4 012 wyników w czasie 3 496 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 20 pytań ---> Nudno Ci.?Wejdź ;dd

.? > > > Odpowiadajcie na te 20 pytań.Nudno mi było ;dd Wasza Laurilla ;dd 1. Jabłko brzoskwinia, albo jabłko mięta :D 2. nie mam 3. Niebieski, czarny ;) 4. serial... Dr House, Pamiętniki Wampirów ;) 5. nie mam na kompie obecnie, ale kiedyś lubiłam :P a teraz nie kręci mnie to xD 6. w lutym :P (po co dokładna

.

1. Jabłko-brzoskwinia 2. Mam u babci, na wsi. Zwykłe dachowce, ale są słodkie. :* 3. Fioletowy, czarny 4. Czarodzieje z Waverly Place 5. Tak 6. 18 października 7. 21 8. Nie 9. Nokia c3 10. W bloku 11. Tak, 3 pary 12. Nie, jak coś chce to rodzice mi dają 13. Tak 14. Jucia, Jusia 15

Re: Internautow bola palace ZUS, ale zyski OFE

narazeni sa na straty i chyba szokiem byloby opublikowanie danych z Money pl ze kumultatywna stopa zwrotu za oststnie 10 lat byla wyzsza z ZUS niz z OFE. OFE nie odprwcowaly jeszcze strat jakie "zarobily" podczas bessy z lat 2008 i 2009 roku. skutkiem znacznego spadku efektywności inwestycyjnej Otwartych

1

. Jaki masz znak zodiaku? Panna 9. Wierzysz w horoskopy? Nje 10. Opisz siebie w kilku zdaniach. W swoim najbliższym otoczeniu jestem uważana za dziwną, ale na tle całego różnorodnego świata z pewnością wypadam dość zwyczajnie. A co by było jeśli jeszcze wtedy bym się wyróżniała? Byłoby dobrze czy źle

Re: 201 pytań. ;D

1, Paulina 2, nie mam 3,dużo zależy od okazji: Paulcia, Tigierka. itp 4, jakoś orginalnie, troche wymyślone hmmm Arabela, itp 5, niweiele 6, sto sześćdziesiąt coś 7,37lub 38 8, strzelec 9,nie 10, podobno wredna, z poczuciem humory, luibię imprezować i kocham podróże oraz wakacje. mam

Zdjęcia:

Re: Jak Wam sie nudzi to wejdzcie.; )

.Masz chłopaka/ dziewczyne? Nie:-O 2.Ile masz lat? 12:-) 3.Całowałaś/eś sie już? Jak tak, to jak było?Jak do tego doszło? Nie :-) 4.Masz rodzeństwo?Ile ? W jakim wieku? Jak mają na imię? Siostra Julia lat 8;-) 5.Masz zwierzątko?Jak tak to jakie? Jak ma na imie? Niie mam:-D 6.Co lubisz

Re: Jak Wam sie nudzi to wejdzcie.; )

> 1.Masz chłopaka/ dziewczyne?:serce: Nie. > 2.Ile masz lat?:-) 12. > 3.Całowałaś/eś sie już? Jak tak, to jak było?Jak do tego doszło?:-* Nie. > 4.Masz rodzeństwo?Ile ? W jakim wieku? Jak mają na imię?:-? Brata Krzysztofa - 18 lat > 5.Masz zwierzątko?Jak tak to jakie? Jak ma

Re: Będziemy mieć szybką kolej miejską S-Bahn Wro

? Park Sawickiej za 10 mln ? Fontannę za 20 mln ? Kilometr torów na Gaju ? Co byś pokazał dalekiej rodzinie która przyjechałaby po 10 czy 20 latach do Wrocławia zobaczyć jak się zmienił? Pewnie galerie ale czy to inwestycje miejskie? > Doga > dać się z koleją? Są miasta które się lepiej

Re: Wybierz najlepszą generację Toyoty Camry

generację Accorda w stanie salonowym dałbym się pokroić. Pokroić? A jechałeś takim Accordem? Bo ja miałem salonowego Accorda przez 1.5 roku - silnik 2.4 (!) sprzedałem i teraz jeżdzę Camry Hybrydą i nie ma porównania! Po pierwsze Accord 2.0 to padalec - do setki rozpędza się w 10 sekund! Nawet

Re: Co słychać u maluchów z listopada 2007r.?

:D a najlepiej +30 ;) chociaż na górce jest fajnie,adi śmiga na jabłuszku,mamusia też a co :D w święta troszkę u rodzinki,troszkę w pracy :/ no cóż...taka praca, nie narzekam bo dali premię :D jeśli chodzi o sylwka to się ciągle zastanawiam,co prawda zaprosili znajomi ale kurde jestem po nocy i

pan analityk naprawde nie mowi,ze glownym graczem

.Kurs zlotego,te slynne krazenie euro na poziomach 3,90 do 4,20 zl to robota wspolna EBC,NBP i rzadu (BGK) oraz kilku bankow krajowych,jest cicha umowa aby trzymac euro w takim przedziale,czasem,jak w lutym 2009 kurs euro spada do realnej wartosci czyli 4,95 zl,bo gracze sa zbyt stropieni zametem,ze nie maja

Re: 113 pytań. xd

1. Eliza ;x 2. ciemny brąz --' 3. brąz -.-' 4. 1.66 cm 5. nieee ! 6. lew <mrr> xD 7. 14 lat xd <skończone> 8. niee xD 9. - 10. Eem .. Pomorze ;) okolice Słupska ;p 11. nieee . 12. Kornelia & Oliwia :serce: 13. nie . 14. Hee ?? 15. ŚPIEW :serce: :serce: :serce: i gra na

a prosze bardzo.

1. Imię: Karolina. 2. Kolor włosów: blond ciemny 3. Kolor oczu: szaro niebieskie 4.Obecny wzrost: 1,69-1,70 5. Okulary/szkła kontaktowe: nie. 6. Znak zodiaku: byk. 7. Obecny wiek: 15 8. Rodzeństwo: brak 9. Wiek rodzeństwa: - 10. Miejsce zamieszkania: aaa....daleko. 11. Tatuaże

Znam wielu!___Popierają ich Strusie-Wygaszacze #-a

Macierewicz pedofilia PiS PO polityka Polonia Polska prawo PRL protest przestępczość PSL religia Rosja SB SG Smoleńsk stan wojenny służby specjalne terroryzm Tusk USA Watykan WOP wybory zamach Wpisy Grudzień 2010 P W Ś C P S N « lis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

1 2 3 4 5 6