wyszukiwanie zaawansowane
12 wyników w czasie 177 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zderzenie trzech tramwajów na ul. Legnickiej:

zł na m^2 > B) Tramwaj Plus kosztuje 8 mln.zł (1.7 to może jakieś Protramy czyli stare wozy > po remoncie kapitalnym). Amortyzacja wyjdzie zatem sporo drożej. licze amortyzacje z porzednich alt i porównują ja do kosztó MPK za zeszłe lata. Niem czy trwałość , pojemnosc Skód

Re: Zderzenie trzech tramwajów na ul. Legnickiej:

się strajku. TIRy jeździły po kilku tranzytowych ulicach, które były dawno wyremontowane. >zresztą 2300 zł/rok to > 6,30 a nie 10zł/dzień. Zależy jak liczyć. Dopłatę do tramwaju liczyłem dla dnia powszedniego gdy przewożonych jest500.000 pasażerów. Dlatego dla aut tez nie zakładałem

Re:Pułkownik miał odwagę powiedzić co myśli

miejskiej i podmiejskiej powoduje ze miasta niedługo będzie zakorkowane zupełnie. Na prezydencie nie zrobiło wrażenia że wśród 60 miast europejskich firma TomTom oceniła na podstawie danych z nawigacji samochodowej ze jesteśmy 3-cim najbardziej zakorkowanym miastem. Na http://mapa.targeo.pl/,18

Re: Obyś tych zapałek nigdzie nie dostał.

bo przecież jak piszesz cie nie stać. To tylko tysiąc na głowę ale przecież dostajesz inne darmowe rzeczy bo budżet to 4 miliardy. >Ale mi nikt nie dokłada, b > o akurat nie łapię się "w progu". Dokłada ci ojciec 4-ga dzieci bo tyra na dwa etaty a samochodu nie ma i z jego podatków

Zdjęcia:

Re: Krzywdowie będą mogli zostać wywłaszczeni z z

a nie dla Ślaska. To tak spółka o ok 50 % udziałów gdzie miasto daje stadion a drugi udziałowiec nic. Może wierzysz że banki dały kredyt na stadion na 14 lat na 1,2 % ? Banki kupują pieniądz według stawki WIBOR 3,9 % i dają na 1% i nie jest to niegospodarność ? Miasto żyruje kredyt Solorzowi na

Re: Buhaha

poprzedniej ceny biletu. Zmniejszono częstotliwość kursowania tramwai z 10 na 20 minut robiąc oszczędności zaledwie 6 mln. Skrócono część linii autobusowych. Zrezygnowano z budowy tramwaju + Do Leśnicy i w innych miejscach. Kupiono autobusy bez klimatyzacji. Remontuje się drogi bez wydzielania torowisk

Łatają ul.Średską bo obwodnicy nie będzie.

dostaniesz spadającą belką w łeb. 4 km obwodnicy po wielu latach. Miasto to przejada pieniądze które uzyskuje ze sprzedaży działek. Musi utrzymać 2000 urzędników magistratu. Pieniądze są przejadane a inwestycje są robione po zawyżanych kosztach i z powodu braku nadzoru zbyt długo. Nie bez powodu

Re: Mniej pieniędzy dla MPK. A jak podzielono te

lepiej byłoby to widac gdyby zrobić narodowa zrzutke tak jak to zrobił kiedys Kwiatkowski na GOP czy port w Gdyni. Ludzie nie mają wpływu na co idą ich pieniądze a stadiony nie podniosą usportowienia młodzieży w kraju. 6 mln rocznie pozwoliłoby młodzieży za kilka lat bezpiecznie poruszać się rowerem

Re: Latem będzie można jechać rowerem

co jest ewenementem na skalę światowa. Dlaczego nie ma ? Bo UM twierdzi ze się z koleją nie może dogadać. Przyjdą za 2 lata Niemcy z DB i się dogadają, a UM latami będzie dalej twierdził że się nie da. >fontanna także. Fontanny sa potrzebne ale nie za 10-20 mln jakieś megalomańskie i

Re: Ma ZAWSZE pierszeństwo na przejściu.

PoRD . We Wrocławskiej policji przez kilka lat spotkałem 4-5 osób, które je znają i wszystkie one były z drogówki :) Smutne to ale ten artykuł to też unaocznia. > "Ty wsiadając do auta które służy do zabijania..." > > Idioto! podpisuj się na koncu postu ? > Mnie uczyli

Re: Pokazali galerię na stadionie, która zarobi n

cenę stadionu gdy pytano mieszkańców o zgodę , obiecywano masę inwestycji i pracę dla dziesiątków tysięcy osób. A gdy decyzja o Euro zapadła nikt się już zdaniem mieszkańców nie przejmuje. Standardowa 4 osobowa rodzina zapłaci za stadion 5-6 tysięcy złotych plus odsetki i koszty ciągnione np