wyszukiwanie zaawansowane
78 wyników w czasie 399 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby tak..

, tylko akurat w Ikei było kolorowe, a kolorowe też mi nie pasowało, białego nie było jeszcze wtedy. Ja miałam wątpliwość co do tych oddzielnych tac, czy to się sprawdzi u Zuzy

Re: A gdyby tak..

Ale potrzebujesz szufladki czy zamykanej szafki czy nie? Bo tylko z tym jest problem. Cala reszta to tylko kwestia upodobania.

Re: A gdyby tak..

Zresztą Dumbledore to wielki czarodziej i trochę dziwne, żeby nie był animagiem, ale zaraz romzans z jego własnym ptakiem xD.

Re: A gdyby tak..

kasztannova napisała: > Może będzie w tym coś nielogicznego, ale może i przełomowego! To jest nielogiczne. Harry kilkakrotnie widzi w gabinecie Dumbledore'a Fawkesa i dyrektora jednoczesnie. Po raz pierwszy w tomie bodaj HPiKT, kiedy Fawkes spala się w trakcie jego wizyty. Animag

Re: A gdyby tak..

nie wiem, doprawdy nie wiem, skąd tak ilość dupków dookoła...

Re: A gdyby tak..

A ci zal,ze wesela nie bedzie. Ostal ci sie jeno jezyk na brodzie.

Zdjęcia:

Re: A gdyby tak..

gdybanie jest bez sensu. gdyby tak sie stalo moze bys inne teksty wypiswal.

Re: A gdyby tak..

Słusznych pretekstów nie brakowało (zajęcie Austrii Czech i łamanie traktau wersalskiego) do ataku na Niemcy i nie byliby wstrętnymi agresorami. A jaka była oficjalna przyczyna ataku na Irak? i czy ktoś pamięta jak bardzo 'prawdziwa' była to przyczyna?

Re: A gdyby tak..

"załatać dziury w tych C-130, wstawic do nich wygodne fotele i przekształcić w samoloty rządowo-prezydenckie?" jeżeli w tych samolotach wystepuje ryzyko awari podczas lotu - to jestem za!!

Re: A gdyby tak..

Uważaj bo będziesz się nawet w trumnie zastanawiał co z tą Polską !