wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 341 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 25 (różnych) pytań na nudne popołudnie :)

1. Tym, żeby dalej spać, ew. o tym, żeby sobie książkę poczytać. 2. Zielony... 3. O to, jak było w szkole. I o oceny. 4. Kot - Gary xD 5. Najczęściej odwiedzane. 6. Za tym, kiedy byłam mała i miałam tyle czasu, w sumie żadnych zmartwień ani nic. 7. Nie zakochałam się? xD 8. Nie wiem. Różnie

Re: 25 (różnych) pytań na nudne popołudnie :)

1.Gdy się obudzę od razu myślę o tym jaki dzień i czy mam wstać 2.Kolor mojej ściany to niebieski 3.Złoszczę się gdy pytają mnie o "Co się stało?" gdy mam zły humor 4.W domu mam zwierzęta o imionach nie ma zwierząt 5.Moja strona startowa to google 6.Tęsknie za kolegą z danej klasy 7

Re: 50 pytań na nudę ;] Nudzisz się? Odpowiadaj !

. www.xn--ogrdkowy-x3a.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/Zach%C3%B3d-S%C5%82o%C5%84ca.jpg www.tapetus.pl/obrazki/n/149613_zachod-slonca-jezioro-rower.jpg uwielbiam ten klimat zachód słońca *.* 5.plus i play 6.aktualnie jessie j - nobody's perfect 7.rak 8.Naina 9

Re: 50 pytań na nudę ;] Nudzisz się? Odpowiadaj !

Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=mario%20casas&docid=hHwREQLjTt7YUM&hl=pl&ei=yXLYUezHG4qOtQaPgYGQCw&ved=0CAEQsCU MÓJ PRZYSTOJNIACZEK:* 5. play 6. słucham macklemore ryan lewis can't hold us 7.waga 8.Julia lub Kamila 9. 90 10. nie pije piwa:D 11. nie chciałabym mieć przezwiska 12. moje mi odpowiada:D 13. mario 14. dużoooo xD 15. spoko jest 16. mało muzy dużo dziwnych programów 17. nikt mi na

Re: PYTANia.Nudzisz się ?To wejdź !Chętnie poczyt

być na koncercie jakiejś sławnej gwiazdy ( która w danym momencie jest na topie ) 20. Mój ulubiony sklep z ciuchami to butik :serce: 21. nie 22. czerwona koszulka z sercem flagi amerykańskiej , rybaczki i japońki 23. rockowy sportowy , normalny 24. Laptop 26. tak 27. było już takie

Re: PYTANia.Nudzisz się ?To wejdź !Chętnie poczyt

1. biały 2. Patrycja 3. 15 4. Calvin Harris & Ellie Goulding - I Need Your Love <3 5. nie 6. mam kilka takich, nie umiem wybrać 7. nie 8. podoba mi się to, które mam 9. nie ... 10. Smerfy, najlepsza bajka ever! ; ) 11. nie jestem fajnką, ale też nic do niego nie mam 12. raczej nie

Zdjęcia:

Re: Sebastian Rutkowski-o co chcielibyście go zap

oktawia69 napisał(a): > Mam kilka pytań do Sebastiana:): 1. Jak widzisz siebie za 25 lat .? 2.jakie rzeczy byś zabrał ale tylko dwie rzeczy na 10-15 dniową długą podróż 3.Czy będzie twój klip kręcony w Warszawie oczywiście nową piosenką ?jak z teledyskiem Powiedz mi ? 4. czy trochę

Re: Dziwne/śmieszne fakty o ..

1.Brat mojej znajomej na moich urodzinach chciał dla mnie striptiz robić xd 2.Gdy się śmieje wyglądam jak uciekinier z psychiatryka 3.Podczas śmiechu trzęsę się jak fotel do masażu (moja przyjaciółka użyła innych słów , ale żeby było delikatniej mówię tak ) 4. W pobliskiej miejscowości był