482 wyników w czasie 849 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sierpień 2008

! Podsumowałam że jak mam wychechać do Ustronia (a jeździmy bardzo często) tylko po to żeby w domku siedzieć bo na krem szkoda mi 40 zł ( za dwa kremy niecałe 40 zł ) a płacić za wyjazd to faktycznie tylko wsiury tak potrafią! Moje dzieci o 19 szykują się już do spania (kompiel kolacja bajki czytamy) i o 20

Re: Sierpień 2008

jest dużo lepiej! Cieszę się że nie dałam go do szpitala! Kosztowało nas to finansowo trochę ale warto! We wtorek była lekarka w domu i zdziwiona że taka poprawa, wprawdzie stan zapalny cofać się będzie jeszcze trochę ale już spoko fajnie oddycha a to było najważniejsze! Cieszę się z tego małego

Re: 2012

. moja w dzień śpia jeszcze dwa razy po ok pół godzinki, koło 11 i 15. Wieczorem usypia koło 20 i wstaje tak 7-9. Ładnie śpi cała noc. 2. a to różnie, czasmai pól godziny, czasem godzinę. Po południu raczej nie wychodzimy, bo już ciemno. a między jej drzemakami czasami trudno wygospodarowac czas na

Re: 2012

najlepszego najlepszego :) moje odp 1. ile na dobę śpią Wasze dzieci (powoli zastanawiam się czy nasz dziec nie ma "problemów nocnych", bo śpi zbyt długo w dzień - czasem dobija do 4 godz.!) - Fifol śpi od 20/21:00 do 6-8:00 rano a w dzień 1-2godź kolo 11stej 2. ile czasu

Re: Co słychać u maluchów z listopada 2007r.?

:D a najlepiej +30 ;) chociaż na górce jest fajnie,adi śmiga na jabłuszku,mamusia też a co :D w święta troszkę u rodzinki,troszkę w pracy :/ no cóż...taka praca, nie narzekam bo dali premię :D jeśli chodzi o sylwka to się ciągle zastanawiam,co prawda zaprosili znajomi ale kurde jestem po nocy i

Zdjęcia:

Re: kilka pytań żeby rozruszać to forum :)

mlody budzi sie kolo 7 (jak ma dobry dzien to nawet spi do 9tej) i tak chwile lezymy w lozku a pozniej spedzam z mlodym czas na obowiazkach domowych a pozniej na zabawach :) teraz przy takich ostrych mrozach nie wychodzimy wiec kolo 12 mlody juz sam pada na lozku- a jezeli idziemy na spacer bo

Re: kilka pytań żeby rozruszać to forum :)

swoim.... 4--> yyy moj wazy...9.200!Wyrasta powoli z 74:) jest strasznie dlugi i ma duze stopki :) 5---> maly dzisiaj zaczol wlasnie pelzac tylem:) z maty dotarl pod fotel i utkwil nozkami :)pozatym mocno trzyma wyprostowane rece lezac na brzuszku i probuje chwytac wiszace nad nim zabawki

Re: zasypia tylko przy cycu

, ja z cycem na wierzchu i w jednej pozycji,a ona się często wybudzała - średnio co godzinę, bo cyc uciekał czy coś, a odlozyć do swojego lokum też się nie dała - po 40min pobudka i znowu do cyca... i też wcale nie jadła, tylko bardziej ciumkała sobie... wcześniej zasypianie nie mogło obyć się bez

Zlota rybko

Dziekuje za gratulacje:) Joachimek wazyl 4.140/54cm:) Zaczne od tego, ze skurczy porodowych naprawde nie da sie przegapic. Synek okazal sie punktualny i zaczelo sie nad ranem w dniu, na ktory przypadal termin. o 3 zaczelam iec regularne skurcze, o piatej bylam juz w szpitalu z 3

Re: Dzieciątka z końca roku - Grudzień 2007

modyfikowane enfamil 2 premium (4 miarki) 1/15 - 14 cały słoiczek obiadku (gerber/ hipp) 14/30 soczek/ herbatka 15/30 pierś UCZTA nie Z TEJ ZIEMI (sen przy piersi jak by nie było) 18 znów pierś 20/30 ostatnie karmienie po kąpieli Zasypianie przy piersi troche to trwa zejdzie czasem nawet godzinka

Re: Melisa na mdłości?

zwrócisz ich - najlepiej przed spaniem. Twój lekarz może zalecić ci 50 mg witaminy B6, która podobno pomaga w leczeniu mdłości u niektórych kobiet. Nie bierz żadnych leków na dolegliwości poranne, chyba że masz je przepisane przez swojego lekarza. Lekarz przepisuje je w przypadku, gdy dolegliwości

Re: A jak Wy się dziewczyny czujecie??

) tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;17/st/20081007/dt/6/k/486a/preg.png%5B/img%5D

Re: do claudiaa3

) tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;17/st/20081007/dt/6/k/486a/preg.png%5B/img%5D

1 2 3 4 5 6