wyszukiwanie zaawansowane
14 wyników w czasie 348 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Hotel Gloria

Witaj, wrócilem 20 lipca z turcji, hotel Gloria miejscowość Yalikavak z Itaki. Cóż Ci powiedzieć - było tak sobie. Hotel calkiem niezły, pokoje bardzo małe a wyżywienie w all inclusive fatalne.Obsługa też. Porcje wydzielane przez kucharza i kiepskie w smaku. Zresztą po 2 tygodniach tureckiego

Re: hotel harman kto byl i może pomóc?

20-22, 11) Ja byłam ze znajomymi w jednej nazywa się "B52" i jest przed mostkiem stanowiacym przejście na plaże - super, pyszne "hot shotsy" i o 1.00 w nocy w soboty show - męski striptiz 12)wszędzie, wszystkie kanjpki i restauracje są ok, polecam kanjpe z zupami koło ronda jak idzie się

Re: Alanya w październiku

Ja wróciłem z Alanyi w czwartek, byłem 2 tygodnie no i w tym czasie padało z 5 razy, w tym 4 razy tylko późnym popołudniem/wieczorem a raz praktycznie cały dzień. Temperatury w dzień nawet powyżej 30-tu (ale nie codziennie), w nocy koło 20-tu, dało się spokojnie wytrzymać z krótkim rękawem

Zdjęcia:

Re: Saritas (***) - Alanya

.00) oraz dodatkowo bar na plaży od 10.00- 18.30, dość duży basen ("na oko" 20 x 15 m), brodzik i malutki basen z jedną zjeżdżalnią, łaźnia turecka (dodatkowo płatna). Pokoje przestronne z balkonami (mieliśmy 2-osobowy pokój z dostawką i było jeszcze sporo miejsca), TV, suszarka. Sprzątanie

Re: Triada - Turcja - 7+ 7 -opis i komentarz

w danym mieście ale tym osobom również szczęscie nie dopisało, oczywiście nie wszytskim. Ale jeżeli wybiera się konkretny hotel, płaci się konkretną kasę nawet za 4 gwiazdki to w sumie nic innego oprócz pogody nie powinno nas interesować. Także to by było wzystko, na pytanie chetnie odpowiem

Re: turcja na wlasna reke

kilka dni. Obiad można zjeść od 8zł. przejazd z focy do yeni focy 9zł/os. - Selcuk, do Menemen na stopa, z Menemen do Izmiru autobus 6zł/os. Izmir – Selcuk 12zł/os (ceny za przejazdy zależą od przewoźnika i atrakcyjności danej trasy nie dystansu:)) nocleg na polu namiotowym nad morzem 4 km

Re: ITAKA / Bodrum - jadę do Sky Sea

zupek. A zakupy robilam w Bodrum w jednym z supermarketow- GIMA. Widzialam mlekow proszku zreszta sam kupowalam kosztowalo ok 6 lirow, ale byly tez drozsze po 11-15 lirow. Zalezy od firmy:-) W aptekach mozna tez dostac ok 15-20 lirow. dalej deserki, tez kupowalam najatnsze po ok 2 liry do 3 lirow

Re: Crystal - Bodrum

cd > Czy do kolacji należy ubierac sie trochę lepiej? Nie ma to znaczenia. Ludzie ubierali się bardzo różnie, tym bardziej że po kolacji schodzili zaswyczaj do basenowego baru na animacje (a tam baaaardzo różne zabawy) i ewentualnie potem na dyskotekę (jak ktoś wytrzymuje wściekłe

Re: Siesta Garden Club (***) - Gonyuk

. Rezydentka, Pani X, tak ją nazwijmy jest wzorem braku operatywności i efektywności. Zgłaszanie jej wszelkich problemów to strata czasu. Pójdzie, powie i nic z tego. Przykład: w łazience przeciekała nam umywalka i sedes. Zatem zgłaszamy to Pani Rezydentce. Zgłosiła, a jakże. Po 4 dniach nic. Wreszcie

7+7 JetTouristic (objazdówka)-BYŁAM, OPISUJĘ !!! (początek wątku)

Turek tylko mniej więcej wiedział do jakiego hotelu ma nas zawieść - a że nie było z nami żadnego polskiego pilota ani rezydenta sprawa wyglądała o 2 w nocy mało zabawnie. W końcu dowiózł nas - metodą prób i błędów do hotelu w Antalyi. Była 2 w nocy a pobudka o 5 rano i wyjazd o 6 (to i tak dobrze, bo