wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 264 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Garden Resort - Kemer

środek/.W hotelu było 50% rosjan ok. 30% Polaków,reszta to Bułgarzy,Holendzry ,Francuzi i Niemcy.W Alanii w tym hotelu co byliśmy 99% to rosjanie - nie było do kogo się odezwać no i chamstwo straszne.W hotelu można było korzystać od 9 do 19 z łażni tureckiej,krytego basenu oraz siłowni i sauny

Re: Club Voyage Torba by tekwoj

. Egejskie łączy się ze Śródziemnym - b. ciepła woda i super fala. Niestety dość długa jazda autobusem (3 godziny z 20 min przerwą w jedną stronę0 potem "kąpiel" w ponoć leczniczym i upiększającym błocie, niemal 1.5 godz. statkiem po jeziorze i rzece z super widokami, wspomniana kąpiel, powrót

San Marin - Konakli (3*) (początek wątku)

. Efekt jest taki, że ok. 9.30 czyli po śniadaniu pomimo tego, że na basenie są pojedyncze osoby leżaków wolnych już nie ma, za to "opalają się ręczniki". A jeśli ktoś nie ma leżaka to znaczy, że opala się na stojąco. Basen według regulaminu hotelu jest czynny do 20.30 ale już od 20.00 chodzi

Zdjęcia:

SIMIN **** Akyarlar/Bodrum (początek wątku)

w ciągu dnia to tylko hamburger i tosty, pozostałe za opłatą. 19. Sprzątanie szyb na stołach w jadalni już po położeniu przez gościa talerzy z jedzeniem, brudną szmatą, co powoduje tylko rozmazywanie kurzu. 20. Telefony są w pokojach, ale nie działają 21. BRAK: restauracji a’la carte

Re: Riva Bella (5*) - Manavgat

żoładkowych. Kuchnia dobra albo nawet b. dobra. Dobra baranina, kurczak, wołowina i cielęcina, zapiekane warzywa,. Mi osobiście najmniej smakowały chyba dania z indyka. Moja lista rzeczy naprawdę pysznych: ozorki cielęce, świeży tuńczyk z grila, baranina z grila. Sporo sałatek ale my preferowaliśmy

Re: Serapsu Beach Resort (****) - part II

sobie na jeden talerz kupę ciasta na drugi kupę ciasteczek a później zostawiała 3/4 przy basenie... wrrr brakowało talerzyków wiec kto przychodził pozniej mogł sobie nałożyć na reke.....bo nie było na co!a bardzo czesto zdarzało sie tak ze mamusi (nazwe ja ruską) nie chciało sie stac w kolejce

Re: Atabey - Alanya (***)

60 EURO za 4 wycieczki w niższym standardzie, niż 160 EURO w wyższym. Polecam wyjazd na 2 tygodnie. Po tygodniu, kiedy trzeba wracać, można odczuć niedosyt. Niestety byłem tylko tydzień. Spędziliśmy ten czas bardzo intesnywnie. Nie było dla nas czasu na lenistwo (no chyba, że przy hotelowym

Re: Saritas (***) - Alanya

miejscami jest zwirowaty.Sam hotel sklada sie z 3 budynkow bud A jest wyremontowany w zeszlym roku, natomiast bud B i C troszke starsze co nie znaczy gorsze.W calym hotelu panuje porzadek , jest dosc kameralnie ale przytulnie ( nie jest to kolejny moloch z 1000 pokoi).Pokoiki sa nie duze ale

Arycanda Deluxe (5*) - Okurcalar (początek wątku)

, klima centralna, ale praktycznie nie wyłączana (myślałem, że jest wyłaczona jednego dnia, a to należy zamknąć drzwi na balkon bo czujnik wyłączy klimę), łazienka nowa (hotel 3 lata), prysznic stały i słuchawka dodatkowo (standard w tamtym rejonie). Basen adekwatny do ilości gosći, być może byli

Joy Pegasos World (początek wątku)

chore jest. Zawsze jakoś łóżka na plaży dało sie wykombinować. Zresztą mimo to że panowie z obsługi są na plaży to łóżka trzeba było samemu taszczyć i ustawiać a żaden nie pomógł. Jak na 5* to coś chyba nie tak. Jedzenie w hotelu urozmaicone, chociaż wybór mięsa niewielki. Niczego nie brakowało