310 wyników w czasie 1 214 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Różne pomiary USG 25/26tc (początek wątku)

wszystko będzie ok... Przepływy miałam mierzone tydzień temu i były prawidłowe. :/ Od tygodnia leżę w łóżku , bo mam podejrzenia skracającej się szyjki (u mojego prowadzącego ma 3cm, a dzisiaj u tego drugiego lekarza miała 4cm o_O ). Dajcie znać co sądzicie, czy wg Was to tylko różnica w USG?

Skurcze i brak postępu w rozwarciu (początek wątku)

były przerwy np 10min ale przy zmianie pozycji znów co 4 min. i bardziej bolały - już bolało wszystko od ud po łopatki... O 5 rano chciałam jechać znów na IP ale strach chyba podziałał "jak Pani wróci to tniemy od razu" i skurcze całkiem zgubiły rytm. O 6 podniosłam się z łóżka, znów rozwolnienie

Re: Złe wyniki testu Pappa i amniopunkcja

Polecam Nifty. Wiek 42L 1x ciąża pozamaciczna, 1x poronienie invitro nie doszło do podziału komórek po 11latach niespodzianka i ciąża W 12t+6dni (FHR 160 ud/min),( CRL 65,9mm),( NT1,7 mm),( BPD 20,4 mm) Kość nosowa nie do oceny. wolne B-hCG 64,6 IU/I odpowiada 1,258 MoM PAPP-A 0,680 IU/I odpowiada

Re: Złe wyniki testu Pappa i amniopunkcja

obecna (NB), fala A w porządku, przezierność karku 1,4 (NT). Pappa fatalnie, ryzyko indywidualne trisomii 13,18,21 odpowiednio 1:49, 1:11, 1:39. Oczywiście wskazanie do amniopunkcji po 15 tygodniu, bo jak jest powyżej 1:300 to się nie zaleca. Każda dziewczyna z takimi wynikami wie co przeżyłam. Moja

Zdjęcia:

Re: Konflikt serologiczny część II

w czwartek transfuzja się odbyła byliśmy wszyscy miło zaskoczeni ze tak malo spadła przez tydzień. Bo podnieśli do 10.8 tydz temu lekarze i ja też myślałam ze będzie około 8 a tu miła niespodzianka 9.1 przed podali 35ml i podnieśli do 13.4 dostałam wolne do 2.1.2017 więc bardzo się cieszę. Jak

To ja, z konfliktem Kell

doplodowych Marysia nie dala rady :-( i w 27tc odeszla. Przyczynili sie do tego lekarze z poznania, nie zadzialali tak jak powinni ale nie chce juz wracac do tego. Wspomne tylko ze ciaza z mArysia byla prowadzona od poczatku na duphastonie i na clexane 0.4. Ciaza do 20 tyg byla prawidlowa potem byly obrzeki u

Re: czy są jeszcze szanse na serduszko ?

Dwa razy byłam w podobnej do ciebie sytuacji i niestety dobrze się nie skończyło. Ok 9tc gdy były podejmowane decyzje o zabiegu pęcherzyki miały między 20-25mm. W jednej zarodek w ogóle się nie pojawił a w drugiej miał 2 mm. Nie mam zapisanych wielkości pęcherzyka żółtkowego. Jeśli coś ci to da to

rozmiar zarodka w 7 tyg. (początek wątku)

zaczal ten okres). Nie wiem czy mam liczyc OM od 18 lipca czy 20. Tak czy tak byl to 7 tydzien lub 7+2. Na usg wszystko dobrze, puls miarowy 146, ale zanipokoil mnie rozmiar zarodka, bo byl tylko 6 mm. Nie wiem czy zle zmierzyla. W sumie robila to bardzo szybko.. sprzet niby dobry. Jest to moja 4

Re: Beta Hcg. Powod do smutku?

dostrzeze w tych datach cos czego ja nie moge dostrzec i rzuci nowe swiatlo na cala sprawe.  1.20.04-test ciazowy ze sklepu (tani) negatywny  2.22.04- ten sam test b.slaba(!) druga kreska  3.23.04- bhcg z rana, z krwi: 22 mlU/ml  4.23.04- bardzo dobry i bardzo czuly test z apteki pozytywny  5.27.04-ten

HCG 6 tydzień - błagam o pomoc w interpretacji. (początek wątku)

Witajcie. Bardzo proszę o pomoc, bo odchodzę od zmysłów. ostatnią @ miałam 20.01.2015, owulację 2-6.02.2015. Do tej pory HCG przyrastało prawidłowo, choć z tendencją spadkową. 1) 19.02 - 128,8 mlU/ml - pierwsze badanie 2) 21.02 - 454,1 mlU/ml - HCG podwaja się co 1 dni 2 godzin (26

złe wyniki badań krwi w ciąży ! (początek wątku)

11 P-LCR 33 lIMFOCYTY 2,7 Bazofile 0,0 NEUTROFILE 69,6 Lipmfocyty 20,8 % Monocyty 8,4 % Bazofile 0,2 % A jak wasze wyniki krwi ? mam się czym martwić ? ( bo jak dla mnie to te wyniki niewiele mi mówią). Wizytę mam w nastepny wtorek.

Re: Kiedy USG połówkowe?

Nie, w obu ciążach połowkowe miałam w 20 tyg. -- http://www.pah.org.pl/pajacyk http://www.pah.org.pl/auto/5d6fd976864464e1a938b51c9dba99f4_w_0_h_0_c_0.jpg

1 2 3 4 5 6