wyszukiwanie zaawansowane
4 805 wyników w czasie 1 740 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a gdyby tak...?

Bankomat pomylil sie w druga strone i wyplacal polowe mniej,myslicie ze bank oddal by kase? a jezeli tak to ile bylo by zachodu z tym...

Re: a gdyby tak...?

pochodnia_nerona napisała: > Pierwsza poleciałabyś za to z awanturą do banku, nie? ;-) Mysle ze nawet bym nie skapnela sie , jeszcze nigdy nie liczylam kasy wydanej w bankomacie.Teraz chyba jednak zaczne.

A gdyby maz Wam powiedzial tak.. (początek wątku)

"niezla d..jestes tylko nie chcesz sie r..chac" Fajnie? I to nie robotnik niskiego szczebla a wrecz inteligencja kurna chata... Tak a propos mojego watku o zalach..

Re: A gdyby maz Wam powiedzial tak..

Forma wulgarna, ale tu głównie chyba przekaz jest ważny nie? Facet widocznie stwierdził fakt. -- polowemniejsza.blogspot.com

a gdyby tak on otrzymał 45 tys?

to pomyśl co poczułabyś, gdyby Ci nie powiedział - tyle w temacie.

Re: Powiedzieć mężowi czy nie?

A cieszyłabyś się, gdyby to Twój maż tak przed Tobą skitrał? ;)

Zdjęcia:

A gdyby tak cerkiwe okradli z ikon

tez tak kpiąco odpowiadałybyście że nic złego się nie stało i pop się zaraz odkuje i zakupi nowe?

Re: A gdyby tak cerkiwe okradli z ikon

Przeciwciało - ano tym: " Kiedy nie wyznajemy Jezusa Chrystusa, to wówczas dzieje się tak, jak mówi Leon Bloy: „kto nie modli się do Boga, modli się do diabla”. Kiedy nie wyznajemy Jezusa Chrystusa, wyznajemy “światowość” diabła, światowość demona" Jak to usłyszałam w

A co byście zrobiły gdyby....

.... to Wasze dziecko było tym agresorem? W tej konkretnej sytuacji? W domu grzeczne, dobrze się uczy a tu taki kwiatek ze szkoły?

Re: A co byście zrobiły gdyby....

Mocno bym się zastanawiała gdzie poepłniłam tak ogromny błąd. -- Nie zatrudniaj fachowca - bądź bohaterem w swoim domu.

Re: Tak a propos

No nic nic, dlatego ciekawa jestem reakcji dzieci i ich rodziców, gdyby zjawili się na uroczyste zakończenie roku, a tu nie ma żadnego nauczyciela ;-) Byłoby OK, rozumiem? -- ematka jad ulewa tylko na forum a do meza od switu do nocy szczerzy zeby jak zahipnotyzowana. by nanuk24

Re: Tak a propos

Demoralizacja jest krzywdą dla wszystkich. Powszechne dopuszczanie olewania obowiązków jest krzywdą dla wszystkich. Utwierdzanie w przekonaniu, że szkoła jest debilnym narzuconym z góry nakazem, króry można omijać jest krzywdą dla uczniów (także przyszłych) i nauczycieli. Więc gdyby nie to, że

Re: A tak przy okazji

Dobrze prawią :) Ilu zdrad można by uniknąć, gdyby kobiety tak postępowały... Pod warunkiem oczywiście, że i mężczyzna byłby dobrym człowiekiem :)

Re: a tak odwracając sytuację -

Wielokrotnie pisałam o tym w kontekście powstania warszawskiego - nie ujmując heroizmu powstańcom, gdyby małoletnie dziecko zechciało iść na barykady, to bym mu przetrąciła nogę i wywiozła możliwie najdalej. Nad wolą i zaangażowaniem pełnoletniego mogłabym jedynie rozpaczliwie szlochać i modlić

Re: a tak odwracając sytuację -

pytanie szczególnie do kawci i kawciopodobnych w tym wątku: co byście zrobiły, gdyby nowu przyszły trudne czasy i to wasze dzieci postanowiły zaangażować się w działalność niebezpieczną? -- "Tak odnośnie UK-mały nigdy nie złapał kataru od dziecka tutaj więc obstawiam, że jednak większość

Re: A może tak to...

wyimaginowanym bytem. A co do walki z nim - no cóż, megalomania niektórych pozwala im wierzyć w to, że to oni są tym bogiem. To chyba można leczyć. -- Gdyby głupota niektórych wypowiedzi miała masę to internet kupowalibyśmy na kilogramy - by adellante12

Re: A może tak to...

, przekonać innych, że kościół katolicki to najwięsze zło, bo ciebie spotkało rozczarowanie - nie wiodło ci się w życiu tak różowo jak oczekiwałaś. Rozumiem, że doszłaś do wniosku, że musisz nawrócić te 20-30 lat od Ciebie młodsze dziewczyny na swoją wiarę... Ja bym się naprawdę nie zdziwiła gdyby zapukali

Re: A co Wy tak naprawdę wiecie?

kawad napisała: > Nie wiem, jak inni rodzice, ale gdyby moje dziecko przyszło do domu z informacj > ą, że dostało jedynkę za niewłaściwy długopis lub za coś równie bzdurnego, zain > teresowałabym się sprawą. Nic nie wskazuje na to że stawiała jedynki za niewłaściwy kolor

Re: A co Wy tak naprawdę wiecie?

Nie wiem, jak inni rodzice, ale gdyby moje dziecko przyszło do domu z informacją, że dostało jedynkę za niewłaściwy długopis lub za coś równie bzdurnego, zainteresowałabym się sprawą. -- Lubię siebie :)

1 2 3 4 5 6