wyszukiwanie zaawansowane
124 wyników w czasie 722 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wykaz wycieczek i cen firmy Pacho tour

planet''- 20 euro (codzienne) - Nurkowanie - 45 euro (codzienne) - Quad safari - 45 euro (codzienne) A oto szczególowy plan wycieczek: Kapadocja 2-dniowa (pon./czw./sob.) 1 dzien - Wyjazd do Kapadocji ok 4:00 z Alanii - Sniadanie ok 7:00 (suchy prowiant z Waszego hotelu lub

Re: Eftalia Village- wróciłam

to trzeba się cieszyć z byle czego. W Eftalia Village byłem tylko tydzień i cieszę się, że tylko tyle, plaża tragiczna (brudna,rozrzucone śmieci,butelki itp)., hotel wymaga zdecydowanie remontu, jest już mocno wyeksploatowany, potwierdzam, że kafle przy basenach b.śliskie, każdego dnia dochodzi do

Re: Ceny w Alanyi

Wczoraj wróciłam z Alanii więc mam dane aktualne. Ceny podaję w lirach tureckich (YTL), 1 YTL = 2,14 zł. Ogólnie ceny wyższe niż w Polsce. Bilety wstępu średnio po 5 YTL (Kale w Alanii, Teatr w Side), do niektórych obiektów nieco droższe np. Dim Maragasi (Jaskinia nad rzeką Dim - bardzo

Zdjęcia:

Re: Hotel Sidera - ktoś był???????

hotel sam w sobie bardzo ladny i bez wiekszych zastrzezen. napewno jednak nie zsluguje na 5*. wedlug mnie to max 4*. -klimatyzacja dziala tylko w wyznaczonych godzinach. -sprzatanie pokojow przynajmniej w naszym skrzydle to parodia sprzatania. -posciel nie zmieniana mimo ze przybrudzona, jak to jest

Re: FINIKE hotel Presa di Finica!!!

w mocne kolumny i wzmacniacze - nie muszę mówić co to oznacza) 4. Mały wybór owoców (arbuzy głownie), mięsa jak na lekarstwo 5. utyskiwania na brak rossyjskojęzycznej obsługi, ale to chyba nie problem. 6. Lizanie tyłka Holendrom, Niemcom, Belgom i olewka dla innych. 7. Podłe alkohole w barze

Re: Garden Resort - Kemer

środek/.W hotelu było 50% rosjan ok. 30% Polaków,reszta to Bułgarzy,Holendzry ,Francuzi i Niemcy.W Alanii w tym hotelu co byliśmy 99% to rosjanie - nie było do kogo się odezwać no i chamstwo straszne.W hotelu można było korzystać od 9 do 19 z łażni tureckiej,krytego basenu oraz siłowni i sauny

Re: Garden Resort - Kemer

,bo wszystkie pomieszczenia obok(nawet hol) byl lodowaty od klimy... 10.pokoje z widokiem na basen maja zdecydowany minus,slychac dokladnie wszystko co dzieje sie na basenie,czyli muzyka (b.glosna)+program dla doroslych od 22-24 11.podsumowujac:3* to wszystko na co zasluguje ten hotelik i jego obsluga!

Re: do kalina51

Hotelu ***. Wcześniej kolacja stół szwedzki. Później jak chcecie to możecie wykupić na miejscu u przewodnika atrakcje w postaci "Nocy Tureckiej". Polecam nasza córka także była. Koszt 20euro osoba, dzieci do 6lat nie płacą. Drugi dzień podobny z tym, że po drodze do południa przystanek w fabryce skór

Re: Club Voyage Torba by tekwoj

. Egejskie łączy się ze Śródziemnym - b. ciepła woda i super fala. Niestety dość długa jazda autobusem (3 godziny z 20 min przerwą w jedną stronę0 potem "kąpiel" w ponoć leczniczym i upiększającym błocie, niemal 1.5 godz. statkiem po jeziorze i rzece z super widokami, wspomniana kąpiel, powrót

BEZAY(***)Fethiye/Calis (początek wątku)

"(rzutki) bezpłatnie-niestety jednak nie ma ich w ogóle ! Bilard płatny, bodajże 3T L (ok6zł) za 30min. Bezpłatnie internet bezprzewodowo na terenie obiektu hotelowego - hasło dostępne w recepcji. Pokój Pokoje małe wyposażone w klimatyzacje ręczną - niestety, gdy była włączona jeszcze bardziej było czuć WILGOĆ

Re: co z biurem vivaclub polska sp. z o.o.

oznakowany logiem firmy ( czego wogole nie było, a Przewoźnikiem byla odrębna wynajęta przez biuro firma) na lotnisko w Balicach. Podróż z Hurghady do Polski trwal nie 4 lecz 9 godzin. Szkoda tylko ze organizatorzy tej wycieczki nie wzieli pod uwage ze niektorzy maja chorobe lokomocyjna i autobusami nie sa w