wyszukiwanie zaawansowane
75 954 wyników w czasie 2 698 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a gdyby tak ...

i jedziemy na litość? Niestety, dla Żydów ŻADNEJ LITOŚCI. Do utylizacji, bo gangrena jest szkodliwa. to co wtedy by sie działo? -- *)etto2 widze poprawę, kiedys pisałas 'kacze odchody'. **)żeby utrzymać się w Twojej konwencji, powinnam była napisać pedałów, ciot, albo jakos tak

a gdyby tak....

a gdyby tak wygarnąć prosto z mostu - wszystko na nie co padło tu na temat takiego typa?? NORMLNIE Wszystko facetowi powiedziec ,ze jet taki i taki?? Byłoby mu głupio?? Czy mnie bardziej?? -- ..:::Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś:::..

Re: a gdyby tak....

Spróbuj. Co tracisz? ;) -- opieram się wszystkiemu, oprócz pokusy /O.W.

a gdyby tak?

a gdyby tak zapisać się do ZMS a potem do PZPR to ciekawe, jak daleko by się zaszło? Ja się do socjalistycznych agend nie nadawałam, ale myslę, że szybko dałabym sobie radę z tym trzeciorzędnym sortem pupili w czerwonych krawatach. Fajny byłby eksperyment. Musiałabym tylko mieć pewność, ze

Re: a gdyby tak?

Wiesz, bezpartyjnym fachowcom żyło się jednak spokojniej. Oczywiście omijały ich odnaczenia "chlebowe" i wysokie stanowiska, ale przynajmniej nie uważano ich za konkurencję do wysokich stołków, a za fachowość ceniono. Partyjni karierowicze zawsze żyli w stresie, że ktoś pchający się na to

Zdjęcia:

a gdyby tak...

Co sądzicie o embargu dla banków w Polsce na transfery za zagranicę? Chętnie poznam rzeczowe opinie.

Obłęd-Ami uczy Polaków rozumu i szacunku do Rosji

się nas jak gó.... A wcale nim nie jesteśmy. Nadal jesteśmy ważną siłą na świecie. Uważam, że byłoby dobrze, gdyby i USA, i Europa przyznały, że Rosja odgrywa ważną rolę. Moim zdaniem umieszczanie amerykańskich rakiet w Polsce jest prowokacją wobec Rosji. Przekaz dla Rosji jest taki: Jesteście

A gdyby tak

przypadkiem ktoś coś nagrał prywatnie komórką? Albo belgijscy dziennikarze nie wyłączyli swoich kamer?

A gdyby tak

podejść i chwycić mężczyznę za ....., i to publicznie! Byłaby uciecha dla gapiów??? -- Sygnaturka. Czy jest niezbędna?

Re: A gdyby tak

Panie Blinski, ja tak na sam początek zapytam - Pan puszczasz wodze fantazji, czy coś proponujesz? -- Sygnaturka. Czy jest niezbędna?

A gdyby tak... (początek wątku)

-- :/

Re: A gdyby tak...

wygrać w totolotka. bylaby ze mnie gruba ryba, nie szprotka. mialabym dom z basenem,bulteriera, żyć nie umierać! wszystko co zaległe bym opłciła, i bym świetnie sobie żyła!

A gdyby tak....

A gdyby tak teraz Kosztowniak przeszedł do PO to co by się działo w spółkach i UM?

Re: A gdyby tak....

Ręce precz od PIS naszej najukochańszej partii, piki i awangardy Radomia, PIS w Radomiu będzie na zawsze i i jeden dzień dłużej, bo PIS to my prawdziwi Polacy z 1000 letnim świadectwem o polskości i wszyscy słuchamy naszego najukochańszego Radyja a TVN to dziadostwo

A gdyby tak

Spojrzeć do planów sowieckich z tamtych lat? Ciekawe, czy były realistyczne. Poza tym jakiekolwiek plany konwencjonalnego ataku na państwo dysponujace bronią nuklearną wiążą się z ryzykiem użycia przez to państwo tejże broni. Gdyby UK znalazło się na progu klęski na pewno siegnęłoby po

Re: A gdyby tak

Browiec a nie Bierzesz pod uwagę tego ,że raczej Radzieckie bombowce nad Wielka Brytanię ze zwykłymi bombami by nie leciały?! -Pozdrawiam!

A gdyby tak ...

za budowanie wzięły się firmy budowlane, bez pośrednictwa mafii deweloperskiej. W takim przypadku można by było liczyć na ceny mieszkań mniejsze o te kosmiczne marże i sądzę że zaakceptowane przez rynek.

Re: Oto metody deweloperów na unormowanie rynku

Przykro mi, ale deweloper (jak sam napisałeś) dotrzymał umowy - zapłacił kary umowne... A byłby złym "biznesmenem", gdyby zarobił mniej, niż mógł zarobić zgodnie z prawem. To jest biznes, nie działalność charytatywna. A z jakiej racji Twój kolega miałby kupować lokal poniżej jego wartości? Obie

1 2 3 4 5 6