48 wyników w czasie 228 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Mało żem się wczoraj nie sfajdał... (początek wątku)

...o https://www.google.pl/maps/@51.2624603,22.5514441,3a,75y,162.79h,86.01t/data=!3m6!1e1!3m4!1syna7PJh3yTxauAhk6JY79w!2e0!7i13312!8i6656 tutaj. Jechałem jak to "74" ze zdjęcia Google, ale z tym wyjątkiem, że światła nie działały. Jak zobaczyłem, że 20-letnia Corolla jadąca od prawej

Re: OT - dlaczego ludzie palą papierosy?

Ja studiowałem w Lublinie, a pieniądze (poza stypendium) miałem z pracy (czy to dorywczo w wakacje, czy u ojca w kancelarii na "1/3 etatu" - właściwie to na zlecenie, po 5 brutto za godzinę, ale wychodziło 10 godzin w tygodniu + 6 w soboty). Ojciec (słusznie) uważał, że danie mi kiepsko płatnej

Re: rusza produkcja polskich aut elektrycznych

czy 4 tygodnie na poręcze i mniejsze panele, które je zastąpiły. > Nie będzie to żadna, innowacyjna technologia, a autobusy elektryczne prod > ukuje już Solaris i Ursus, który na TransExpo wystawił także elektrycznego Lubl > ina. Lublin właśnie ogłosił przetarg na pierwsze 20

Zdjęcia:

Re: co kupujemy za kilkanaście tysi?

(wtedy swój pokój) jak miałem 14 czy 15 lat. Od tamtej pory chyba tylko raz zleciłem malowanie komuś z zewnątrz... a mam co malować... sam salon, który właśnie skończyłem (położyłem też nową podłogę) to 27 metrów kwadratowych (sufitu, pokój jest 4,3 na trochę ponad 6 metrów, więc ścian jest ponad 20

Re: Czymś jeździliście w święta? - Ibiza IV 1.4

misiaczek1281 napisała: > ale 3 razy więcej wtedy pali:) A to forum "Greenpeace" jest? To przepraszam. Myślałem, że "Auto-Moto". > bzdura.Wymiary są różne...poczytaj dane techniczne - porównaj długość, szero > kość i wysokość...łatwiej zaparkować mniejszym:) Nie wiem

Re: Leon vs Octavia vs Mazda 6

dawno nie widziałem, zawsze to była jakaś nędza z silnikiem 1,6, góra 2,0 (a u Vaginiarzy też często nieśmiertelny 1.9/2.0TDI). O ile idzie z tym jakaś kultura jazdy wyniesiona z domu i trochę rozumu odziedziczonego w genach, to 200 KM + nie do końca doświadczony kierowca to nie jest jeszcze mieszanka

Re: Saab 9-5 (1998-2005), Saab 9-3 (2008-2011) ko

Bez jaj - 9-5 Aero można spokojnie do 20 tysięcy złotych dostać - fakt, pewnie będzie coś do roboty w takim aucie, ale nie będzie to też zupełny gruz. Zauważ, że autor wątku pyta o przedliftową "jedynkę" (do 2005 roku) a nie o dwójkę czy "polift". Kuzyn dał za swojego grubo ponad 30, ale i kupił go

Re: O/T : aplikacje wstepne na wynajem mieszkan

misiaczek1281 napisała: > Gdybym chciał wynająć mieszkanie to nigdy nie podam nikomu żadnych danych gdzie > pracuję, ile zarabiam, a tym bardziej jakieś odcinki zarobków, skany umowy o p > race , kaucje.... Jak kupujesz samochód na raty, to nie tylko umowę okażesz, ale nawet

Analfabeto!

rozruchowego " Co do meritum - dlatego też producenci aut instalują w autach z silnikami wysokoprężnymi akumulatory o większej pojemności. Moje 74Ah to nominalna pojemność także... dla Passata B5 1.9 TDI (w wersji 130-konnej). > jednak trochę racji mam...nie? aaa...nie...zapomniałem...przecież miś

Re: Prawda o rzeczywistym zuzyciu paliw przez poj

się podjechać zatankować, więc mam jak najbardziej aktualne dane odnośnie zużycia samej benzyny). Sąsiad sobie kupił najdroższego Fiata Punto na rynku (500X 2,0D 4x4) i teoretycznie miał on palić mniej niż 6l ON/100km w mieście. Pali ponad 10. -- Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy

1 2 3 4 5