wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 9 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: fifik

Jeśli jest się pomawianym, obrażanym przez przełożonego jest sąd. Tak zrobiła G.D wobec A.S, taką samą drogą mogła pójść śp. Pani Skarbnik. A.S poniósł pod względem politycznym bardzo dużą karę, przegrał wybory, idę niemal o zakład że gdyby poszła tą samą drogą i udowodniła przed sądem że

, jeśli psychicznie się temu nie podoła. Nie mniej, śmierć człowieka zawsze jest tragedią, szczególnie w takich okolicznościach. Tylko zasanawia mnie też dlaczego człowiek zachowuje się tak nieracjonalnie? Może ja jestem inny, może mam mocną psychę, ale gdyby mnie pomówiono w taki sposób, a wiedziałbym

„Władza bez kontroli jakiejkolwiek, dla pozbycia się osoby ( a raczej dla zdobycia stołka przez zaufaną ) wymyśliła całą tą aferę. Póki nie staniesz z boku i nie przestaniesz cytować szmatławca, to … nie ma rozmowy. „ Czyli tak jak rozumiem, stanięcie z boku i nie cytowanie

władzę dokładnie tak samo jak przez poprzednią. Powtarzasz nieprawdę, ponieważ gdyby skarbnik żyła na 90% nie byłoby żadnego oskarżenia a na pewno nie prokuratorskiego. WŁADA NA DZISIAJ nie chce wyjaśnienia co stało się z pieniędzmi. Dlaczego???? I tu tkwi problem. Władza bez kontroli jakiejkolwiek

Jak dobrze wiemy każda partia ma (powinna mieć) swoich strategów, którzy doradzają po której stronie warto być, taka jest polityka i nie ma się na co obrażać. Co do PiSu już jeden radny pisał na swoim blogu że mało mieli stołków, czytał Pan to. Obstawiam że uznali że wyjście z koalicji bardziej

Zdjęcia:

się wykazać…. Myślę, ze jak potrafisz tak dobrze rozmawiać z prezesami firm to nawet Gwiazda zrobi cię wiceprezesem. A wracając jeszcze do Pogoni, kiedy kierownikiem był Adam ... no może jednak innym razem na ten temat porozmawiamy :))))

Ja sobie liczby 5 nie wymyśliłem. Została ona zasłyszana, ale od osób które w tamtym okresie 99 rok, stanowiły szeroko rozumiane władze klubu. Tylko była jeszcze jedna sprawa, o której nie było tutaj wspominane, mianowicie sponsorzy około-hutniczy, że tak to nazwę. Chodzi mi tutaj o firmy