wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 544 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kredyt na dom (początek wątku)

co robić- mieszkamy w bardzo atrakcyjnym miejscu i wiemy ,że za kilka lat mieszkanie uda się nam sprzedac ale wtedy może nie byc okazji zakupu domu w danej miejscowości obydwoje pracujemy , mamy po 49 lat dochody razem wynoszą 3 200 złmamty tez 700zł kredytu , posiadamy na utrzymaniu 6 letnie

Re: WGI, powstala lista dyskusyjna o WGI

Bardzo ciekawa analiza "gadzik1": krok po kroku 1. jest sobie firma, ktora zbiera od klientow pieniadze 2. klienci wplcaja pieniadze na rachunek TEJ FIRMY (podobno sa wydzielone subkonta, ale tylko podobno) 3. firma osiaga wyniki tak wysmienite, ze zaden fundusz na swiecie takich nie ma 4

Re: kolego popov

Bardzo ciekawa analiza "gadzik1": krok po kroku 1. jest sobie firma, ktora zbiera od klientow pieniadze 2. klienci wplcaja pieniadze na rachunek TEJ FIRMY (podobno sa wydzielone subkonta, ale tylko podobno) 3. firma osiaga wyniki tak wysmienite, ze zaden fundusz na swiecie takich nie ma 4

Re: Multibank-czy warto?

złotówkowe coraz niższe... Opisałem to na forum Multibanku tu zatelefonowali z placówki ze dla mnie zrobia wyjatek i dadzą mi te 45 tys. Ale było już za późno. Bo w GE wziałem. Parę mies temu dostałem oferte z Multibanku o kredyt na koncie. Zgodziłem się - 5.000,- zł. Ale w placówce kazali mi robić

Zdjęcia:

Przykra prawda o Banku Millennium... (początek wątku)

!!!Wedlug kodkesu pracy kasjer nie moze pracowac dluzej nie 6 godzin!!!Jak kieorwnik nie jest za bardzo jeb...to jest jedna przerwa ze 20 minut o ile nie ma kolejek(a w tym banku kolejki sa ostanio zawsze) Z racji pochodzenie stylu pracy ludzaco przypomina mi to piekna Biedronke(niech zyja Portugalia).Dodam jescze