głębsze a do tego jego technika dawania sexualnych rozkoszy jest zajebista to zakochuje się w nim ... gdyby np ten sam facet był średni w łóżku to pewnie po jakimś czasie

Zdjęcia:

Re: Basza albion nie żyje?

Normalna to nie jesteś, wiesz. TY gó... możesz. Rozmowy się skończyły a nawet nie wiesz o jego urodzinach. Widzisz jaka jesteś podłe ścierwo. Myślisz o sobie i swojej dupie jak uratować. gdyby Tobie zależało a tak. Baj Baj

Re: Basza albion nie żyje?

Czy to nie twój wpis powyzej? Normalna to nie jesteś, wiesz. TY gó... możesz. Rozmowy się skończyły a nawet nie wiesz o jego urodzinach. Widzisz jaka jesteś podłe ścierwo. Myślisz o sobie i swojej dupie jak uratować. gdyby Tobie zależało a tak. Baj Baj Myślisz, że robiąc ze mnie wariatke

Re: Co o tym sądzicie ?

powiem tak.... tarocistka skupiła się na konkretnej odpowiedzi... gdyby odpowiedziala pozytywnie to byłby błąd... i bardzo wazne jest, by zadac odpowiednio pytanie, tarot tak ma.... jesli np. ktos pyta: czy z nim będę szczęśliwa? to karty mogą odpowiedziec, ze tak... co nie musi znaczyc, ze

Re: Guru Artur - zamilkł

a co ma komornik do żóltych papierów? Pisz sobie co chcesz a takie maile z groźbami jakoś na mnie wrażenia nie robią. Mowię, że źle trafiłeś. Może gdyby była "sperzedawczynią parówów" to może bym się przez 5 minut zdenerwował, a tak, przez 5 minut się śmiałam. Pozdrawiam Arturku i dobrej nocy

Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo

Salamandra przysięgam że na nigdy żadnego wiersza od Ciebie nie chciałem. Nie znam Pani kompletnie a tym bardziej Pani wierszy. Jednak gdyby kiedyś potrzebowała Pani jakiej kolwiek pomocy tak zwyczajnej ludzkiej to tak samo jak każdej innej osobie z forum postaram się pomóc jako człowiek

Re: wróżki, wróżbici z portali. Och, te portale!

Jestem za opcją budowy szpitala.A tak swoją drogą dziwne,że nikt nie chciał się przyznać z korzystania z tego rodzaju usług;)Czyżby w realu każdy się tego wstydził?Ale gdyby chodziło o odliczenia podatkowe od usług wróżbiarskich pewnie skorzystała by co 2 osoba.

Re: Urok miłosny skuteczny

no ale tak jest ! gdyby jeszcze te wszystkie dziewczyny dawały nr tel. albo podały w mailu swoje fb (nie zęby je nękać tylko zęby porozmawiać solidarnie z jakąś realna osobą która w chce końcu tego samego, przyciągnąć partnera) to można by było uwierzyć a tak ... eh nic tylko samemu szukać, nie

Re: Urok miłosny skuteczny

Gość portalu: Duch Salamandry :) napisał(a): > Q...wa mamuska wasza kobiety!!! Tak narzekacie ze faceci na dziwki chodzą, a > same - ...kupujecie sobie facetów??? CZYM to się rózni od prostytucji? podaj je > dną różnicę! Dobrze by bylo , gdyby za pieniadze , ktore

Re: wróżka Ewa Emily z wróżbonline - ktoś korzyst

Wychodzi na to, że masz tak jak ja i o osobie, która nie jest zainteresowana ma idealny związek, a osoba która jest zainteresowana pokazuje się jako zła, dwulicowa, która chce wykorzystać, tak jakby wszystko wychodziło na odwrót. Polecam Marię fehu2200 ona otworzyła mi oczy i napisała prawdę, gdyby

Re: wróżbita Zefir z Ezotv

a ja go dzisiaj oglądam i ................... placzę ze śmiechu, przecież ten facet jest jak na haju, on na pewno jest na narkotykach to niemożliwe tak sie zachowywać i małpować tak zupełnie po ludzku.....................a propo jego oczyszczeń - wg. niego gdyby nie oczyścił to wygląda że już cały

1 2 3 4 5 6