181 691 wyników w czasie 14 513 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A ja go lubię

właśnie za "Chomiczówkę". Ta, w której otwiera wino też mi się podoba.

Re: A ja go lubię

To jest zwrotka PeZeta, ktora jest akurat pozytywnym akcentem w tej "produkcji".

A ja go lubię!

polityk którego afery się nie imają. Potrafi sobie poradzić z korupcją. Nie to co to całe bydło które było przed nim. Ja Go lubię i pozdrawiam. (nie podoba mi się tylko pomysł ulicy Jana Pała II w Łodzi!)

Re: A ja go lubię!

No fakt afera z wodociagami i Panem Wojciechowskim to mała kropka!

a ja go lubię...

obaj bardzo długo pozostajemy pod wrażeniem, jakie nam się wydaje, że zrobiliśmy na publice

Re: a ja go lubię...

on ostatnio coś mało czyta, za to pisze jak opętany - na maszynie oczywiście

Zdjęcia:

a ja go lubię.,,,,,

romuś też człowiek

nikt mnie nie lubi, a ja sobie ... (początek wątku)

Re: nikt mnie nie lubi, a ja sobie ...

Co ty tez chcesz sie powiesic?

A ja je lubię

i wcale nie jestem w tym osamotniona. Samolot to cos niesamowitego, tak, mieszkam tu od urodzenia, a mimo wszystko kiedy przelatuje, wybiegam na balkon i podziwiam. Najbardziej lubię ciepły, letni wieczór, kiedy na horyzoncie pojawia się światełko, staje się coraz większe, zbliża się, słychać

Re: Nie tylko na Bemowie !!!!!

sie sprowadza. Poza tym lotnisko aeroklubowe jest duzo mniej uciazliwe od komunikacyjnego, a tamtego jakos nikt nie probuje oprotestowac? Niechze kazdy osiedla sie tam gdzie lubi, taka decyzja powinna byc przemyslana. No wlasnie, MYSLEC, MYSLEC!!!

a ja nie lubię :>

ja zobaczyłam dzisiaj śnieg przez okno. jak byłam w szkole. i co pomyślałam? 'rany boskie już się zaczyna :/' :D nie lubię zimy... trzeba nosić czapkę i potem włosy są takie brzydkie... więc nie noszę i się przeziębiam :D ja tam lubię jesień. złotą polską. -- łąka na niebie się kończy, ja

Re: a ja nie lubię :>

Ja tez w piewszej chwili pomyslalam - no i sie zaczelo :-(( ale potem powiedzialam sobie Bon Hiver! i zrobilo mi sie troszke lepiej. Specjalne, gorace Bon Hiver! dla Ciebie Scarlett

A ja je lubię

Ściśle biorąc - sama idea Święta Zakochanych wydaje mi się jak najbardziej sensowna. Jest, owszem, strasznie podatna na kicz, ale to, co wybierzemy, zależy od nas i od naszego gustu (ostatecznie kicz i komercha obsiadł także Boże Narodzenie, a nikt z tego powodu nie jest przeciwnikiem Bożego

Re: Jestem ANTYWALENTOWNICZKĄ :)

W tym roku i ja jestem na anty! Idea święta miła, ale te pierdoły mnie wkurzają: te serduszka, misiaczki, kwiatki, pocztówki itd. Święto miłości powinno trwac cały rok! A nie raz w roku dasz maskotkę lub kupisz kwiatka i pańszczyzna z głowy ;P Wczoraj posprzeczałam się z mężem, brrr

a ja lubię

a na forum telewizja ktoś napisał ,że dziecko umarło.Czy to prawda, czy tylko taki durny i okrutny zart??

a ja lubię

Program był prosty - pier.dolisz głupoty to sie narazasz. Mowisz za dobrze wypadasz z gry. Po prostu skromnie odpowiadac i nie gadac glupot ot cala filozofia tego programu.

Re: Szczuka najsłabszym ogniwem?

A ja lubiłam ten program a p.Szczukę uwazam za bardzo inteligentną osobę,trzeba miec trochę oleju w głowie by wiedzieć o co w tym programie chodziło,żal że ogniwa juz nie bedzie.

1 2 3 4 5 6