4 779 wyników w czasie 4 211 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a ja go lubię

zawsze z zaciekawieniem słucham wypowiedzi Bronisława w Toku jak i w Puls, bo jest b.dobrym dziennikarzem, jednym z najlepszych Ma też odwagę wyrażać swoje poglądy. Myślę, że dobrze by się z nim dyskutowało wild-stein czy to się tłumaczy dziki kamień?

Re: a ja go lubię

i ja

A ja lubię Eskę

Ja sobie tak myślę, że jak jest jakieś fajnie radio, to się do niego przyczepiacie. Buty czyścić esce panowie radiowcy, a nie narzekać. Myślę że po prostu zazdrościcie im sukcesu i tyle!!!!

Re: A ja lubię Eskę

Współczuję Wam, naprawdę. Kiedyś można było przesiąść się z głupiego radia na mądre, dzisiaj porządnego radia już nie ma więc nawet jak zrozumiecie, że słuchacie badziewia to nie macie dobrej alternatywy. Niezły kanał.

A ja lubię Barona!

I mogę go słuchać codziennie. Owszem dawno temu pasmo przedpołudniowe prowadziło kilka osób, ale teraz modą jest jeden prowadzący i mnie to pasuje jak jest dobry. A Baron dobry jest. Piśki natomiast zbytnio nie lubię.

Re: A ja lubię Barona!

Ja tez generalnie lubie Barona. Mam raczej na mysli konfontacje Baron-Cejrowski podczas piatkowego pasma. Chociaz przyznam szczerze, jako wieloletni sluchacz, ze Baron nie ma tak naprawde swojego pomyslu na siebie w radiu. Sluchacze, ktorzy sluchali audycji muzycznych w Trojce, przede

Zdjęcia:

A ja bardzo LUBIĘ...

...AGNIESZKĘ SZYDŁOWSKĄ. Fajna, poukładana, kompetentna prowadząca. w4l PS. Nie, nie jesteśmy rodziną (a szkoda)

Re: A ja bardzo LUBIĘ...

Ja też bardzo lubię Panią Agnieszkę, teraz gdy to piszę usłyszałem w trójce jak śmieje się Mariusz! Z czego on się śmiał, tylko on raczy wiedzieć, a może i on sam nie ma pojecia z czego??? Wracając do Pani Agnieszki... to moja trójkowa sympatia, tak, tak, właśnie tak:)))

A ja lubię Marcina Wojciechowskiego (początek wątku)

i jego Plażę. Czasami też trafię powtórki jego rozmów ze słuchaczami, nie wiecie kiedy lecą na żywo?

A ja lubię filmy Zanussiego

W ogóle lubię filmy, w których się niewiele dzieje. Od wydarzeń i "dziania się" jest Gazeta Wyborcza, która czasami jak się nic nie dzieje to bije pianę, aby wyglądało, że się coś dzieje. Przykład: Jarucka i WC.

Fani (lub nie) Damiana A

A nie, bo już mi się trochę odwidziało - tzn.prywatnie, bo artystą jes genialnym!!!!!!!!!! A o Asi nic złego nie poweidziałam!!!!!!!!!!1

Re: Fani (lub nie) Damiana A

ile ja mam lat??? wiem,młodo wyglądam...

Re: A ja lubię posty Znawcy

Wątek nam spadł. A tak się dobrze trzymał. Słucham. Nie cały czas - nie da się cały czas - ale słucham. Codziennie rano otwieram wino ze swoją dziewczyną i słuchamy razem. To jakiś typowy Polski trend (lubie to słowo ostatnio) radio, które nie przeszkadza, nie jest za głośne, nie jest za ciche

Re: A ja lubię posty Znawcy

e no nie.. w ogle nie sa sztuczni - bo po co. do kazdego filmu by ich wzieli - aktorzy z nich pierwszoplanowi.

A ja bardzo lubię Radio Zet

... poniewaz jest fajnym radiem towarzyszącym, podaje to co lekkie, łatwe i przyjemne. Kiedy chcę pomyśleć o czymś poważniejszym to biorę do ręki Tatarkiewicza. Jak Wam się nie podoba to macie jeszcze w radioodbiorniku taki pstryczek. Nie narzekajcie , tylko wyłączcie.Przypominacie mi bandę

Re: A ja bardzo lubię Radio Zet

BO TO JEST BANDA GÓWNIARFZY, KTÓZY NA NICZYM SIE NIE ZNAJA I PIE.. FARMAZONY, DLA ZASADY. DO GAZU SMIECIE!

A ja lubię p. Rolickiego i jego ciekawy glos,

który miło brzmi dla ucha w radiu, a nie np. Ziemkiewicza czy Widsteina.

1 2 3 4 5 6