219 wyników w czasie 399 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kocyk

. pocisk.org/upload/images/medium/2017/01/zamowienie_2017-01-01_20-18-58.jpg Tu jem. i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/02/d289a631de98a430633c4a6d53d1953a.jpg Marzę

Re: Fujarka

Niedobry Królik, https://www.youtube.com/watch?v=iw1SwzyWGvo Czemu mi zasiałaś to dzikie wino? http://4.bp.blogspot.com/-6PW8dCCBVmA/VCfALvUg0KI/AAAAAAAAB1I/dDad7a3Bmec/s1600/winobluszcz%2B038.jpg Wiem, że dzikie wino swoich ma amatorów, https://demotywatory.pl/4850924/Tak

Re: 10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

1. Baaardzo dawno tu się wpisywałam, dawno nie zaglądałam, a forum ciągle żywe :) 2. Muszę tu częściej zaglądać, żeby przeczytać zaległości z co najmniej dwóch, a może i trzech, lat. 3. Bardzo dużo się w moim życiu przez ten czas zmieniło, niestety lekko nie jest, i to nie brak kasy jest na

Re: 10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

1. czuję już jesień, bociany szykują się do odlotu, 2. w tym roku z miodem było u mnie kiepsko, akacje nie miodziły a lipy nie kwitły, na 70 lip w mojej alei kwitły tylko trzy, 3. trzeba karmić pszczoły - te co się teraz wylęgną będą żyły do kwietnia - maja, 4. skuter wzięli do naprawy - taki

Re: Czego robić nie należy... ?

mieszkania..) 4. Nie należy, już z rozpoczynającym się kacem i mdłościami, wybierać się mimo to na pizzę (kto inny jak nie mój były, ja tylko obserwowałam, sama się fatalnie czułam i ledwo dałam radę cokolwiek wziąć do ust) 5. Nie należy, idąc po ulicy w Oxfordzie (i każdej innej), prowadzić zbyt

Czego robić nie należy...

wcale nie wygrała w jakimś konkursie, tylko to był żart b) będzie trzeba wypić i sok i mleko za karę... 16. Sprawdzać metalową rurą, czy gniazdo jaskółek jest trwałe... Nie jest. A później ma się wyrzuty sumienia, bo się zniszczyło, a kura pisklaka jaskółczego wcale nie chciała wychować... :( (ja

Zdjęcia:

Według badan europejskich długość penisów... (początek wątku)

- 15,4 cm - 20 % męzczyzn - średni 15,5 - 16,9 cm - 18 % mężczyzn - śr. duży 17 - 18,4 cm - 16 % mężczyzn - duży 18,5 i więcej - 6 % mężczyzn - bardzo duży średnia długość penisa = 14,7 cm A u was ?

Re: Z życia pilotów :-))))))))))))))))

w związku z chwilową (mam nadzieję) nieobecnością annika_vik, wrzucę kilka historyjek: mam nadzieję że ich nie było/nie znacie, a annika się znów uaktywni :) 1. "Panie i panowie, mówi kapitan. Jeśli wyjrzycie za okno po prawej stronie, zobaczycie, że lot 195 chce się z nami ścigać

Re: Z życia pilotów :-))))))))))))))))

5. Wszystkie twoje długopisy maja nazwy hoteli a każdy inną 6. NIGDY się nie rozpakowujesz 7. Rozpoznajesz pilotów po tyłach ich głowy ale nie znasz ich twarzy 8. Z odległości 64.008 metra potrafisz powiedzieć który bagaż zmieści się w schowku nad głową 9. Potrafisz zawiązać apaszkę na 36

Jakie są w Kutnie penisy ? (początek wątku)

cm - 20 % męzczyzn - średni 15,5 - 16,9 cm - 18 % mężczyzn - śr. duży 17 - 18,4 cm - 16 % mężczyzn - duży 18,5 i więcej - 6 % mężczyzn - bardzo duży średnia długość penisa = 14,7 cm Średnia w Kutnie - 11,4 cm -- <*> THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

Z pamietnika pani Tereski i inne...

... Dzień 5 Błogość! Absolutna błogość! Dzień 6 Czyż życie nie jest cudowne? Trochę trudno mi pisać, gdyż ciągle to robimy. Dzień 7 Wszystko mu się kojarzy z jednym! Ale muszę przyznać, że to jest bardzo zabawne - wydaje mi się, że nigdy przedtem nie byłam taka szczęśliwa. Dzień 8 Chyba wziął

Re:No to niech ktoś się uśmiechnie tu.

4.bp.blogspot.com/-yDaXZhKbaSs/TbcB4EO4MSI/AAAAAAAAAFQ/WBfVMUblC9A/s1600/smil9.jpg 1.bp.blogspot.com/-kV7D0akyufg/TbcB5rP3_5I/AAAAAAAAAFY/lAM2Mu43fBA/s1600/smile1.jpg

Wągrowiec

www.gminawagrowiec.pl/getfile/4fa59c3c-5e32-41e3-b017-44259f237f20/Herb-G-ny-Wagrowiec.aspxherb t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9Eu6cxMTD2A3cAiKFLY6e29oxbIom4Yf25B1VC9a49CwrsAZavQ&t=1nastrojowo-romantyczny Jak już tak

Jak zrozumieć faceta? Poradnik ;) (początek wątku)

pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze? 18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również. 19. Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierzę i jestem przekonany ze wszystko jest w porządku. 20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie

Jak zachować się na studniówce? (początek wątku)

. Sępy precz! 4. Pamiętaj, ile byś nie wziąli wódki zawsze braknie. 0,7 l skończy się ok. 2 w nocy. Lepiej weź litr... Albo i 1,5 dla świętego spokoju. 5. Na wszelki wypadek lepiej powiadom rodziców, że studniówka skończy się nad ranem. Co prawda pewnie skończy się o 2 w nocy, ale nie będziecie

1 2 3 4 5 6