190 686 wyników w czasie 3 944 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a ja go lubię !!!!!!!!

tu i teraz możecie mi dokopać! :) -- Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej.

Re: a ja go lubię !!!!!!!!

Może podoba ci się jego niewinna buzia? Takie śliczne pacholę... -- cenzura kazała zmienić sygnaturkę, niech sobie ma. Idioci ze śmietniczki nadal tam się znajdują. żaden nie ubył.

A ja je lubię

Można konkretnie zjeść za nieduże pieniądze, w dodatku jest duży wybór potraw bezmięsnych, a ja jestem wegetarianinem. babiana napisała: > Bary mleczne z czasow PRL to juz legenda. Żywa legenda, bo przecież są dalej, tylko czystsze niż kiedyś. W kawalerskich czasach jadałem w nich

Re: A ja je lubię

A pamiętacie, jak w jednym z warszawskich barów mlecznych studenci co chwila pytali o "ruskie w kabulu"? Zdenerwowana barmanka w końcu wywiesiła kartkę: "Ruskich w Kabulu nie ma". Jak można się domyślać, był to mniej więcej początek roku 1980. Kobitka podobna miała jakieś nieprzyjemności.

A ja lubię ...

A ja lubię za to, że jest sobą a nie kreacją wytwórni fonograficznej. Ma charyzmę dziewczyna! Wolę niż wykreowaną i plastikową Mandarynę.

Re: A ja lubię ...

No właśnie ona nie jest sobą bo normalnie to podobno jest miła. -- Jeśli czegoś nie wolno a musisz to trzeba.

Zdjęcia:

A ja nie lubię

Nie chce mi się czytać co tam wyżej pisze, ale powiem tylko, ze ja np. nie lubię być traktowana w taki sposób. Nie można spokojnie przejsć ulicą, bo albo ktoś się głupio gapi, albo się zachowują jak jakieś szympansy(głównie w grupie) albo cię znowu inne panny obcinają. Jej, jak ja nie lubię

Re: kobiety nie lubia jak faceci sie z nimi patyc

agatka_to_ja napisała: > nie powiem ci, jakie to słowa.. bo są one tylko moje, intymne.. ....Twoje i pewnie kilkuset tysiecy innych Polakow, cos nie bardzo wierze w twoja orginalnosc... > a ty jesli lubisz mowic do zony "ty suko, ty zdziro, ty qrwo " - to tylko

A ja je lubię...

m.online napisała: > Bo je nie mogę po prostu - co za idiotyzm. Niby oczywiście czemu nie > przejmować tak sympatycznych zwyczajów, ale co w tym sympatycznego, że dziś > wszyscy dostają szłu z miłości, a potem - pyk - i im mija. Idąc tym tropem, należałoby zrezygnować z

Re: A ja je lubię...

lubiłam kiedyś Walentynki... ale od kiedy jesteśmy razem, to zawsz te Walentynki są jakieś pechowe, jak się nie pokłócimy, to coś nas zdołuje itp. Zła walentynkowa passa trwa! Może za rok będzie lepiej!

A ja lubię :)

I to nie jest solidarność blondi.Ekhem ktoś tu oceniał po kolorze włosów... Podobają mi się jej piosenki i Ona z urody.'Jest laską i jest tego świadoma. Co do IQ to nie wiem.To w jaki sposób się kreuje to tzw. image sceniczny. Przypomnijcie sobie karierę Madonny. Pozdrawiam. Renia Blondi

A ja nie lubiłem.

Picer i showmen. Popisywał sie niesamowicie igrając ze śmiercią i robiąc z siebie bohatera. No i sie doigrał. Aczkolwiek szkoda faceta, niepotrzebnie zginął.

Re: A ja nie lubiłem.

A kogoś wogóle lubisz ? Oprócz siebie ?

A ja go lubię ;P

Lubię Kubę, choć ten program nie zaliczę do najlepszych, akurat ten odcinek czy jak to tam nazwać. A Mucha zdecydownie lepiej wypadła od Kwaśniewskiej, która zachoywała się jakby miała coś z głową.

a mi się podobał...

terapię na "wyluzowanie się" bo dzisiaj najważniejszą rzeczą jest dystans - do świata i do siebie! nie potrafisz przyjąć krytyki - chociaż udawaj że to cię cieszy! bo możesz wyjść na bufona i ignoranta a takich ludzi społeczeństwo nie lubi! w końcu jesteśmy stworzenie do życia w grupie, nieprawdaż

a ja jej nie lubię

ale w sprawie Magdaleny Buczek jestem po jej stronie, bo to że nie naśmiewała się z niepełnosprawności jest OCZYWISTE.

a ja go lubię bardzo;)

mimo, że jest naczelnym Playboya;)))

Re: Nie lubie Marcina Mellera nie wiem dlaczego !

a ja go lubię, to sympatyczny gość, sprawia takie wrażenie ja natomiast nie lubię bajeranctwa, zgrywania się i szpanerstwa Marcina Prokopa, ten facet może działać na nerwy a już w połączeniu z Dorotą Welmann irytują podwójnie i takie mam zdanie

1 2 3 4 5 6