71 wyników w czasie 9 276 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Listopad 2003

No wlasnie a moj Filip to wypije 80-100ml i chetnie byl wiecej pil,najbardziej to lubi jablokowu i jablko z marchewka i deserek tez zjada,zarloczek jest. Hihi Edytko ,Filip ma tez swoja klawuature i wlasnie takie zdjecie wfoteliku z nia ,tylko nie podnosi jej nozkami-Bartus super to

Hej Gosiamol, slicznie Mareczek spi na brzuszku :))) widac ze mu tak dobrze i to chyba lubi ??? no i niezly klocuszek :))) 7 kg!!! Rosnie jak na drozdzach. Bartek nie lubi lezec za dlugo na brzuszku jak pisalam, a juz o spaniu nie ma mowy, no chyba ze go poloze na sobie, to troche przykima

myślami czy pojechać z Nim, bo przeraża mnie myśl bycia samą w 4 ścianach, no ale jeśli dzidzia zechce wyjść? hmm i znów jak sobie przypomnę te kopniaki przez dwie godziny, jak tylko wsiądę do samochodu, Maksymilian tak bardzo lubi jeździć (problem w tym, że szybko). Tak nie lubię się rozstawać z

no nie wiem dziewczyny..mnie sie wydaje,ze dobrze miec chociaz na te kilka pierwszych dni, cos mniejszego,50/56.bo po pierwsze,malenstwo smiesznie wyglada jak jemu lub jej wisza taaakie nogawki. a po drugie,najwazniejsze,nie sadze, zeby dziecku bylo zbyt wygodnie.bylam u mojej kolezanki