wyszukiwanie zaawansowane
135 wyników w czasie 712 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tak na przyszlość

Wlasnie bardzo podobna sukienke mialam w planach, tylko granatowo/chabrowa. Wydawala mi sie taka bardzo "szkolna". Ale okazuje sie, ze nie... Jeszcze gdyby wczesniej raczyly poinformowac, to spoko. Pojechalabym sobie w sobote, kupila co trzeba i po sprawie. Tym bardziej, ze do tej pory za

Re: Dzisiaj kupiłam w Reserved

NISZCZA, POCZTA SIE NIE WYRABIA, DESZCZ ZALEWA ULICE, CHODNIKI. A ze debil i idiota jestem, to coz poczac :) przynajmniej niektore sobie poprawili humor i samoocene, jako lepsze matki, ktorych dzieciom nigdy nie brakuje galowego, pachnacego, wykrochmalonego stroju :) Tak czy siak 5-10-15 odpadlo

Oszukali cię?Aż tak?

Po pierwsze - rozumiem o co jesteś zła, nie rozumiem tego, że aż tak - stopień emocji IMHO nieadekwatny do bodźca. Rozumiem rozczarowanie, ale aż taka zawziętość? Było se kupić tego pluszaka za 70 zeta, koszty alternatywne zapewne już tę kwotę przekroczyły. Moja odpowiedź na twoje 'po co ta

Re: Gdyby ktoś się wybierał i chlopięce 30 trafił

kurka w tej cenie to już głupio nie brać na zapas...że też do tego outletu mam tak daleko i rzadko bywam...a może to i dobrze w sumie;)

Zdjęcia:

Re: widzieliście taki program na TLC, gdzie...

USA to niestety inna rzeczywistość. U nas takie coś nie przeszłoby na 100%. :) A co do paybacka i reala - moim zdaniem, po części sami są sobie winni - gdyby kody były jednorazowego użytku lub przypisane do konkretnej karty nie byłoby tego typu sytuacji. Tutaj chyba faktycznie rozmiar zjawiska

Re: Nowe KUPONY REAL

Ja wczoraj też wydałem 155zł i dostałem 14000pkt na jedną kartę, poprostu przeszedłem 3 razy przez inne kasy 2x5000 i 1x4000 a dziś wszystkie na koncie payback w sumie mam już 70000pkt, fajnie by było gdyby zrobili tak jak w zeszłym roku że 1000pkt to 15zł :)

Re: Fenoment C&A

daj spokój salma, zdziwione i tak się będą dziwić ;-) Dodam od siebie, ze też nie kupuję "bo tanie". Tak sie sklada, ze pasuje na mnie i podoba mi się duzo spodni z C&A. Jesli mogę kupić idealne spodnie za mniej niż 30 zł, to ja tam sie bardzo cieszę :-) Nie mówiąc np. o bluzach z polaru za 4 zł

Re: C&A kiedy jakaś promocja?

Pomyłkowa, tzn. że ze strony C&A nie była ona zamierzona. Czasem im się zdarzają takie "myki" chociaż od pewnego czasu mało kiedy. Sklep przyjazny pod tym względem dla klienta i jeśli kupiłaś i mają na stanie to wysyłają nawet gdyby wyszło Ci, że masz rzecz za free (miałam tak przy słynnych z

Re: a czy można się ogłaszac tu na forum w sprawi

własnie kupiłam śniegowce i myśle, że gdyby rozmiar był niedobry, to pojadę wymienić do ich sklepu na Belgradzkiej, żaden problem, już tak kiedys z ecco robilam:]

Re: A czy są teraz kody do empik.com lub smyk.com

Szukam aktywnych kodów... W merlinie działa Claudia2013, ale w smyku na niektóre rzeczy ceny są atrakcyjniejsze, a gdyby tak był jeszcze jakiś kod... :)

Re: Ile kasy już wydałyście na C&A? :)

kolekcję (a może tak robicie, ale piszecie tylko o wyprzedażach, bo takie są wątki) - ja kupiłam baaardzo korzystnie córkom parę nowych ciuszków na wiosnę/lato, a zauważyłam, że te naprawdę wyjątkowe/oryginalne są wykupywane na pniu i nie mają szans dotrwać do wyprzedaży (np. jedna sukienka wizytowa na

Re: C&A okazyjne zakupy - polecam/nie polecam

wklejam jeszcze raz, bo się post źle umieścił; uzbierało mi się parę rzeczy, i tak: męskie bermudy w kamuflaż w tajemniczej rozmiarówce, te www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Kobiety//Kolekcja/Kurtki skórzane/80305/1 rozmiar 24 - 90 w pasie, małżu o wzroście 174 sięgają sporo przed

Re: kara_gitara

uzbierało mi się parę rzeczy, i tak: męskie bermudy w kamuflaż w tajemniczej rozmiarówce, te www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Kobiety//Kolekcja/Kurtki skórzane/80305

1 2 3 4 5 6