wyszukiwanie zaawansowane
124 wyników w czasie 448 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Incekum Beach - najnowsze info, pytajcie...

Witaj! wiec po kolei odpowiem:) 1.lot- wylecielismy z Antalya planowo i bardzo sprawnie o 6.00 rano lotem do Poznania, linie SKY, po 30 minutach lotu komunikat dukajacego niewyrażnie po angielsku pilota że mają ( a raczej MAMY!) problemy techniczne i konieczny jest powrót na lotnisko w

Re: Opinia Sierpien

wymienione 1 raz przez 2tyg. Panie codziennie wchodziły do pokoju ale tylko zbieraly kase z lozka i wychodzily. Lustro nie umyte, podloga itd !!! Moja rada, nie zostawiajcie im napiwkow bo to i tak nic nie da. Lepiej dajcie chlopakom w barze ;) Zakwaterowanie zależy jak sie trafi. My bylismy w hotelu o

Turcja druga Argentyna (początek wątku)

- informuje "Rzeczpospolita". Ta decyzja ma obronić turecką gospodarkę przed kryzysem. Obecne kłopoty Turcji to skutek rozmaitych czynników: wysokiej inflacji, rozdętego deficytu na rachunku bieżącym, a także obaw politycznych na tle zbliżających się wyborów - zauważa gazeta. Turecka waluta

Zdjęcia:

San Marin - Konakli (3*) (początek wątku)

. Efekt jest taki, że ok. 9.30 czyli po śniadaniu pomimo tego, że na basenie są pojedyncze osoby leżaków wolnych już nie ma, za to "opalają się ręczniki". A jeśli ktoś nie ma leżaka to znaczy, że opala się na stojąco. Basen według regulaminu hotelu jest czynny do 20.30 ale już od 20.00 chodzi

Re: Alanya w październiku

Ja wróciłem z Alanyi w czwartek, byłem 2 tygodnie no i w tym czasie padało z 5 razy, w tym 4 razy tylko późnym popołudniem/wieczorem a raz praktycznie cały dzień. Temperatury w dzień nawet powyżej 30-tu (ale nie codziennie), w nocy koło 20-tu, dało się spokojnie wytrzymać z krótkim rękawem

Alanya- porady od bywalca (początek wątku)

wyjsciowej, najczesciej Turcy lamia sie gdy rezygnujecie i wychodzicie ze sklepu- wtedy biegna za wami i zgadzaja sie na proponowana cene ! 4. nie kupujcie drinkow na dyskotekach - sa horrendalnie drogie - np. wodka+sok = ok.40 zl,piwo= 20 zl podczas gdy w barze kolo disco mozna kupic 1 piwo za 1

Re:

Myślę, że jeśli będzie wolny lepszy pokój (z widokiem na morze) to da się go załatwić bez 10 Euro w paszporcie. Ogólnie pokoje 2 osobowe są malutkie i jeśli będziecie chcieli go zmienić dlatego ze jest mały to marna szansa ze dostaniecie większy, zwiedziłam troche pokoi i większe są dla 3,4 osoób

Re: Saritas (***) - Alanya

.00) oraz dodatkowo bar na plaży od 10.00- 18.30, dość duży basen ("na oko" 20 x 15 m), brodzik i malutki basen z jedną zjeżdżalnią, łaźnia turecka (dodatkowo płatna). Pokoje przestronne z balkonami (mieliśmy 2-osobowy pokój z dostawką i było jeszcze sporo miejsca), TV, suszarka. Sprzątanie

Re: Saritas (***) - Alanya

miejscami jest zwirowaty.Sam hotel sklada sie z 3 budynkow bud A jest wyremontowany w zeszlym roku, natomiast bud B i C troszke starsze co nie znaczy gorsze.W calym hotelu panuje porzadek , jest dosc kameralnie ale przytulnie ( nie jest to kolejny moloch z 1000 pokoi).Pokoiki sa nie duze ale

Ku przestrodze (początek wątku)

do Kapadocji sprawdziliśmy przez internet stan kont (wypłacaliśmy z mojego i z męża) i policzono nam euro po b. dobrym kursie. Wycieczka do Kapadocji to bajka. Niezapomniane widoki, warte każdych pieniędzy. To wszystko odbyło się w czasie pierwszego tygodnia naszego pobytu. Dokładnie w 8 dni po

Re: Iberotel Serra Palace

balety i szał zakupów to może się zawieść - większość imprez kończy się ok. 24.00 a przed hotelem kilka sklepików. Ale my właśnie poszukiwaliśmy czegoś takiego - spokojnego i kameralnego a gdy mieliśmy ochotę na zakupy to robiliśmy wypad głównie do Side (busik hotelowy 3 euro lub taxi 20 euro) i