wyszukiwanie zaawansowane
41 387 wyników w czasie 3 420 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak

zyg_zyg_zyg napisała: > A gdyby tak nie upierać się, że partner koniecznie musi partycypować we wszystk > ich działaniach domowych, tylko zostawić mu te, które wykonywane z jego inicjat > ywy i według jego standardów ją akurat zadowalają? Albo te, które wymagają tylk > o

Re: A gdyby tak

> A gdyby tak nie upierać się, że to kobieta koniecznie musi partycypować we wszy > stkich działaniach domowych, tylko pozwolić jej zostawić wszystkie (doświadczal > nie) pozostałym członkom rodziny? Ależ oczywiście, że kobieta nie musi partycypować we wszystkich działaniach

a gdyby tak...?

Bankomat pomylil sie w druga strone i wyplacal polowe mniej,myslicie ze bank oddal by kase? a jezeli tak to ile bylo by zachodu z tym...

Re: a gdyby tak...?

pochodnia_nerona napisała: > Pierwsza poleciałabyś za to z awanturą do banku, nie? ;-) Mysle ze nawet bym nie skapnela sie , jeszcze nigdy nie liczylam kasy wydanej w bankomacie.Teraz chyba jednak zaczne.

A gdyby tak....

ten pomnik postawić na szczycie komina,Wtedy gdyby paliło się w piecu to z uszu papieża leciał by dym.To by było coś.... -- "Kicha kawiorem dla mohera"

zburzmy komina. Przynajmniej ...

a gdyby tak agora była właścicielem parku miniatur i postawiła na wzgórzu wielką menorę, to idę o zakład że pan redaktor byłby orędownikiem zburzenia wszystkich kominów w mieście, a nawet więcej: wieżę jasnogórską zrównałby z ziemią

Zdjęcia:

a gdyby tak...

jeden raz dać spokój komentarzom, narzekaniom. Kiedy centrum miasta nawiedza horda "krzyżowców" każdego 10 dnia miesiąca nikt nie protestuje, wszyscy jakby przywykli. A tu 3 dni, podczas długiego weekendu kolą w oczy i uszy. Uczelnia jest gdzie jest, kampus nie podlega teleportacji , wiec cóż

Re: a gdyby tak...

No właśnie to jest mentalność takich kudzi :"Każdy ma prawo robić to co lubi" Czyli hulaj dusza, piekła nie ma. I zauważcie jaki kontrast i jaka nagonka na kościół. I to widzę ja - ateista. Z jednej strony trzydniowy hałas i zakłócanie życia setkom rodzin, z drugiej strony pięciominutowe dzwony w n

A gdyby tak...

ci mili i "troskliwi" ludzie zajeli sie tym tematem... pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Pietrzak to Ameryka... no ale Ameryki nie ruszaja... a szkoda bo tam takie rzeczy dzieja sie dosyc czesto

Re: A gdyby tak...

tam takie rzeczy dzieja > sie dosyc czesto.... Dlatego tak bardzo się cieszę, że mieszkam w normalnym kraju -- http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg AL

A gdyby tak

zacząć tydzień od tatara i setki? -- Post może zawierać śladowe ilości błędów językowych i/lub merytorycznych.

Nie zrozumieliśmy się. Ja miałam na myśli autentyczne pochodzenie, a nie nazwisko:)

A gdyby tak...

napisac wspolna kronike zblizajacej sie burzy... poniewaz u mnie zapowiadaja burze na dzisiaj i jutro, wiec pilnie obserwuje jej pierwsze oznaki :) a na koniec bedziemy miec potezne BUM!!! Slonce jeszcze ostro swieci a jednak wiatr szaleje juz nawet w trawach... :) przed chwila to widzialam w

Oj Grzechu, Grzechu... koniecznie zaklinasz burze :) nie wywoluj "wilka z lasu"... ;) bo nas jeszcze od netu poodcina :D -- http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o4-e97e.gif

A gdyby tak...

A gdyby tak w jakimś miejscu, z lekka na uboczu, na Smoczej czy na Ostroroga, grupka pieszych zaczęła spacerować naokrągło po pasach ? Pieszy na pasach rzecz przecie święta, rowery się na pewno zatrzymają…

Masa jest kolumną uprzywilejowaną. Zanim rowery się zatrzymają, Policja grzecznie uczyści przejście. Jedyne, co jak widziałem może zatrzymać masę, to droga krzyżowa.

A gdyby tak...

...na tym terenie powstal Grand Bazar, a w nim małe szewskie warsztaciki, drobne krawiectwo, mala gastronomia, salon wrozb, lepienie garnkow, ostrzenie nozyczek, jakis niedrogi Barber... Wszystkie te pozal sie boze "galerie", to takie trywialne moze nawet dekadenckie :D Pozdrawiam Wawerka

Szanowny aninianinie nie wyczuwasz sarkazmu, tak mi przykro ;) BTW niektóre centra, to gigantyczne "pralnie", czy o to chodzi w tej naszej "jaśnie oswieconej RP"? Wawerka

A gdyby tak

pisac na temat? Daj zakosztowac twojej "blyskotliwosci" w temacie a nie w atakach personalnych. W tym ostatnim jestes mistrzynia forum i nikt do piet ci nie dorasta. Jak zwykle czekistowska metoda, czepic sie slowa. Mistrzem jest tutaj waltherr czepiajew. A serio, jak nie masz nic do

Nie piszę na temat? To nie moja wina, że nie pojmujesz. Zaprzeczyłam twojej bezsensownej tezie, że to komuna wypędzała ludzi z Polski. Tak jak dziś czyni to kapitalizm, komunie nigdy się nie udało, dziś są to już milony. .

1 2 3 4 5 6