wyszukiwanie zaawansowane
124 wyników w czasie 9 523 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kiedyś to znajomym napisałem

pierw autobusem z Kadikoy (największa przystań azjatycka, 20 min drogi wodnej z Eminonu) na Beykoz, stamtąd do wioski Cumhuriyet, a stamtąd 6km piechotą (bo wódkę po drodzę piliśmy :) ale bez problemu można było autostopem) do Adampola. Droga od Kadikoy w jedną stronę zajęła nam koło 4-5h! Inna

Re: Hotel Greenwood Resort - kto był?

ciezko dla 4 czy 6 osob znalezc kolo siebie lezaki.Klima byla wylaczona bo dla nich to jeszcze nie sezon i 38 w dzien to mało.Upały bardzo uciązliwe dla Polaka ktory upal ma 1miesiac na 12.Dla dzieci foteliki do karmienia, brodziki 2 przy głownym basenie i basenik maly z 2 zjezdzalniami miedzy

Re: do WP2007

Alanyi jest b. ciepło ale np. w Kapadocji czy Istambule) 4) czy program wycieczki dobrze realizowany -jak przewodnik? 5) czy jest czas na trasie na posiłek (jakie ceny) 6)drobne zakupy -pamiatki -czy polecasz jakieś miejsce na zakupy? 7) czy codziennie b. wczesnie trzeba wstawać i czy jest

Zdjęcia:

Wezyr tez oszukuje na pobycie

będzie potrzeby opuszczania samolotu). W Warszawie byliśmy około 12:00. W rezultacie z 6 nocy zapisanych w umowie zostały nam jedynie 4. No i tego właśnie nie rozumiem. Do tego niekompetentne rezydentki, które nic nie wiedzą (bo wszystko wie centrala w Warszawie). A takie dobre opinie słyszałam o

Re: Atlantique holiday club

jeden minus animacji chyba, że na siłę im się pokaże, że jest się dobrym to wtedy dadzą grać może. Co do basenów to też fajne tylko sporo ludzi w dużym bez zjeżdżalni z reguły mniej a w tym bardziej dla dzieci więcej. Nie radze kupować czego kol wiek w sklepach na terenie hotelu – w

Re: smak orientu Rainbow

cieplejsze ciuchy na wieczór (wiem,że np. w Antali czy Alanyi jest b. ciepło ale np. w Kapadocji czy Istambule) 4) czy program wycieczki dobrze realizowany -jak przewodnik? 5) czy jest czas na trasie na posiłek (jakie ceny) 6)drobne zakupy -pamiatki -czy polecasz jakieś miejsce na zakupy? 7) czy

Re: wycieczki w Alanyi z Jolcia-Adams

się niepowodzeniem, dopiero po kilku telefonach powiedziano nam w biurze, ze wyjazd jest o 6. Zasadniczo wróciliśmy zadowoleni, a wrażeń nikt nam nie odbierze :-)) 2. Zielony kanion również 30 minut opóźnienia, poza tym bez zarzutów 3. K.A.S. (czyli Side, Antalya i Aspendos): 20 minut

Re: dlaczego Jolcia droższa od Leny?

Dokładny opis wycieczek z Lena Pacho Tours kelt82 14.07.09, 22:20 Odpowiedz Witam W piątek 11.07 byliśmy na wycieczce K.A.S. z Leny Pacho Tours Wyjazd 8.30 z hotelu w Alanii 10.30-12.00 Side 12.45-14.00 Aspendos ciekawy dobrze zachowany amfiteatr wstęp w cenie 15.00 Obiad w cenie

Re: hotel harman kto byl i może pomóc?

20-22, 11) Ja byłam ze znajomymi w jednej nazywa się "B52" i jest przed mostkiem stanowiacym przejście na plaże - super, pyszne "hot shotsy" i o 1.00 w nocy w soboty show - męski striptiz 12)wszędzie, wszystkie kanjpki i restauracje są ok, polecam kanjpe z zupami koło ronda jak idzie się

Re: Turcja Oludeniz, hotel Karble lub Ata Lagoon

– wejscie 4,5tl. Byliśmy na niej w weekend i była strasznie zatłoczona – głownie Turcy, ludzie leza jak sardynki, lezaki ustawione b.gesto – tak, ze trudno przejsc miedzy nimi. Woda cieplejsza niż przy plazy publ. Przy samej lagunie sporo roznych atrakcji plazowych typu rowerek. Potwierdzam

Re: Turcja Oludeniz, hotel Karble lub Ata Lagoon

Wróciliśmy 13.06.2011 z Oludeniz. Wykupiliśmy wczasy z Itaką w hotelu Karbel. Hotel dość duży, położony na końcu deptaka, wokół dużo zieleni. Pokój, który dostaliśmy był w przyziemiu, ale za to gruntownie odnowiony i bardzo czysty. Wczasowicze, którzy przyjechali do Karbel tuż po nas nie mieli