143 749 wyników w czasie 2 666 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a ja go lubię

zawsze z zaciekawieniem słucham wypowiedzi Bronisława w Toku jak i w Puls, bo jest b.dobrym dziennikarzem, jednym z najlepszych Ma też odwagę wyrażać swoje poglądy. Myślę, że dobrze by się z nim dyskutowało wild-stein czy to się tłumaczy dziki kamień?

Re: a ja go lubię

i ja

on lubi imprezki a ja nie (początek wątku)

On lubi imprezy a ja nie .Zasze byłam Nieśmiałą dziewczyną , trzymała sie zawsze z boku.Teraz niewiem co robić ??Jak to zmienic sie w kociaka imprezowego.

Re: on lubi imprezki a ja nie

> to gdzie on Cię wyrwał, w bibliotece? ja moja mariolke w bibliotece zapoznalem !

A ja ich NIE lubi za.. (początek wątku)

Barana za prymitywne odzywki Byka za materializm, forsy nie pozyczy nawet na bułke Blixnięta za plotkarstwo Raka za nieszczerość Lwa za wrodzone lenistwo Pannę za malkontenctwo i krytykanctwo Wagę za nadmierną elegancję bez względu na okoliczności, gdy kiedyś odwiedziła mnei przypadkowo

Re: A ja ich NIE lubi za..

majdaj napisała: > Raka za nieszczerość > Strzelca za to ,ze wali prawdę w oczy bez subtelności żadnej Czy to nie jest konflikt interesow? :)))) Od Raka do Strzelca jest kwinkunks, ale jako ze to uklad woda-ogien, to ma on charakter kwadratury. -- "Byłem w Moskwie na

Zdjęcia:

a ja go nie lubię...

Ja do Sopotu się nie przekonałam. Balsam trudno równomiernie nałożyć, śmierdzi jak cholera, a efekt niemal zerowy. Ja wiem, że to balsam brązujący, czyli o mniejszym stężeniu dihydroxy-cośtam niż zwykły samoopalacz, ale już wolę postamrować się samoopalaczem, po którym widać efekt, smród

Re: a ja go nie lubię...

widać to zależy od człowieka. dla mnie super, naprawdę jestem zadowolona, bez tych efektów specjalnych, które wystąpiły u ciebie

a JA LUBIĘ !

Re: a JA LUBIĘ !

Ja uważam, że nie krzyczy, za to poucza z nieruchomym okiem. Poza tym zapomina zamknąć usta. Jak widzę, mam zawsze mówię: spier....! To jest silniejsze ode mnie.

A ja nie lubię... (początek wątku)

...jak niezwiązani ze mną bezpośrednio erotycznie faceci klepią mnie po tyłku. Albo rzucają komentarze o moich przymiotach, z których doskonale zdaję sobie sprawę.

Re: A ja nie lubię...

Bardzo duże cycki, dla niezorientowanych ;D ____ Ech, przesilenie...

A ja lubię :)

A ja bardzo lubię Maję Ostaszewską. Polubiłam po filmie "Przystań". Zawsze staram się oglądać ten film kiedy tylko go powtarzają w telewizji.

Re: A ja lubię :)

Ja też uwielbiam "Przystań". To bardzo piękny i ciepły film. Pozdrawiam.

a ja nie lubię, już nie lubię....

dziewczyny, macie rację. Naprawdę na początku myślałam, ze szylinder się zgrywa, chce swoją groteksową postawą zakpić, pokazać jak nie powinno być, jak nie powinno się mówić, myśleć, robić. Myślałam, że ta ori-obsesja i niszczenie (na razie tylko słowne) konkurencji to taki żart z jego strony

Re: a ja nie lubię, już nie lubię....

przykro mi kobiety że tak reagujecie. ale zastanówcie się przez chwilę same nad sobą i odpowiedżcie na pytania. czy nie słyszycie tego gdy przychodzi ktoś do biura zapytać się o avon 1. tu nie musisz budować jakieś tam grupy.( rozwój grupy nie jest obowiązkowy ale przynosi duże zyski) 2

a ja jej nie lubię

> nadal nie rozumiem no to masz chłopie problem.

Re: a ja jej nie lubię

> Bolo, odpuść! Masz rację. Szkoda w sumie czasu. Odezwałem się bo nie często bywa ze ktos ewidentnie mnie w telewizorze irytuje. Ostatnio był to b. minister zdrowia Łapiński - teraz Szczuka. Amen.

A ja ich nie lubię,

ani pana R., ani pana T., ani ich ober króla :( Widziałem co mogli zrobić, widziałem co zrobili, widzę co robią. Nie lubię !!! -- Gdy jesteś zły licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij.

Re: premier Leszek M. konczy...

A ja lewo ;) A i tak Lesia nie lubię :) -- Gdy jesteś zły licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij.

1 2 3 4 5 6