wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 308 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: bzdury piszesz

stoi na przeszkodzie, żeby go było widać jeszcze lepiej. > 4. Bardzo wiele wypadków z udziałem rowerzystów ma miejsce podczas wykonywania > przez rowerzystę manewru skrętu w lewo. Sprawdź, jak widać, co sygnalizuje rowe > rzysta, przyodziany w kamizelkę odblaskową. Tak samo, jak

Re: jestem jednym z rodziców dziecka z przedszkol

tym, że ktoś łamiąc prawo będzie mnie blokował, tylko ludzie podwożący dzieci do szkoły kiedy nie mają wolnego miejsca innego niż mój podjazd do garażu, a chcą coś załatwić (nawet na 5 minut) powinni parkować te 20-30 metrów dalej. > Kto ci dał prawo jazdy? Przecież do tego nie można być

Re: Z życia pilotów :-))))))))))))))))

5. Wszystkie twoje długopisy maja nazwy hoteli a każdy inną 6. NIGDY się nie rozpakowujesz 7. Rozpoznajesz pilotów po tyłach ich głowy ale nie znasz ich twarzy 8. Z odległości 64.008 metra potrafisz powiedzieć który bagaż zmieści się w schowku nad głową 9. Potrafisz zawiązać apaszkę na 36

Zdjęcia:

Taki list wysłałem na adres redakcji

później. W odróżnieniu od nich jednak kierowca TIRa musi przestrzegać dziennych limitów czasu prowadzenia pojazdu, które nie zależą od prędkości. Innymi słowy: jeżeli kierowca TIRa w danym dniu może jechać 10 godzin, to jeżeli przez godzinę będzie jechał 5 km wolniej niż by chciał, zajedzie 5 km blizej i

Re: Pan Tadeusz podszedł do Zosi z ptakiem w ręku

9.„Możecie korzystać z zeszytów, książek i kalkulatorów, ale proszę was bardzo, nie ściągajcie!” 10.„Tu piszemy ( 5 nad 10 a to jest 5 nad 10” 11. X pyta się: „Profesorze, ale jak my jedziemy na te siedem dni w góry, to gdzie ja zabiorę całe jedzenie?” Profesor na to

Jakby ktoś szukał wątku o uzdrawianiu umarlaka: (początek wątku)

będziecie jeden ku drugiemu" (J 13,35).archidiecezja.lodz.pl/czytelni/sobor/da2.html (zwróć uwagę, że korzystam z nauk kościoła Katolickiego, ze strony archidiecezji łódzkiej) Czyli miłość do Boga znowu okazujemy czyniąć miłość jeden drugiemu a nie stawiając kościoły i klepiąc w nich różańce. Bardzo