2 622 wyników w czasie 4 238 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Radary - czyli smierc (początek wątku)

przeglądam jego książeczkę wojskową, widzę, że już w 1980 roku zaczął skarżyć się na bóle głowy, na kłopoty z oczami, a przecież był w wojsku badany. Wyniki były dobre. W szpitalu mąż powiedział, że zaskarży wojsko, że badania były pobieżne, że radary miały wpływ na zdrowie. Nie zdążył. Elżbieta

Re: Okradli księdza

osób towarzyszących mi w czasie tej uroczystości. Tym razem do Lublina udałem się w sprawach polonijnych i charytatywnych mojej parafii. O godz. 9.00 byłem umówiony w lubelskim oddziale “Wspólnoty Polskiej”. Na granicy w Zosinie nie było kolejki, więc przyjechałem wcześniej. Ok. 4

Z Ostroga na Wołyniu

tej uroczystości. Tym razem do Lublina udałem się w sprawach polonijnych i charytatywnych mojej parafii. O godz. 9.00 byłem umówiony w lubelskim oddziale „Wspólnoty Polskiej”. Na granicy w Zosinie nie było kolejki, więc przyjechałem wcześniej. Ok. 4.00 byłem w pobliżu katedry

lektury: moje rekomendacje za 2003 (początek wątku)

Wojciech Zalewski, Falaise 1944, Wwa 2001 28 Jacek Solarz, Armia Własowa, Warszawa 2002 29 Tadeusz Jurga, Bzura 1939, Wwa 2001 30 Janusz Piekałkiewicz, Arnhem, b. d. i m. 31 Wojciech Zalewski, Piotrków 1939, Wwa 2000 32 Zbigniew Lalak, Kursk 1943, Wwa 2000 33 Janusz Piekałkiewicz, Wojna

Zdjęcia:

Re: KB

przyzwoityn poziomie jest zaledwie kilku (nie tak jak choćby 10, 20 lat temu) Ad4.Zgadzam się z Tobą w 100% Ad5.Jak wyżej zaznaczyłem, krytyka Kobego nie była spowodowana tym, że go nie lubię.A tytuły zdobył i dobrze, trzba mu oddac to, na co zasłużył.W finalach gral swietnie, ale jak zawsze Shaq byl

Re: No cóż...

58 kg (chyba bez podstawy kołowej?). Analogiczne dane dotyczące masy pocisku to 0,33 kg, 0,29 kg i 0,13 kg, a pułapu - 5.800 m, 4.500 m i 2.000 m. Przy tym zarówno działo francuskie, jak i rosyjskie miało duże, czterokołowe podwozia, a nie "dwukółkę" jak FK, dlatego też trochę nie wypada

Podsumowanie głosowania na płytę roku (początek wątku)

Mam nadzieję że nigdzie się nie walnąłem w liczeniu :) Oto czołowa pięćdziesiątka: 1) BLUR - Think Tank 2) RADIOHEAD - Hail To The Thief 3) The WHITE STRIPES - Elephant 4) The COOPER TEMPLE CLAUSE - Kick Up The Fire And Let The Flames Break Loose 5) A PERFECT CIRCLE - Thirteenth Step 6

Re: Pochodzenie Jezusa wg świadków

Naassona; Naasson ojcem > Salmona; (5) Salmon ojcem Booza, a matką była Rachab. Booz był ojcem Obeda, a > matką była Rut. Obed był ojcem Jessego, (6) a Jesse ojcem króla Dawida. Dawid > był ojcem Salomona, a matką była /dawna/ żona Uriasza. (7) Salomon był ojcem > Roboama; Roboam ojcem

Pochodzenie Jezusa wg świadków

Obeda, a matką była Rut. Obed był ojcem Jessego, (6) a Jesse ojcem króla Dawida. Dawid był ojcem Salomona, a matką była /dawna/ żona Uriasza. (7) Salomon był ojcem Roboama; Roboam ojcem Abiasza; Abiasz ojcem Asy; (8) Asa ojcem Jozafata; Jozafat ojcem Jorama; Joram ojcem Ozjasza; (9) Ozjasz ojcem

NAJWIEKSZA AFERA - konkurs Nowej Lewicy (początek wątku)

Cegielskim szukają roboty... 22. skandal w GEOPOZie: prawie połowa pracowników prowadziła własną działalność gospodarczą w zakresie usług geodezyjnych. A co, ktoś im bronił? 23. desant na Poznań przegranych polityków z Ostrowa: wiceprezydentem został Kruszyński b. Prezydent Ostrowa, który pozostawił to

Podwojny...

... bo sie mi enter znowu nacisnal :"P Tak naprawde te 1.8% to jest de facto kolo 30-40% - dane za rok 2001, rozwody kobiet, wedlug wieku zawarcia malzenstwa i czasu jego trwania: 0-4/5-9 16 lat: 53/129 17 lat: 180/334 18 lat: 715/1081 19 lat: 1046/1377 Malzenstwa wg wieku kobiety

Re: zgorszona? chyba żartujesz...

slub bedac w ciazy. srednio jest to (28+9)/(23+138) = 22% matek ktore braly slub bedac w ciazy. Biorac poprawke na dzieci nieslubne utrzymujemy sie na poziomie 20% lub nizszym A z danych ktore podalas wynikaloby, ze powiekszajac przedzial wiekowy (np. do granic 16-29 lat) uzyskalibysmy dalszy

LINKI, PANOWIE, LINKI!!!!

Coating (A,K) 5) UNISYS (A,K) 6) Sperry Corp. (R,K) 7) Tektronix (R,A) 8) Rockwell )(K) 9) Leybold Vacuum Systems (A) 10) Finnigan-MAT-US (A) 11) Hewlett Packard (A.R,K) 12) Dupont (A) 13) Eastman Kodak (R) 14) American Type Culture Collection (B) 15) Alcolac International (C) 16

Oficjalna lista korporacji USA - BMR dla Saddama

............................................................ ...........A - nuclear K - chemical B - biological R - rockets (missiles) ...................................................... ......................................................1) Honeywell (R, K) 2)Spektra Physics (K) 3)Semetex (R) 4)TI Coating (A, K) 5)UNISYS (A, K) 6)Sperry Corp. (R, K) 7

1 2 3 4 5 6