796 wyników w czasie 1 578 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a dlaczego nie lubisz swieczek? ja uwielbiam:

> gadał zajadle z pewnym generałem... Mam nadzieję, że nie obgryzł mu epoletów. Są bardzo szkodliwe. _____________________________ Jarosław Kaczyński: "Jestem zdecydowanym zwolennikiem poważnej dyskusji nad cenzurą obyczajową".

Votum separatum

a ja stwierdzam coś wręcz przeciwnego. i co? Tylko się nie popłacz, błagam. > a dlaczego nie lubisz swieczek? ja uwielbiam:) hm,... _____________________________ Jarosław Kaczyński: "Jestem zdecydowanym zwolennikiem poważnej dyskusji nad cenzurą obyczajową".

Re: A ja tam lubię Jarka Nohavice

swarozyc napisał: > Kablem byl... I nie robił z tego tajemnicy. No to już go lubię podwójnie. -- Forum Aquanet. Dawniej Aktualności Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie

Re: ____________zachwycacie się Helą Vondraczkową

Aquanet. Dawniej Aktualności Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

A ja nie ja musze lubic Wegrow

tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

Zdjęcia:

Ja też lubię ryby,

a z ryb najbardziej lubię wieloryby, ale o 4 rano to już ryb nie jadam, co najwyżej lekką przekąskę przed snem, krakersa z kawiorem (mordowanie ryb nienarodzonych!), dlatego mnie zdziwienie naszło, że Panu o 4:22 takie myśli przychodzą pt. "skąd się bierze łosoś"? Ja nie wnikam, skąd się bierze

Nie lubię Chelsea.

, boks, piłka nożna ostatnio i bieganie (bo już nie oszczep czy kula. -- Forum Aquanet. DawniejAktualności Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

Re: jak ktoś nie lubi Donka...

, jakby "ty Pisiorze" było czymś w rodzaju "ty komuchu" lub równie uwłaczającym. Ja to w jakiejś mierze rozumiem, bo bycie fanatycznym Pisiorem tyle samo zaszczytu przynosi, co bycie fanatycznym Platfusem. -- "jak nie wylądujemy, to on nas zајеbіе!"

Re: Skazał mnie Izrael, a nie Ameryka ....

forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

Re: Skazał mnie Izrael, a nie Ameryka ....

Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

A co mnie obchodzi

jakieś zdarzenie w Izraelu? Mówię, że lekarze to złodzieje i to jest ponadnarodowe i wszystko. -- Forum Aquanet. DawniejAktualności Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

Re: Za co lubię Assange'a

Ja też uważam, że po roku 2001 można było śmiało przypiec pięty paru schwytanym osobnikom, obojętnie czy na ziemi polskiej, czy kubańskiej czy jakiej innej, jeśli mogło to uratować życie niewinnych ludzi, np. tych w Madrycie czy tych w Moskwie. -- "jak nie wylądujemy, to on nas

Re: Za co lubię Assange'a

rusek111111 napisał: > czyli popierasz ... Wprawdzie wyciągasz daleko idące wnioski bez dostatecznych przesłanek po temu, ale chyba tym razem masz rację. Tak, u Assagne'a "dla każdego coś miłego" się znajdzie. Ja już nie mogę się doczekać na wycieki z archiwum wywiadu Al-kajdy. A już

niektórzy widzą mnie w prosektorium ..a ja żyję

No to zdrowie Twoje w gardło moje! Jeszcze kiedyś zatańczymy sobie na grobie tvnpolprw281! -- Forum Aquanet. DawniejAktualności Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra bardzo go nie lubi.

1 2 3 4 5 6