wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 444 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jeszcze muzycznie

wywiadu w radio - fajne chłopaki. A muzyka dalej taka sama jak 20 lat temu ;-) Co do coverów mi ostatnio w łapki wpadło coś takiego i powaliło mnie na łopatki: www.youtube.com/watch?v=hPbhoMEwpDA W sumie można by

Re: z vinylowej krainy....

ludziom wydaje się, że wystarczy modnego producenta, ładne cycki i dobry PR i jest muzyka. A to się tak nie da. Kiedyś to było tak, że brało się świetnego kompozytora, dodawało świetnego tekściarza i dawało to świetnemu wykonawcy i muzykom na warsztat i była to KLASA

Re: z vinylowej krainy....

: www.youtube.com/watch?v=VJ4uZGaPfgk Chodzi mi nie o to, że jest to lepszy/gorszy Vm, tylko o to, że z jej przyjściem wpadli juz w pełni w nurt głównego popu (i robili to bardzo dobrze) natomiast wcześniej były jeszcze te muzyczne poszukiwania - takie mam wrażenie. > Mi przeszkadza ta jego maniera śpiewania, która wciąż

Re: Wrocław w godzinach szczytu będzie zamknięty

opola - zostały w samocho > dzie po byłym właścicielu). Widzisz. Ja z czasów kiedy jeździłem po Wielkiej Brytanii mam jakieś pół metra książeczkowych planów miast. A oprócz tego sprawdzałem sobie w google (ale nie zawsze się ma dostęp do netu jak jest się w trasie). Teraz wyobraź sobie że

Zdjęcia:

Re: hmmm

, jakieś tam efekty były. Ad 6: Przykład Anglika nie jest jedynym przykładem jaki mogę podać. Prowadziłem przez pare lat drużynę harcerską przy szkole podstawowej, w ktorej mieściła się także szkoła prywatna czy społeczna - częśc budynku była wydzielona i chodziły tam co bardziej burżujskie dzieci. Do

A ja się wczoraj bujałem dużym :-) (początek wątku)

nie będzie mi taki zawalidroga widoku psuć". Kierowca ów okazał się jednym z "mistrzów prostej", a że prostej nie było zbyt wiele, to mnie blokował przez kilkanaście mil jadąc z prędkością najbardziej uciążliwą dla mnie - zmuszającą mnie do ciągłego zmieniania biegów z 5 na 6 i odwrotnie. Tymczasem

Re: Spojrzenie z dystansu - czyli świat z wysoka.

mi taki zawalidroga widoku psuć". Kierowca ów okazał się jednym z "mistrzów prostej", a że prostej nie było zbyt wiele, to mnie blokował przez kilkanaście mil jadąc z prędkością najbardziej uciążliwą dla mnie - zmuszającą mnie do ciągłego zmieniania biegów z 5 na 6 i odwrotnie. Tymczasem skoro z