155 577 wyników w czasie 4 114 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A ja go lubię...

Przymróż trochę oko jak czytasz, może lepiej zrozumiesz. A że pretensjonalne ? A co, ma brzmiec jak książka kucharska ? Przynajmniej czasem można się zaśmiac nad trafnym choc zjadliwym spostrzeżeniem...Niestety, w dalszym ciągu jeśli chodzi o krakowskie knajpy jest dużo więcej do

Re: A ja go lubię...

Zanim się następnym razem odezwiesz sprawdź co i w jaki sposób napisałeś. Nie przymrużę oka na to, że nie umiesz pisać poprawnie po polsku. Ponadto Twoje pytanie "a co, że pretensjonalne?" jest po prostu żałosne. O Twoim poczuciu humoru wypowiadać się nie bedę, bo to nie moja sprawa.

A ja go lubiłam..

zanim zdradził Bridget.

a ja nie kosiam rock'a, nie lubić ja go. ; /

A ja nie lubię

żadnej z tych czynności! http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif Obie są do kitu! -- http://emoty.blox.pl/resource/dobani.gif

Zdjęcia:

A ja je lubię.

Ja też mam i może dziwnie to zabrzmi, ale jestem z nich dumna. ;D

A ja nie lubię:(

Narażam się, ale NIE LUBIĘ;) ! Słodkie, twarde i bez smaku:( Nie ma jak dobra baba drożdżowa i serniczek:P

A ja lubię

Jest ładna,inteligentna,kulturalna i woda sodowa nie uderzyła jej do głowy.Wcale nie dziwię się ,że nie chce odpowiadać na pytania dotyczące jej prywatności.W przeciwieństwie do naszych gwiazdeczek,które zrobią dosłownie wszystko aby zaistnieć medialnie ,Alicja oddziela życie zawodowe od

Re: Bachleda-Curuś w Gdyni za granicą

kraju. Nawet > jak nie wszystko gra, to ogolny obraz sie zgadza i o to chodzi. A > jak ktos lubi narzekac lub holubic swoje kompleksy to jego problem. a ja bardzo sie pilnuje aby sie wstydzic tylko i wylacznie za siebie i zapewniam cie ze jest z tym dostatecznie duzo roboty. I

A ja ich nie lubię....

A ja ich nie lubię....

A ja go dośc lubię,

bo to sympatyczny i inteligentny gość w przeciwieństwie do swojego konkurenta :)

Re: A ja go dośc lubię,

woda_woda napisała: > bo to sympatyczny i inteligentny gość w przeciwieństwie do swojego > konkurenta :) To tak jak ja!! Dokładnie tak samo i dokładnie za to samo!

a ja go nawet lubię

Raczej nie będę na niego głosowac, bo z wieloma jego poglądami zwyczajnie się nie zgadzam. Ale facet jest do bólu konsekwentny i logiczny, nie zmienia zdania co 5 minut zaleznie od sytuacji, co go wyróżnia spośrod innych kandydatów. Lubie z nim rozmawiać jako filozof (nie znam osobiście

Re: Dlaczego na JKM?

narsen napisała: > To ja już wolę gajowego Bronka. Problem w tym, że on nie jest gajowym a myśliwym amatorem, lubi zabijać i powtarza kłamstwa na temat łowiectwa. A wiesz kto założył Platformę Obywatelską?

Ona mnie nie lubi (początek wątku)

podkreslali, że nie sprawia im to klopotu, bo mlodego bardzo lubią a mają wolny czas). Szczerze mowiąc to nie bylam przygotowana na pyskowkę, kuzynka troche wypila na imprezie, wiec pewnie powiedziala to, co meczylo. Dodam tylko, że z jej rodzicami i bratem utrzymujemy bardzo serdeczne kontakty. Mąż

Re: Ona mnie nie lubi

gryzelda71 napisała: > Nie chcę ciebie martwić,ale rodzice zwykle i tak staną po stronie własnego dzie > cka. Z reguły tak jest, ale w tej sytuacji rodzice (a przynajmniej ojciec) patrzy na poczynania corki z duzym dystansem. Ja nie wymagam stawania po jakiejkolwiek stronie, bo z

1 2 3 4 5 6