wyszukiwanie zaawansowane
13 wyników w czasie 433 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Odkładaj mało, by wyjąć dużo. Bzdura

byłby przy stopie procentowej 9% (dla Belki 10%). A to tylko w funduszach, ktore biorą od 2% do 6% za zarządzanie. Wtedy musiałyby dać najmniej od 11% do 16%. Same przy tym zarobiłyby od 745(2%)tysięcy do 4 milionów (6%) brutto. I kto tu najlepiej zarabia na odkładaniu mało?

odpowiedz do wyliczeń radwoja

wynosi 20% wartości nieruchomości). Rata wynosi 2.500 PLN (kredyt 7%). ----------------- a) biorąc kredyt na 21 lat z wkładem własnym bank da niższe oprocentowanie, b) przez 9 lat nie trzeba remontować mieszkania (problem właściciela), c) .... 350.000 to nowe mieszkanie? Jeśli tak, to po 9 latach

Re: Ja juz mam emeryture

Gość portalu: zenon napisał(a): > > Kawalerka za 150 tys. parę lat temu, oznacza małą dziuplę w starym bloku. > Ta ka > > walerka za 20 lat będzie bardzo mało warta. Po pierwsze, niż de > mograf > > iczny. Po drugie, postęp technologiczny - zobacz jak ju

Zdjęcia:

PARETO w Getin Banku - co sądzicie? (początek wątku)

Co sądzicie o produkcie PARETO w Getin Babku? Zastanawiam się, czy je założyć, ale mam kilka wątpliwości: 1. Doradca mówił mi, że będę mieć 9 % rocznie, a jak patrzę na indeks to jego wartość nie zmienia się za bardzo od kilku lat - czy to znaczy, że inwestycja nie zarabia, czy też jest tam

Dokładnie dwa lata temu czytałem identyczne posty:

na tu i teraz. Wierzą, że kursy walut, oprocentowania są dane raz na zawsze i nie ulegają zmianom. A kapitał to taki "wirtualny" nieistotny zapis. Oczywiście zmienia się tylko na lepsze oprocentowanie kredytu w CHF (w PLN nie, skąd, absolutnie). Więc porównują swój zmieniający się kredyt w CHF z

Re: Uwaga na KB 24

przez bank gdzie kwota wykonania operacji jest niezgodna z datą rzeczywistej operacji. Przy problemach nic nikomu nie udowodnisz bo na wyciągu masz inną datę. Ad 5. W normalnym banku to tylko zaznaczenie odpowiedniej opcji dla raz wklepanych danych. Ad 6. Mam konto VIP i jakoś dalej mi sprawia

autor pisze troche dla dzieci albo dla ludzi bez

sztucznie utrzymywany kurs.jest to dlatego b.grozne,bo juz raz powstala taka sytuacja, w lutym 2009,gdy panstwo nie mialo sily sztucznie ratowac zlotego i jego kurs osunal sie w rejon 5 zl,ktory jest jego naturalna wartoscia bez panstwowej interwencji lub zachodniej spekulacji.Gdyby wydarzyla sie na swiecie

PiS proponuje podatek od banków zamiast podwyżk...

poziomie 2 mln forintów (ok. 30 tys. zł) dla pracowników instytucji państwowych. - To nie do zaakceptowania, że gdy emeryt dostaje około 70 tys. forint (1 tys. zł), a średnia pensja w stolicy jest na poziomie 140 tys. forint (ok. 2 tys. zł), w niektórych instytucjach płace sięgają miesięcznie 4 czy nawet 6

PiS: Podatek od banków zamiast podwyżki VAT

poziomie 2 mln forintów (ok. 30 tys. zł) dla pracowników instytucji państwowych. - To nie do zaakceptowania, że gdy emeryt dostaje około 70 tys. forint (1 tys. zł), a średnia pensja w stolicy jest na poziomie 140 tys. forint (ok. 2 tys. zł), w niektórych instytucjach płace sięgają miesięcznie 4 czy nawet 6

Część banków przestanie całkowicie udzielać kre...

(ok. 30 tys. zł) dla pracowników instytucji państwowych. - To nie do zaakceptowania, że gdy emeryt dostaje około 70 tys. forint (1 tys. zł), a średnia pensja w stolicy jest na poziomie 140 tys. forint (ok. 2 tys. zł), w niektórych instytucjach płace sięgają miesięcznie 4 czy nawet 6 mln forintów