wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 477 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czarownik, nie przeginaj

> A9 w Niemczech, w nocy (3 pasy, b. mało nocnych ograniczeń prędkości): > - trzymałem 130 km/h, w dwie godziny zrobiłem 215 km. > - grzałem ile fabryka dała: w dwie godziny zrobiłem 295 km. Jadąc z prędkością 130 km/h na 6 pasmowej autostradzie w nocy czyli przy małym natężeniu

Re: Czarownik, nie przeginaj

znalazłem to 5.4 l/100km dla Golfa 1,9TDi. W realnych warunkach przy 130 widziałbym raczej 6. A przy "ile fabryka dała" 7 do 8. > razy 1.10 Euro za litr. 1.16 euro wziąłem z internetu jako średnią cenę w Niemczech. Na autostradach z reguły jest powyżej średniej. > Plus Polska: Wrocek

Re: Tylko metro może odkorkować wrocławskie ulice

: www.kilian.wroclaw.pl/wizualizacje/WROCLAW%20-%201-%20Obwodnica%20srodmiejska/index.html > to podaj gdzie tam jest ten przepis? > Par.66 i 67 > BRW wymaga minimum 3 pasy po 3,5 metra. ciekawe po co tak > szerokie, Par.15 > a najlepsze, to że na rondzie zostanie to co jest - 3 pasy. Dodatkowe pasy ruchu na rondzie nie są wcale takie głupie bo

Świeżo zarejestrowany

z wykazem niezbędnych do rejestracji dokumentów, co przynajmniej niektórym umiejącym czytać wrocławianom ułatwia ich skompletowanie. Minusem było to, że karteczki nie są zbyt precyzyjne, bo wiele osób miało problemy gdy się okazywało, że np. samochód był współwłasnością małżeńską, a na

Zdjęcia:

Re: Lepsza autostrada czy droga ekspresowa?

> Drogi ekspresowej nie da się rozbudować do 2x3 pasów ruchu, A to dlaczego? Przepisy nie zabraniają. Także wiadukty i mosty przy odpowiedniej konstrukcji można poszerzać po wybudowaniu. > Do tego dochodzą dopuszczalne pochyłości: Akurat na trasie do Warszawy ten problem nie

Re: Torowisko na skrzyżowaniu Powstańców/Hallera.

> Ale program 14,5 mln ma na celu stworzenie małym kosztem długich ciagów dróg z > równą nawierzchnia asfaltową, Program 14,5 powstał jak Zdrojewski wkur...(rzył) się na dziesiątki przejazdów przez torowiska tramwajowe, które były w takim stanie, że wymuszały zwalnianie do 10-20 km

Re: Aktualizacja www.dw.pop.pl

> Na ostatnim rysunku lacznik ten jest przekreslony wiec wnosze z tego, ze > optujesz za jego likwidacja w projekcie. A gdzie tam. Do łącznika nic nie mam, wręcz przeciwnie. Przekreślenie na rys. I4.9 dotyczy zaznaczonego strumienia ruchu, a nie ulicy, zresztą są one zaznaczone na