61 495 wyników w czasie 5 048 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A ja nie lubię...

Wkurza mnie, że ktoś traktuje mnie jak półgłówka, który nie wie w jakim wątku się udzielał! Skoro wyłączam powiadamianie mailowe o nowych wpisach w danym wątku, to znaczy że jakiekolwiek powiadamianie nie jest mi potrzebne. To chyba jasne - przynajmniej dla myślących osób. Dla automatów, jak

Re: lubię te wasze notyfikacje

> Zabawna jesteś. Miałabym wysyłać linki do każdego wątku, którego dotyczy wadliw > a notyfikacja? > Po prostu zróbcie, żeby działało jak trzeba. To chyba dlatego, że czerwona jedynka lub dwójka świecą się tylko raz. Jak już raz klikniesz w "Wątki", czerwony numerek znika

A ja ich lubię

gadające głowy. Myślę, iż są politykami faktycznie starego formatu, a to z tego względu, że są dla nich ważne idee i programy, a nie tylko zdobycie stołków i trwanie u władzy. Nie mówią tylko to, co wyborca chce usłyszeć i „nie są gładcy” (tzn. tacy gadają na okrągło o niczym) – w czym

Re: A ja ich lubię

propanstwowiec napisał: > Mam zupełnie odmienny pogląd. Zarówno Kaczyński jak i Miller są dla mnie polity > kami o dwie sfery większego formatu niż inne gadające głowy. Myślę, iż są polit > ykami faktycznie starego formatu, a to z tego względu, że są dla nich ważne ide > e i

A ja tam lubi gadgety...

Nie wiem... moze to wypelnienie jakiejs luki, ze ktos mnie nie kochal jak bylem maly... A moze brak czegos innego... ale tak jak ludzie sa zakupocholikami, tak mysle, ze podobne uczucie wywoluje we mnie zakup kolejnego gadgetu. Jak cos ma lampki, swiatelka, pika, mruga, duzo przyciskow, itd

Re: Odgrzewane przesady - kolejna runda

Dam Ci przyklad.. Swego czasu skopala mi sie klimatyzacja w 406. Pojechalem do "mojego" warsztatu, zerkneli na powod problemu i dostalem do wyboru, naprawa lub wymiana. Jak myslisz co bylo tansze? A do tego skoro byla opcja naprawy to potrafili to zrobic bo inaczej nie byloby takiej opcji.

Zdjęcia:

Re: bo ona mnie nie lubi :(

jest jedynaczką, wychuchaną, tysiąc razy dziennie mówi się jej od małego że się kocha i pewnie myśli że wszyscy będą kochać :) a tu zderzenie z brutalna rzeczywistością :(

Re: bo ona mnie nie lubi :(

Liczymy razem przyjaciół, żeby się dziecku nie wydawało, że nit go nie lubi (to ma pomóc na czarnowidztwo) a następnie komentarz do reszty jest taki, że nie muszą lubić bo są nieistotni, skoro nie są przyjaciółmi. To ma z kolei pomóc na przejmowanie się więcej niż trzeba. -- 'Nie musicie

A ja właśnie za to go lubię!

M.

Re: A ja właśnie za to go lubię!

mariner4 napisał: > > A ja właśnie za to go lubię! > A i ja! -- Każdy odmawia jakieś polityczne modły. Tylko ołtarze nas różnią. -Władysław Loranc

A ja nie lubię i nie chcę

I mam do tego prawo. Moja sytuacja ekonomiczna jest świetna, mam firmę, nie muszę się bać o zwolnienie. Żyjemy całkiem nieźle. Nie wiem, czy jestem płodna, ale już niedługo nie będę, jadę podwiązać jajowody. Po prostu dzieci nie znoszę, denerwują mnie i irytują i mam do tego prawo.

A ja takich wątków nie lubię.

najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

Re: A ja takich wątków nie lubię.

pies_w_studni napisał: > No to dawaj te mity, dawaj... Nie daj sie prosic. Nie ma problemu. Przejdz do mego postu (wyzej) z 05.05.14, 18:13

a ja nie lubię tej serii

żle mi sie czyta (dziecku na głos)

Re: a ja nie lubię tej serii

Nam podoba się Basia i podróż.

Kiedy ja go lubię. :)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/nc/hg/lnod/J2aESworD50b39wbPX.jpg

Re: Kiedy ja go lubię. :)

no przecież nie kwasem solnym pryskać, a wodą śfięncono. Pono je różnica :-P -- www.youtube.com/watch?v=tyDADYE6RJ4

Moje dziecko mnie nie lubi? (początek wątku)

jezeli wybierala sobie konkretnie osobe do robienia czegos to pozwalalismy jej na to. Tylko, ze to nie minelo. Dwa lata pozniej a Mloda nadal majac wybor wybiera tate. Nie majac taty do wyboru, wybiera babcie (przykladowo) NIGDY mnie. Ogolnie sytuacja w rodzinie wyglada tak: maz pozwala jej na wiecej i

Re: Moje dziecko mnie nie lubi?

dadzą sobie radę bez ciebie, nawet jak syn nie będzie spał. :) Ale wtedy robimy cos we czworke. I jak robimy cos razem to ja z reguly zajmuje sie bardziej corka, a maz synem - nadrabiamy za caly tydzien. Ale jestesmy we czworke. Zycie rodzinne tez trzeba miec :D

1 2 3 4 5 6