wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 217 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

znowu do rzeczy czyli o dokumentacji

różną zawartością - 16 05 2003 program zawiera podwojone kartki 7 i 8; 23 05 2003 podwojone kartki 11 i 12; 28 05 2003 podwojone kartki 7 i 8. Emisje reklam - dane z Biura Marketingu i Reklamy różnią się od danych w programie dnia. W programie dnia 9 04 2003 jest piętnaście reklam więcej niż w

STARA SPRAWA

emisję i to w pogorszonej jakości, artystycznego filmu powoda, będącego efektem czteroletniej pracy, na który wydatkowano ponad 20 000 zł, a który powstał dzięki nieodpłatnej pracy i pomocy wielu osób, wielokrotnym użyczeniom sprzętu i studia, oraz kilkuset godzin pracy powoda (podliczając prace

Re: My z kolorowego miasta WR też kochamy,i dzięk

, był adres internetowy, numer telefonu i podstawowe dane o filmach. Nikt się ze mną przed emisją nie skontaktował, choć ja kilkukrotnie wydzwaniałem do Pawła Łopacińskiego, gdyż chciałem odzyskać kasetę i ewentualnie negocjować emisję z taśmy cyfrowej wybranego przez TVP3 filmu. Gdy dwa tygodnie po

Re: My z kolorowego miasta WR też kochamy,i dzięk

odpowiedzi na twierdzenie pełnomocnika strony pozwanej, pani Laury Skwarek, że "Argument powoda o wyjątkowych walorach artystycznych jego utworu nie jest tzw. faktem obiektywnym, lecz wartością subiektywną, ocenną. Trudno oczywiście przeliczać na stawki, czy pieniądze wartość danego utworu (...) jeśli