771 wyników w czasie 2 048 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A chodzić lubicie?

dojść pieszo a zresztą takie chodzenie/spacerowanie to dla mnie czysta przyjemność. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: Nie lubię kobiet

a ja tam wolę jednak kobiety i z nimi się przyjaźnię. fakt, żę z mężczyznami fajnie sie pracuje, ale to wszystko. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: "Bo moi koledzy mogą a ja nie!"

odpowiadam synowi "ty to nie wszyscy". i temat zamknięty. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Zdjęcia:

Re: a która jest przeciętna lub brzydka?

jestem taka piękna, że aż wzbudzam pożądanie wśród osiedlowych meneli! jeden z nich nawet mi się oświadczył, prawiąc mi przy komplementy oraz zachwycając się mymi przecudnymi włosiętami:) a tak już na serio, to ujdę w tłoku. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: a mnie ciekawi dlaczego?

> no ciekawi mnie to? bo tu się można kreować na kogoś, kim się nie jest. pewnie dlatego. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: mąż zaczyna mnie zdradzać...a ja widzę i.....

> Tu dość często się zdarza, że ludzie nie rozumieją tekstu pisanego lub coś sobi > e dośpiewują ;) Ty też myślisz, że facet pisał tamtej o smaku jej ust???:D Też myślę, że o ci.pę chodziło.

Re: mąż zaczyna mnie zdradzać...a ja widzę i.....

> Ja nie mam siły ani pomysłu co teraz powinnam zrobić. Z jednej strony chcę go n > iespodziewanie spakować i wyrzucić. Boję się, że On jednak tę skłonność ma po o > jcu i to się będzie powtarzało. Zresztą juz to widzę. A ja chcę być kochana, sz > częśliwa a nie udawać całe życie

Re: nie podoba mi się

> Tego dnia pani jak zabrała te punkty powiedziała, jak chcesz zdobyć nowe punkty > to przynieć proszek do prania! a dlaczego dzieciaki mają przynosić do szkoły proszek do prania??? -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: A u mnie w Lidlu...

> Serio, u mnie w Lidlu Rosjanie zachowywali się dzisiaj zupełnie inaczej. Trzy r > azy więcej ich było niż zwykle(boją się, ze to ostatnia szansa na zakupy?) u nas w Lidlu podobnie. Rosjan było więcej niż zwykle, pełne kosze zakupów, jakby nigdy więcej mieli ich nie robić

Re: A dla mnie teściowa dała w prezencie

co na to mąż? nie wstyd mu za matkę? ja bym się ze wstydu pod ziemię zapadła. a potem płacz i zgrzytanie zębów, że "wredne" synowe ich nie lubią. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: A dla mnie teściowa dała w prezencie

mimo wszystko gdyby moja matka wywinęła jakiś numer mężowi z premedytacją, umarłabym ze wstydu. -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

Re: A mnie się podoba Polska za PISu

że też facet na to nie wpadł, żeby ludziom lepiej płacić :D -- Ludzie często domagają się prawdy, ale rzadko lubią jej smak.

1 2 3 4 5 6