wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 205 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: wątek tylko dla myślących samodzielnie-trole

> miejsc). Co zrobil PiS ze to ma byc jego zasluga? > 9. Powołano CBA I co z tego wyniklo? Czym sie wslawilo CBA jak do dzis? > 10. Zlikwidowano WSI To jest dobrze? > 11. Inflacja zerowa (1,4%) To nic nowego. > 12. Złotówka mocna To dla jednych dobre, a dla

Re: Założył nielegalne kino, grozi mu 5 lat więzi

fakt, ze cena oryginaly jest od 80pln w gore to niewiel > e > osob moze sobie na takowy pozwolic i woli nielegalna kopie. gdyby oryginal > kosztowal 20-30pln to zyski bylyby znacznie wieksze z dystrybucji danego filmu, > bo wiecej osob by zakupilo oryginal. watpie zeby cena

Re: i tak trzymaj

Gość portalu: tahoe napisał(a): > Mam prawko poltora roku wiec jeszcze pamietam jak to bylo po odebraniu prawka.. Ja mam 9 lat B i 3 tygodnie C, więc widzę sprawę z dwóch stron ;-) > . > 1) Jeździć-codziennie, ile sie da i gdzie sie da, nawet kilkaset metrów do > kiosku

Zdjęcia:

Na życzenie czytelników - raport

profesjonalny sprzęt, który nam obiecali toruńczycy nie jest już aktualny - co więcej dwoje z nich się wycofało z wyjazdu po aferze z poprzednią organizatorką. Mamy dwa maksutowy (6cm i 10 cm) oraz teleskop cassegraina 20 cm srednicy zwierciadla, samoróbka kumpla. Kompatybilne z zenitami, więc będziemy cykać