wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 167 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re

Nie zauważyłaś tego słówka, bo go nie było a nawet gdyby było, to i tak byś nie zrozumiała... Tak jak po polsku nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi a się mądrzysz wielce. Tak, tak, o buractwie wśród Polaków mowa...

Re

mantry Nam-Myoho-Renge-Kyo. Gdy tak o tym dłużej pomyśleć, to to ma sens bo to jest czysta psychologia - powtarzanie czegoś (jak mantrę) kojarzy się nam z upartością, żeby coś osiągnąć, a więc motywacją do osiągnięcia tego czegoś. Czyli innymi słowy zaprogramowujemy umysł i ciało ku motywacji i sile

Re

Jakiś czas temu poznałam kogoś takiego, tzn. tuż po 60-tce (choć wygląda na znacznie młodszego, taki typ Georga Clooney'a), tuż przed emeryturą. Szczerze? Jak dla mnie jest niesamowicie pociągający bo jest w moim typie - i intelektualnym, i energetycznym, i fizycznym. Chemia paruje na samą

Zdjęcia:

Re

. :) Gwoli wyjaśnienia: jako Bractwo wnioskowaliśmy o dopuszczenie na ulicy Górnej ruchu rowerem w obu kierunkach, niekoniecznie po wydzielonym kontrapasie. No! To może jeszcze zaprzęgi konne puścić tym kontrapasem, żeby było raźniej pawłowskiemu? :) A tak poważnie: pojawiły się pewne głosy sprzeciwów

Re

Gość portalu: Dawca moczu napisał(a): > Nie ma argumentów przeciw głupocie, jarzysz? Ufam, że aż taki głupi nie jesteś i coś w końcu pojmiesz: Zmiany w ZSRR zapoczątkowały chcąc nie chcąc zmiany ustrojowe w krajach podporządowanych (bo nastąpiło automatyczne, mimowolne rozluźnienie

Re

pasji do wykonywania tego zawodu. Aa, no tak, i faktycznie, Wałęsa dał się potem wygryźć typowym wykształciuchom. Jak by nie było, jakoś Lechu znalazł czas na to by objąć stanowisko szefa ówczesnej Solidarności. Na długo przed 1985 rokiem. Pamiętasz jego fotki z Józefem Glempem i Jerzym Popiełuszko

Re

. > Wybacz, ale domysły 42. letniej studentki psychologii to stanowczo za mało, aby komukolwiek stawiać tak poważne zarzuty. Nawet w formie tylko podejrzeń. 32-letniej, ale to szczegół. Nie mam nic przeciwko gdyby J. stanął przede mną i zażądał dowodów. Wycisnęłabym go z prawdy jak cytrynkę

Re

Dokładnie. Nawet jeśli ów "Bolek" był, to i tak nie zmienia to niczego diametralnie. Jeśli wierzyć wikipedii i innym notkom biograficznym na jego temat, istnieje pewna luka co do jego działalności od 1970 do 1976 roku. Jak wiadomo w 1970 roku zginęło kilkudziesięciu robotników i nie

Re

przemysl.rad napisał: > Nie myśl, że nie miałem ochoty... Ale, ona wygląda trochę jak mały zapaśnik :o/ Gdyby coś poszło nie tak, bym mógł się znaleźć w niebie i owszem, a nawet chyba w szpitalu po ciosie na szczękę... :) Nie zrobiłeś nic to od niej dostałeś... W nos

Re

???? Matce należałoby podrzucić parę tytułów z psychologii dziecka. To może ogromny skok (emocjonalny), ale nigdzie nie jest powiedziane, że się nie uda. Wystarczy spróbować. Każdy przecież chciałby normalnych dziadków dla swoich dzieci tak jak normalni dziadkowie częstych wizyt swoich wnuków. > więc